Carcassonne

1120 Nations populate the Region of Carcassonne

Below are the values of the currencies in Carcassonne compared to 1 dollar.

1. Select a different Region to view Exchange Data From. (complete region listings)

Top 25 GDP Leaders:
2. Click here to see trade data.
3. Click here to see GDP data.
4. Click here to see WA Delegate Nations.

Please select one of the countries below to continue.

  • 1: The Ancient Empire of Funkadelia
    1 Groove = $1.63
    or $1 = 0.61 Groove
  • 2: The Formal Regime of Archen Federation
    1 Mark = $1.32
    or $1 = 0.76 Mark
  • 3: The Golden Hillsides of Ben Bridge
    1 Gold Coin = $1.28
    or $1 = 0.78 Gold Coin
  • 4: The French Delight of Pauline Bonaparte
    1 livre carcassonnais = $0.83
    or $1 = 1.20 livre carcassonnais
  • 5: The Holy Druidic Kingdom of Southern Schtakastuvia
    1 Verduran Pound = $1.14
    or $1 = 0.88 Verduran Pound
  • 6: The Replicas of Iconic Z
    1 Zcoin = $0.25
    or $1 = 4.00 Zcoin
  • 7: The Quiet Republic of Sjo Colex
    1 republik = $0.19
    or $1 = 5.26 republik
  • 8: The Principality of Pqs
    1 dollar = $0.15
    or $1 = 6.67 dollar
  • 9: The Active Fluttery Faeries of StarSapphire
    1 Money = $0.21
    or $1 = 4.76 Money
  • 10: The Commonwealth of Serrande
    1 Scenor = $1.68
    or $1 = 0.60 Scenor
  • 11: The Armed Republic of Dehlk
    1 ruker = $0.92
    or $1 = 1.09 ruker
  • 12: The Eternal Forthright Republic of The Trilla Gang Mafia
    1 Trillar = $0.63
    or $1 = 1.59 Trillar
  • 13: The Shaaronik Council of Szinsk
    1 rupee = $0.92
    or $1 = 1.09 rupee
  • 14: The Socialist Republic of Russlania
    1 Reymark = $0.34
    or $1 = 2.94 Reymark
  • 15: The Associated City-States of Sairese Bals
    1 franc = $1.14
    or $1 = 0.88 franc
  • 16: The Republic of Shang-High
    1 mark = $0.24
    or $1 = 4.17 mark
  • 17: The Republic of Rayker
    1 ruble = $0.06
    or $1 = 16.67 ruble
  • 18: The Republic of AKCO
    1 dollar = $0.58
    or $1 = 1.72 dollar
  • 19: The Fascist-Mechano-Autocratica of Panzer Valley
    1 Mark = $0.89
    or $1 = 1.12 Mark
  • 20: The Republic of The State of Gujarat
    1 Ruble = $1.72
    or $1 = 0.58 Ruble
  • 21: The Empire of Ancrathia
    1 franc = $1.62
    or $1 = 0.62 franc
  • 22: The Porflox of Porflox of Porflox2
    1 Popi = $0.02
    or $1 = 50.00 Popi
  • 23: The Republic of Six-40
    1 peso = $0.07
    or $1 = 14.29 peso
  • 24: The United People's Republic of Plagriu
    1 Puri = $1.59
    or $1 = 0.63 Puri
  • 25: The Republic of Comparisons
    1 guilder = $0.23
    or $1 = 4.35 guilder
  • 26: The Renati Commonwealths of Novo Prosperitas
    1 Prospa = $1.45
    or $1 = 0.69 Prospa
  • 27: The Republic of Tyysu
    1 ruble = $0.24
    or $1 = 4.17 ruble
  • 28: The Grand Republic of Aason
    1 Aason dollar = $1.77
    or $1 = 0.56 Aason dollar
  • 29: The Loving Couple of -Blightsexual-
    1 snail = $1.29
    or $1 = 0.78 snail
  • 30: The Directorial Republic of Caligur
    1 white Pantolio = $0.5
    or $1 = 2.00 white Pantolio
  • 31: The Diagnosed Schizo of The Pyros
    1 Kolton = $1.13
    or $1 = 0.88 Kolton
  • 32: The Theocracy of Danikia
    1 Pound = $1.08
    or $1 = 0.93 Pound
  • 33: The Star of Mercedes
    1 gold = $0.18
    or $1 = 5.56 gold
  • 34: The United Socialist States of Indonesia-Korea
    1 RuWon = $0.68
    or $1 = 1.47 RuWon
  • 35: The Democratic States of Doslandia
    1 Binto = $1.35
    or $1 = 0.74 Binto
  • 36: The TGRed Slavanskan Kingdom of Stelmund
    1 Solvar = $1.44
    or $1 = 0.69 Solvar
  • 37: The Constitutional Triarchy of Roighelm
    1 pound = $1.64
    or $1 = 0.61 pound
  • 38: The Crowned Republic of Carcaso
    1 livre carcassonnaise = $0.61
    or $1 = 1.64 livre carcassonnaise
  • 39: The Principality of Epithemia
    1 gold ring = $0.4
    or $1 = 2.50 gold ring
  • 40: The Native Carcassonian Mammal of Ixi
    1 florin = $0.29
    or $1 = 3.45 florin
  • 41: The State of Scottsboro
    1 Dollar = $0.28
    or $1 = 3.57 Dollar
  • 42: The Confederation of Fenteu
    1 Fenric = $0.85
    or $1 = 1.18 Fenric
  • 43: The Midnight Kingdom of Nightralia
    1 astral = $1.77
    or $1 = 0.56 astral
  • 44: The Republic Federal of of Covo
    1 Lira = $1.53
    or $1 = 0.65 Lira
  • 45: The Utilitarian DPR of Ladratia
    1 Quarterly Mark = $1.35
    or $1 = 0.74 Quarterly Mark
  • 46: The Imperial Empire of England 1
    1 Pound = $1.18
    or $1 = 0.85 Pound
  • 47: The Empire of Imperial Germania
    1 mark = $0.19
    or $1 = 5.26 mark
  • 48: The Free Land of Tomfoolery and Shenanigans
    1 Wooden Nickel = $0.22
    or $1 = 4.55 Wooden Nickel
  • 49: The Grand Duchy of Diano
    1 Dianese Lira = $1.19
    or $1 = 0.84 Dianese Lira
  • 50: The Always Watchful of Reside
    1 Minute = $0.29
    or $1 = 3.45 Minute
  • 51: The Republic of Rose Falls
    1 Delta Eagle = $0.19
    or $1 = 5.26 Delta Eagle
  • 52: The Commonwealth of Takkaviita CXXXVII
    1 euro = $0.18
    or $1 = 5.56 euro
  • 53: The Socialist Federation of Ciskavkazia
    1 Ruble = $1.52
    or $1 = 0.66 Ruble
  • 54: The Kingdom of Lachia
    1 Aripă = $0.19
    or $1 = 5.26 Aripă
  • 55: The Republic of H N
    1 Delta Eagle = $0.19
    or $1 = 5.26 Delta Eagle
  • 56: The Free Land of Dreamland
    1 sand = $0.17
    or $1 = 5.88 sand
  • 57: The People's Republic of Sovieluvick
    1 bitcoin = $0.14
    or $1 = 7.14 bitcoin
  • 58: The Protectorate of Lev Davidovich Bronstein
    1 lira = $0.16
    or $1 = 6.25 lira
  • 59: The United Kingdoms of Dragon Empire
    1 Dragonian Pound = $1.7
    or $1 = 0.59 Dragonian Pound
  • 60: The Republic of Notre-Dame la Grande
    1 franc = $0.26
    or $1 = 3.85 franc
  • 61: The Real Person of Porfloxonne
    1 Popi = $0.16
    or $1 = 6.25 Popi
  • 62: The Grey Critter Nation of Procyonid Republic
    1 zibel = $1.61
    or $1 = 0.62 zibel
  • 63: The Holy Empire of Flamena
    1 Flamen = $1.21
    or $1 = 0.83 Flamen
  • 64: The Duck Producer of Erendoni
    1 Ducks per Second = $0.62
    or $1 = 1.61 Ducks per Second
  • 65: The Statzemlyastvo of Atskah
    1 Atskhanic Olen = $1.46
    or $1 = 0.68 Atskhanic Olen
  • 66: The Socio-Utilitarian Democracy of Ulyde
    1 Yuren = $0.78
    or $1 = 1.28 Yuren
  • 67: The People's Republic of The College of William and Mary
    1 Delta Eagle = $0.18
    or $1 = 5.56 Delta Eagle
  • 68: The Principality of Vulf Silemalsedemari
    1 Delta Eagle = $0.18
    or $1 = 5.56 Delta Eagle
  • 69: The Democratic Republic of Muziami
    1 Muzian Dinar = $0.39
    or $1 = 2.56 Muzian Dinar
  • 70: The Republic of Dudders
    1 Dudd = $1.76
    or $1 = 0.57 Dudd
  • 71: The Eternal Minister of Culture of Angevin-Romanov Crimea
    1 platinum coin = $0.56
    or $1 = 1.79 platinum coin
  • 72: The Holy Matriarchy of Coldsea
    1 gold coin = $1.67
    or $1 = 0.60 gold coin
  • 73: The Constitutional Monarchy of Pax Ignescens
    1 Delta Eagle = $0.18
    or $1 = 5.56 Delta Eagle
  • 74: The Dominion of Avaneesh
    1 Paul = $1.62
    or $1 = 0.62 Paul
  • 75: The Grand Peaceful Commonwealth of -Sordland
    1 SordYen = $1.35
    or $1 = 0.74 SordYen
  • 76: The Republic of MedCou City
    1 bid = $1.13
    or $1 = 0.88 bid
  • 77: The Commonwealth of Wichita meta
    1 Delta Eagle = $0.14
    or $1 = 7.14 Delta Eagle
  • 78: The Federation of Southern Arabia
    1 Southern Arabian dinar = $0.19
    or $1 = 5.26 Southern Arabian dinar
  • 79: The Colony of Schwarzenwald
    1 Pound Sterling = $0.8
    or $1 = 1.25 Pound Sterling
  • 80: The Allied Socialist States of Fitzerlandia
    1 Mark = $1.3
    or $1 = 0.77 Mark
  • 81: The Republic of Marissolia
    1 Uviim = $0.91
    or $1 = 1.10 Uviim
  • 82: The ꅏꃅꀤꂵꌗꀤꉓꍏ꒒ Confederation of Patricia and the Marcus Islands
    1 lighthouse dollar = $1.64
    or $1 = 0.61 lighthouse dollar
  • 83: The Commonwealth of Dominion of Newfoundland
    1 Newfoundland dollar = $0.09
    or $1 = 11.11 Newfoundland dollar
  • 84: The Republic of King Agamemnon
    1 gold = $0.26
    or $1 = 3.85 gold
  • 85: The Chiefdom of Priola
    1 Orcrit = $1.45
    or $1 = 0.69 Orcrit
  • 86: The Empire of Qinglang
    1 Dokthai = $1.28
    or $1 = 0.78 Dokthai
  • 87: The Republic of Liboth
    1 Livi = $1.67
    or $1 = 0.60 Livi
  • 88: The Republic of Secret Garden-
    1 song = $0.17
    or $1 = 5.88 song
  • 89: The Equestrian Idiot of Magrusa
    1 Zivshijah = $0.77
    or $1 = 1.30 Zivshijah
  • 90: The Disputed Territories of Marques Talvela
    1 peso = $0.15
    or $1 = 6.67 peso
  • 91: The Empire of Teristesia
    1 Krone = $0.26
    or $1 = 3.85 Krone
  • 92: The Holy Empire of Queen Alexa Chung
    1 pound = $0.24
    or $1 = 4.17 pound
  • 93: The RMB Puppet of Pri-ol-a
    1 Orcrit = $0.32
    or $1 = 3.13 Orcrit
  • 94: The Grand Duchy of Gribeauval
    1 franc = $1.45
    or $1 = 0.69 franc
  • 96: The Posadist Nuclear Republic of Colloms Golden Circle
    1 Circlean Novaurum = $1.44
    or $1 = 0.69 Circlean Novaurum
  • 97: The Empire of Igneus
    1 Echo Crown = $1
    or $1 = 1.00 Echo Crown
  • 98: The Empire of Panjub
    1 Dihan = $1.11
    or $1 = 0.90 Dihan
  • 99: The People's Republic of Weast Korea
    1 Dogecoin = $0.15
    or $1 = 6.67 Dogecoin
  • 100: The Most Serene Republic of New Stanglia
    1 fink = $1.68
    or $1 = 0.60 fink
  • 101: The Community of Harlequia
    1 Craelinth = $0.42
    or $1 = 2.38 Craelinth
  • 102: The Economic Alliance of Starcrest United
    1 Dollar = $1.33
    or $1 = 0.75 Dollar
  • 103: The Commonwealth of Morvath
    1 Morvathian Mark = $0.02
    or $1 = 50.00 Morvathian Mark
  • 104: The Principality of Sonnemonde
    1 krenn = $0.2
    or $1 = 5.00 krenn
  • 105: The Federation of S4 Windows of The Hurricane 2
    1 denier = $0.2
    or $1 = 5.00 denier
  • 106: The Free Association of New Alterna
    1 Gold = $0.79
    or $1 = 1.27 Gold
  • 107: The Federal Republic of Kaduskia
    1 Kaduskian Dollar = $0.27
    or $1 = 3.70 Kaduskian Dollar
  • 108: The Empire of Noreardergemomisenni
    1 senni = $0.69
    or $1 = 1.45 senni
  • 109: The Federation of Reformed Ehrue Reck
    1 mark = $1.76
    or $1 = 0.57 mark
  • 110: The Federal Republic of Potaot
    1 Shilling = $0.59
    or $1 = 1.69 Shilling
  • 111: The Republic of Noplo Plains
    1 cash = $0.3
    or $1 = 3.33 cash
  • 112: The Dictatorship of Deathmurdertopialand
    1 Blob = $0.81
    or $1 = 1.23 Blob
  • 113: The People's Federation of Euraxilia
    1 EXC = $1.16
    or $1 = 0.86 EXC
  • 114: The Kingdom of Tirenu
    1 Dinariu = $0.9
    or $1 = 1.11 Dinariu
  • 115: The Free Land of Freysland
    1 Kupferlinge = $1.77
    or $1 = 0.56 Kupferlinge
  • 116: The Republic of Brezovia
    1 Dinar = $0.16
    or $1 = 6.25 Dinar
  • 117: The Republic of Aya Hirano
    1 florin = $0.82
    or $1 = 1.22 florin
  • 118: The Constitutional Monarchy of Lunewood
    1 Monarch = $0.75
    or $1 = 1.33 Monarch
  • 119: The Incorporated States of Greater Jam
    1 jars = $0.33
    or $1 = 3.03 jars
  • 120: The Queendom of Bianca Censori
    1 mark = $0.85
    or $1 = 1.18 mark
  • 121: The Colony of Wordan Veria
    1 Mark = $0.34
    or $1 = 2.94 Mark
  • 122: The Demsoc Republic of Kimisu
    1 money = $1.72
    or $1 = 0.58 money
  • 123: The United States of United Gaerols
    1 bitcoin = $0.28
    or $1 = 3.57 bitcoin
  • 124: The Republic of Crinkle Fries
    1 Fries = $0.15
    or $1 = 6.67 Fries
  • 125: The Republic of Ash-Shaam
    1 pound = $0.2
    or $1 = 5.00 pound
  • 126: The Oppressed Peoples of 11th Traveling Farmer
    1 Bank = $1.15
    or $1 = 0.87 Bank
  • 127: The Free Land of Valifton
    1 Dorian = $0.2
    or $1 = 5.00 Dorian
  • 128: The Sultanate of Qishn and Socotra
    1 rial = $0.34
    or $1 = 2.94 rial
  • 129: The People's Republic of Great Patriotic War
    1 franc = $0.06
    or $1 = 16.67 franc
  • 130: The Colony of Catswing
    1 dark dollar = $1.49
    or $1 = 0.67 dark dollar
  • 131: The Republic of HMA Leviathan
    1 pound = $0.21
    or $1 = 4.76 pound
  • 132: The Republic of Eisengarde
    1 ruble = $0.2
    or $1 = 5.00 ruble
  • 133: The Kingdom of Kambujadesa
    1 riel = $0.2
    or $1 = 5.00 riel
  • 134: The Holy Empire of Easter Waldorff
    1 dollar = $1.18
    or $1 = 0.85 dollar
  • 135: The People's Republic of Socialist Grenada
    1 Eastern Caribbean doll = $0.01
    or $1 = 100.00 Eastern Caribbean doll
  • 136: The Empire of Tyrsbord
    1 Tyrsbordian Pound = $1.6
    or $1 = 0.63 Tyrsbordian Pound
  • 137: The Crown Colony of British Carcassonne
    1 pound = $0.24
    or $1 = 4.17 pound
  • 138: The Republic of A mericas
    1 guilder = $0.23
    or $1 = 4.35 guilder
  • 139: The Republic of Balochestan
    1 Baloch rupee = $0.19
    or $1 = 5.26 Baloch rupee
  • 140: The Queendom of Shantae and Rottytops II
    1 denier = $0.33
    or $1 = 3.03 denier
  • 141: The Republic of L otr
    1 ruble = $0.17
    or $1 = 5.88 ruble
  • 142: The Republic of L eague
    1 bitcoin = $0.18
    or $1 = 5.56 bitcoin
  • 143: The Dictatorship of Tyrananian
    1 guilder = $0.61
    or $1 = 1.64 guilder
  • 144: The Protectorate of X23
    1 dollar = $0.27
    or $1 = 3.70 dollar
  • 145: The Close States of Sanjill
    1 Shilling = $1.25
    or $1 = 0.80 Shilling
  • 146: The People's Republic of Spirosh Armeddylilli
    1 mark = $0.32
    or $1 = 3.13 mark
  • 147: The Dominion of Dustlotus3
    1 Credit = $1.44
    or $1 = 0.69 Credit
  • 148: The Colony of Sap Bluxion
    1 sol = $0.8
    or $1 = 1.25 sol
  • 149: The Borderlands of Beatikay Jsia
    1 shilling = $0.32
    or $1 = 3.13 shilling
  • 150: The Jingoistic States of Krelle Ostan
    1 kip = $1.05
    or $1 = 0.95 kip
  • 151: The Borderlands of China Marthinth
    1 franc = $1.5
    or $1 = 0.67 franc
  • 152: The Disputed Territories of Outer Nothines
    1 rupee = $0.94
    or $1 = 1.06 rupee
  • 153: The Sultanate of Nors Blannia
    1 aluminum = $0.87
    or $1 = 1.15 aluminum
  • 154: The Oppressed Peoples of Nicter
    1 crystal = $1.57
    or $1 = 0.64 crystal
  • 155: The Oppressed Peoples of Tand Sha
    1 snow = $0.81
    or $1 = 1.23 snow
  • 156: The Nomadic Peoples of Elviate Graia
    1 dollar = $1.28
    or $1 = 0.78 dollar
  • 157: The Most Serene Republic of Dia Senis
    1 florin = $1.15
    or $1 = 0.87 florin
  • 158: The Community of Cearimaria
    1 quartz = $1.54
    or $1 = 0.65 quartz
  • 159: The Federal Republic of Rek Moogia
    1 thorn = $1.46
    or $1 = 0.68 thorn
  • 160: The Federation of Eashia Istiet
    1 lira = $1.08
    or $1 = 0.93 lira
  • 161: The Borderlands of Friand Afria
    1 coin = $1.62
    or $1 = 0.62 coin
  • 162: The Nomadic Peoples of Chiarow
    1 монета = $1.63
    or $1 = 0.61 монета
  • 163: The Empire of Bennius
    1 sol = $1.21
    or $1 = 0.83 sol
  • 164: The Federation of Frember
    1 mark = $0.53
    or $1 = 1.89 mark
  • 165: The United Republics of Mountainous Caucasus
    1 Mountainous ruble = $0.19
    or $1 = 5.26 Mountainous ruble
  • 166: The Republic of Cards of Eagles 52
    1 Paper Eagle = $0.19
    or $1 = 5.26 Paper Eagle
  • 167: The Republic of Cards of Eagles 92
    1 Paper Eagle = $0.17
    or $1 = 5.88 Paper Eagle
  • 168: The Republic of Cards of Eagles 101
    1 Paper Eagle = $0.19
    or $1 = 5.26 Paper Eagle
  • 169: The Republic of Cards of Eagles 103
    1 Paper Eagle = $0.18
    or $1 = 5.56 Paper Eagle
  • 170: The Civilized Domains of Charcovite Kingdom
    1 Norton Imperial = $0.85
    or $1 = 1.18 Norton Imperial
  • 171: The Republic of Cards of Eagles 126
    1 Paper Eagle = $0.19
    or $1 = 5.26 Paper Eagle
  • 172: The Republic of Cards of Eagles 169
    1 Paper Eagle = $0.2
    or $1 = 5.00 Paper Eagle
  • 173: The Republic of Cards of Eagles 170
    1 Paper Eagle = $0.19
    or $1 = 5.26 Paper Eagle
  • 174: The Republic of Cards of Eagles 181
    1 Paper Eagle = $0.19
    or $1 = 5.26 Paper Eagle
  • 175: The Theocracy of Belcaria
    1 Sheckel = $0.31
    or $1 = 3.23 Sheckel
  • 176: The Incorporated States of Carters Little Liver Pills
    1 Penny = $0.3
    or $1 = 3.33 Penny
  • 177: The Republic of T hailand
    1 ruble = $0.24
    or $1 = 4.17 ruble
  • 178: The Federal Republic of Kyoto Federation
    1 Federal Mon = $0.2
    or $1 = 5.00 Federal Mon
  • 179: The State of Tortyr Islands
    1 Silwer = $0.82
    or $1 = 1.22 Silwer
  • 180: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCXLIX
    1 gold bar = $0.65
    or $1 = 1.54 gold bar
  • 181: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCLXXV
    1 gold bar = $0.73
    or $1 = 1.37 gold bar
  • 182: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCLXXXIII
    1 gold bar = $0.79
    or $1 = 1.27 gold bar
  • 183: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCIX
    1 gold bar = $0.89
    or $1 = 1.12 gold bar
  • 184: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCXXV
    1 gold bar = $0.87
    or $1 = 1.15 gold bar
  • 185: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCXXVIII
    1 gold bar = $0.78
    or $1 = 1.28 gold bar
  • 186: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCXXXVII
    1 gold bar = $0.83
    or $1 = 1.20 gold bar
  • 187: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCL
    1 gold bar = $0.75
    or $1 = 1.33 gold bar
  • 188: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCLXXIII
    1 gold bar = $0.86
    or $1 = 1.16 gold bar
  • 189: The Oppressed Peoples of Zhiliu
    1 ruble = $1.23
    or $1 = 0.81 ruble
  • 190: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCLXXXII
    1 gold bar = $0.76
    or $1 = 1.32 gold bar
  • 191: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MCMLXV
    1 gold bar = $0.81
    or $1 = 1.23 gold bar
  • 192: The People's Republic of Orlavia
    1 Kruna = $0.79
    or $1 = 1.27 Kruna
  • 193: The United States of The Schwarzkopf Presidency
    1 Dollar = $1.47
    or $1 = 0.68 Dollar
  • 194: The Democratic Republic of Ry Cooder
    1 cash = $0.19
    or $1 = 5.26 cash
  • 195: The People's Republic of Guanxigun
    1 Yuan-go = $0.77
    or $1 = 1.30 Yuan-go
  • 196: The Republic of Frog Devil
    1 baht = $0.19
    or $1 = 5.26 baht
  • 197: The Republic of Centipede
    1 baht = $0.2
    or $1 = 5.00 baht
  • 198: The Republic of XMathal
    1 divider = $0.16
    or $1 = 6.25 divider
  • 199: The Republic of Teslabergs
    1 baht = $0.19
    or $1 = 5.26 baht
  • 200: The Republic of Blikse
    1 baht = $0.19
    or $1 = 5.26 baht
  • 201: The Republic of Nanuq
    1 Piasse = $0.17
    or $1 = 5.88 Piasse
  • 202: The Republic of Lunarbergs
    1 franc = $0.18
    or $1 = 5.56 franc
  • 203: The Republic of Mgengwana
    1 mark = $0.2
    or $1 = 5.00 mark
  • 204: The Republic of Mapoma
    1 mark = $0.19
    or $1 = 5.26 mark
  • 205: The Republic of Thandazo
    1 mark = $0.2
    or $1 = 5.00 mark
  • 206: The Republic of Preline
    1 peso = $0.19
    or $1 = 5.26 peso
  • 207: The Republic of Kaelonia
    1 Phoenix = $0.94
    or $1 = 1.06 Phoenix
  • 208: The Most Serene Republic of Mianzo
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 209: The Most Serene Republic of Capitalbergs
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 210: The United Socialist States of Grath Afrium
    1 rupee = $0.94
    or $1 = 1.06 rupee
  • 211: The Republic of Joutte
    1 blossom = $0.71
    or $1 = 1.41 blossom
  • 212: The Oppressed Peoples of Way Theovia
    1 Dollar = $1.59
    or $1 = 0.63 Dollar
  • 213: The Principality of Kuscher
    1 bitcoin = $1.34
    or $1 = 0.75 bitcoin
  • 214: The United Kingdom of Easuble
    1 peso = $1.37
    or $1 = 0.73 peso
  • 215: The Republic of Dunoff
    1 dollar = $0.69
    or $1 = 1.45 dollar
  • 216: The Republic of Dus Deed
    1 dollar = $0.29
    or $1 = 3.45 dollar
  • 217: The Republic of Fretopius
    1 dollar = $0.33
    or $1 = 3.03 dollar
  • 218: The Republic of Imp Canistan
    1 dollar = $0.31
    or $1 = 3.23 dollar
  • 219: The Republic of Lowerkay
    1 dollar = $0.68
    or $1 = 1.47 dollar
  • 220: The Republic of Nay Thed
    1 dollar = $0.76
    or $1 = 1.32 dollar
  • 221: The Republic of Uniebo
    1 dollar = $0.31
    or $1 = 3.23 dollar
  • 222: The Republic of Wor Fietolantic
    1 dollar = $0.59
    or $1 = 1.69 dollar
  • 223: The Kingdom of Marillac
    1 dollar = $0.18
    or $1 = 5.56 dollar
  • 224: The Kingdom of Rezant
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 225: The Republic of Migeorn
    1 dollar = $0.81
    or $1 = 1.23 dollar
  • 226: The Republic of Shouin
    1 dollar = $0.52
    or $1 = 1.92 dollar
  • 227: The Republic of Thocie
    1 dollar = $0.85
    or $1 = 1.18 dollar
  • 228: The United Socialist States of Wescoachum
    1 Conto = $1.46
    or $1 = 0.68 Conto
  • 229: The Borderlands of Gorkern
    1 florin = $0.87
    or $1 = 1.15 florin
  • 230: The Queendom of Bagutersia
    1 pulse = $1.62
    or $1 = 0.62 pulse
  • 231: The Kingdom of Aracil
    1 Obole = $1.49
    or $1 = 0.67 Obole
  • 232: The Armed Republic of Ocerrustal
    1 dollar = $1.25
    or $1 = 0.80 dollar
  • 233: The Nomadic Peoples of Fisian
    1 Sesterce = $1.53
    or $1 = 0.65 Sesterce
  • 234: The Constitutional Monarchy of Milland Crus
    1 bitcoin = $1.24
    or $1 = 0.81 bitcoin
  • 235: The Republic of Yankan
    1 Scrap Coin = $0.82
    or $1 = 1.22 Scrap Coin
  • 236: The Confederacy of Maxialand
    1 peso = $1.34
    or $1 = 0.75 peso
  • 237: The United Socialist States of Juseas
    1 aero = $1.43
    or $1 = 0.70 aero
  • 238: The United States of Amenopia
    1 Tsekhin = $1.59
    or $1 = 0.63 Tsekhin
  • 239: The Armed Republic of Katerstan
    1 bitcoin = $1.41
    or $1 = 0.71 bitcoin
  • 240: The Matriarchy of Sonkaandia
    1 Banknote = $1.37
    or $1 = 0.73 Banknote
  • 241: The Republic of B ang Z
    1 mark = $0.25
    or $1 = 4.00 mark
  • 242: The Kingdom of Caoltheas
    1 Deutsche Mark = $1.38
    or $1 = 0.72 Deutsche Mark
  • 243: The Republic of Moby-D1ck
    1 guilder = $0.44
    or $1 = 2.27 guilder
  • 244: The Republic of C arolina Pantherz
    1 dollar = $0.2
    or $1 = 5.00 dollar
  • 245: The Armed Republic of Bramask
    1 rupee = $1.05
    or $1 = 0.95 rupee
  • 246: The Republic of Altlamina
    1 yes = $0.22
    or $1 = 4.55 yes
  • 247: The Republic of M inecraft z
    1 mark = $0.15
    or $1 = 6.67 mark
  • 248: The Republic of I slam z
    1 dollar = $0.27
    or $1 = 3.70 dollar
  • 249: The Republic of Hattle
    1 dollar = $0.18
    or $1 = 5.56 dollar
  • 250: The Republic of Flyfishing Estate
    1 dollar = $0.18
    or $1 = 5.56 dollar
  • 251: The Emirate of Mina Aviaistan
    1 silica = $0.94
    or $1 = 1.06 silica
  • 252: The Republic of Tepoli
    1 token = $1.55
    or $1 = 0.65 token
  • 253: The Republic of Aequalle
    1 Order = $1.34
    or $1 = 0.75 Order
  • 254: The Confederacy of Emmania Ris
    1 baht = $0.86
    or $1 = 1.16 baht
  • 255: The Republic of Dhornaper92
    1 baht = $0.19
    or $1 = 5.26 baht
  • 256: The Republic of Dhornaper94
    1 guilder = $0.2
    or $1 = 5.00 guilder
  • 257: The Republic of Dhornaper106
    1 florin = $0.17
    or $1 = 5.88 florin
  • 258: The Republic of Dhornaper107
    1 lira = $0.2
    or $1 = 5.00 lira
  • 259: The Protectorate of Hesugi
    1 rupee = $1.47
    or $1 = 0.68 rupee
  • 260: The Republic of Sapereatier
    1 Chip = $0.89
    or $1 = 1.12 Chip
  • 261: The Republic of Kiter Worth
    1 updraft = $1.56
    or $1 = 0.64 updraft
  • 262: The Dominion of Jac Alles
    1 krona = $0.72
    or $1 = 1.39 krona
  • 263: The Free Land of Diduham
    1 florin = $0.69
    or $1 = 1.45 florin
  • 264: The Republic of Acto Blubles
    1 Obsidian = $1.52
    or $1 = 0.66 Obsidian
  • 265: The Commonwealth of East Trebizond
    1 solidus = $0.2
    or $1 = 5.00 solidus
  • 266: The Republic of D uck Z
    1 peso = $0.13
    or $1 = 7.69 peso
  • 267: The Republic of B uffalo billz
    1 headpats = $0.2
    or $1 = 5.00 headpats
  • 268: The Republic of F inlan d y
    1 headpats = $0.29
    or $1 = 3.45 headpats
  • 269: The Timurid Realm of Gurkania
    1 tanka = $0.19
    or $1 = 5.26 tanka
  • 270: The Republic of M across z
    1 headpats = $0.13
    or $1 = 7.69 headpats
  • 271: The Republic of G iraffe z
    1 headpats = $0.17
    or $1 = 5.88 headpats
  • 272: The Republic of A rknights y
    1 headpats = $0.19
    or $1 = 5.26 headpats
  • 273: The Republic of A kuma z
    1 headpats = $0.19
    or $1 = 5.26 headpats
  • 274: The Republic of N g ez
    1 headpats = $0.18
    or $1 = 5.56 headpats
  • 275: The Federal Republic of Jeebies
    1 Geeb = $1.16
    or $1 = 0.86 Geeb
  • 276: The Constitutional Monarchy of Capirk Balm
    1 Pound Sterling = $0.29
    or $1 = 3.45 Pound Sterling
  • 277: The Confederacy of Fiverran
    1 Guilder = $0.76
    or $1 = 1.32 Guilder
  • 278: The Armed Republic of Blonige
    1 Lead = $1.08
    or $1 = 0.93 Lead
  • 279: The Matriarchy of Pidale
    1 dong = $1.33
    or $1 = 0.75 dong
  • 280: The Republic of Nawano
    1 quetzal = $0.97
    or $1 = 1.03 quetzal
  • 281: The Federal Republic of Miyesey
    1 Tael = $1.25
    or $1 = 0.80 Tael
  • 282: The Federal Republic of Dixie Serbia
    1 bitcoin = $0.16
    or $1 = 6.25 bitcoin
  • 283: The Commonwealth of Norfolkius
    1 Nr = $0.17
    or $1 = 5.88 Nr
  • 284: The Oppressed Peoples of Haestjord
    1 lats = $1.13
    or $1 = 0.88 lats
  • 285: The Commonwealth of Newdene
    1 bitcoin = $1.04
    or $1 = 0.96 bitcoin
  • 286: The Federal Republic of Stion Ind
    1 rupia = $1.16
    or $1 = 0.86 rupia
  • 287: The Republic of Turbitte
    1 florin = $1.11
    or $1 = 0.90 florin
  • 288: The Federation of Striciani
    1 Lumen = $1.06
    or $1 = 0.94 Lumen
  • 289: The Dictatorship of Bolingard
    1 zloty = $1.1
    or $1 = 0.91 zloty
  • 290: The Holy Empire of Turradon
    1 Bitcoin = $0.78
    or $1 = 1.28 Bitcoin
  • 291: The Awesome World of Lia Garcia
    1 dollar = $0.37
    or $1 = 2.70 dollar
  • 292: The Avanguardia People's Union of New Morivania
    1 Morivanian Florazi = $1.68
    or $1 = 0.60 Morivanian Florazi
  • 293: The Community of Zelonofern
    1 Pound = $1.04
    or $1 = 0.96 Pound
  • 294: The Republic of Ringmarad
    1 pound = $1.1
    or $1 = 0.91 pound
  • 295: The Federal Republic of Andie Reve
    1 Dollar = $0.63
    or $1 = 1.59 Dollar
  • 296: The Allied States of New New Relations and Tendencies
    1 token = $0.19
    or $1 = 5.26 token
  • 297: The Enlightened Fast Food Chain of Burgotopia
    1 Burg Dollar = $0.38
    or $1 = 2.63 Burg Dollar
  • 298: The Kingdom of Leonidis
    1 krona = $0.54
    or $1 = 1.85 krona
  • 299: The Republic of Sirior
    1 Siriorian Peso = $0.04
    or $1 = 25.00 Siriorian Peso
  • 300: The Southern Kingdoms of Syrthghar
    1 currency = $0.81
    or $1 = 1.23 currency
  • 301: The Libertarian Commonwealth of Poblacht na gCostai Aontaithe
    1 Coroin Nua = $0.54
    or $1 = 1.85 Coroin Nua
  • 302: The Grand Holy Nation of Opqp
    1 Quon = $1.51
    or $1 = 0.66 Quon
  • 303: The World Order of The Paul God
    1 georgecoin = $1.37
    or $1 = 0.73 georgecoin
  • 304: The Free Land of Kumul Khanate
    1 qizil pul = $0.23
    or $1 = 4.35 qizil pul
  • 305: The Eternally Dissonant Lands of The Faction of Balance
    1 faction point = $0.33
    or $1 = 3.03 faction point
  • 306: The Dictatorship of Pristar
    1 bitcoin = $0.89
    or $1 = 1.12 bitcoin
  • 307: The Democratic Republic of Muriel
    1 bitcoin = $0.28
    or $1 = 3.57 bitcoin
  • 308: The Republic of Eas Lucia
    1 ruble = $0.89
    or $1 = 1.12 ruble
  • 309: The Republic of Some of them are stories of madness
    1 token = $0.2
    or $1 = 5.00 token
  • 310: The Kingdom of Selfless Brave and True
    1 gold = $0.17
    or $1 = 5.88 gold
  • 311: The Republic of -P-59
    1 peso = $1.29
    or $1 = 0.78 peso
  • 312: The Republic of -P-60
    1 dollar = $1.23
    or $1 = 0.81 dollar
  • 313: The Republic of Aurigenic
    1 headpats = $0.2
    or $1 = 5.00 headpats
  • 314: The Republic of Autibased
    1 headpats = $0.18
    or $1 = 5.56 headpats
  • 315: The Republic of Television-Marquee Moon
    1 headpats = $0.18
    or $1 = 5.56 headpats
  • 316: The Republic of FanatiCal Card Farm 2
    1 cards = $0.17
    or $1 = 5.88 cards
  • 317: The Republic of FanatiCal Card Farm 3
    1 cards = $0.19
    or $1 = 5.26 cards
  • 318: The Republic of FanatiCal Card Farm 5
    1 cards = $0.19
    or $1 = 5.26 cards
  • 319: The Republic of FanatiCal Card Farm 15
    1 cards = $0.21
    or $1 = 4.76 cards
  • 320: The Republic of FanatiCal Card Farm 94
    1 cards = $0.17
    or $1 = 5.88 cards
  • 321: The Republic of FanatiCal Card Farm 95
    1 cards = $0.18
    or $1 = 5.56 cards
  • 322: The Republic of Black Wood
    1 guilder = $0.23
    or $1 = 4.35 guilder
  • 323: The Dominion of Ghaznavid Empire
    1 dirham = $0.21
    or $1 = 4.76 dirham
  • 324: The Kingdom of Valongo
    1 coroa = $1.29
    or $1 = 0.78 coroa
  • 325: The Community of Rekaleido
    1 dollar = $1.01
    or $1 = 0.99 dollar
  • 326: The Allied States of Eindhoven Netherlands
    1 coin = $0.92
    or $1 = 1.09 coin
  • 327: The Holy Empire of Imperial Vesparia
    1 Vespared = $0.25
    or $1 = 4.00 Vespared
  • 328: The Federation of Vleskova
    1 rupee = $0.36
    or $1 = 2.78 rupee
  • 329: The United Socialist States of Adele Islands
    1 lira = $0.41
    or $1 = 2.44 lira
  • 330: The Allied States of Vhaskor
    1 Vaskor Badtr = $0.18
    or $1 = 5.56 Vaskor Badtr
  • 331: The Empire of The Uwu and Kawaii Islands
    1 Nya = $0.14
    or $1 = 7.14 Nya
  • 332: The Colony of Woodstocks
    1 Weed = $0.13
    or $1 = 7.69 Weed
  • 333: The Most Serene Republic of Breakstone Hill
    1 peso = $0.2
    or $1 = 5.00 peso
  • 334: The Armed Republic of Vis Hanaan
    1 ounce = $0.54
    or $1 = 1.85 ounce
  • 335: The Democratic States of Adelaire
    1 Dollar = $0.31
    or $1 = 3.23 Dollar
  • 336: The Emirate of Argenian
    1 ducat = $0.66
    or $1 = 1.52 ducat
  • 337: The Dictatorship of Pean Peauluthistan
    1 Human heads = $0.26
    or $1 = 3.85 Human heads
  • 338: The Democratic States of New Newlandia
    1 Florin = $0.92
    or $1 = 1.09 Florin
  • 339: The Empire of Bodon
    1 Gem = $0.94
    or $1 = 1.06 Gem
  • 340: The Republic of Izern 281
    1 izern = $0.24
    or $1 = 4.17 izern
  • 341: The Empire of Neatoromrda
    1 ruble = $0.83
    or $1 = 1.20 ruble
  • 342: The Republic of Helem
    1 Pound = $0.19
    or $1 = 5.26 Pound
  • 343: The State of Staet
    1 Feather = $0.92
    or $1 = 1.09 Feather
  • 344: The Nomadic Peoples of Gull Tower
    1 mark = $0.21
    or $1 = 4.76 mark
  • 345: The Incorporated States of Witch Isle
    1 florin = $0.22
    or $1 = 4.55 florin
  • 346: The Disputed Territories of Duchiarile
    1 mark = $1.47
    or $1 = 0.68 mark
  • 347: The Kingdom of Texaskan Colonies 35
    1 krona = $0.16
    or $1 = 6.25 krona
  • 348: The Nomadic Peoples of Denys Arryn
    1 peso = $0.23
    or $1 = 4.35 peso
  • 349: The Commonwealth of New Bradman
    1 dollar = $0.75
    or $1 = 1.33 dollar
  • 350: The Holy Empire of The Young Turks
    1 Golden Kurush = $0.28
    or $1 = 3.57 Golden Kurush
  • 351: The Free Land of Bjorc
    1 goldsses = $0.74
    or $1 = 1.35 goldsses
  • 352: The Republic of Balaerus
    1 Kroon = $0.18
    or $1 = 5.56 Kroon
  • 353: The Federal Republic of Lion12
    1 catnip = $0.86
    or $1 = 1.16 catnip
  • 354: The Federal Republic of Lion47
    1 catnip = $0.88
    or $1 = 1.14 catnip
  • 355: The Queendom of The Saturn Cats
    1 Meows = $0.15
    or $1 = 6.67 Meows
  • 356: The Federal Republic of Lion101
    1 catnip = $1.02
    or $1 = 0.98 catnip
  • 357: The Empire of Grape Bradley
    1 grapes = $0.81
    or $1 = 1.23 grapes
  • 358: The Commonwealth of Aukstaitia
    1 kopa = $0.71
    or $1 = 1.41 kopa
  • 359: The Confederacy of Wight Power
    1 Bit = $0.79
    or $1 = 1.27 Bit
  • 360: The Republic of Airbus A319neo
    1 złoty = $0.8
    or $1 = 1.25 złoty
  • 361: The Republic of Conservative elite states of America
    1 Dollar = $0.46
    or $1 = 2.17 Dollar
  • 362: The Republic of Mambo 179
    1 izern = $0.33
    or $1 = 3.03 izern
  • 363: The Republic of -77-Farma Pytonga
    1 złoty = $0.93
    or $1 = 1.08 złoty
  • 364: The Federal Republic of Lion209
    1 catnip = $0.36
    or $1 = 2.78 catnip
  • 365: The Dominion of Magtogoek
    1 MGK pound = $0.17
    or $1 = 5.88 MGK pound
  • 366: The Federal Republic of Lion258
    1 catnip = $0.34
    or $1 = 2.94 catnip
  • 367: The Republic of P018
    1 złoty = $0.31
    or $1 = 3.23 złoty
  • 368: The Republic of P049
    1 złoty = $0.67
    or $1 = 1.49 złoty
  • 369: The Republic of P051
    1 złoty = $0.44
    or $1 = 2.27 złoty
  • 370: The Most Serene Republic of Arcadian Realm
    1 peso = $0.1
    or $1 = 10.00 peso
  • 371: The Federal Republic of Lion304
    1 catnip = $0.34
    or $1 = 2.94 catnip
  • 372: The Republic of Mambo 292
    1 izern = $0.15
    or $1 = 6.67 izern
  • 373: The Dictatorship of Gria Deles
    1 denier = $0.09
    or $1 = 11.11 denier
  • 374: The Federal Republic of Lion319
    1 catnip = $0.39
    or $1 = 2.56 catnip
  • 375: The Federal Republic of Lion329
    1 catnip = $0.43
    or $1 = 2.33 catnip
  • 376: The Republic of Van Der Sandt
    1 pound = $0.2
    or $1 = 5.00 pound
  • 377: The Kingdom of CaltastroCity
    1 BitCal = $0.53
    or $1 = 1.89 BitCal
  • 378: The Empire of Hezric
    1 Hezric Fondic = $0.08
    or $1 = 12.50 Hezric Fondic
  • 380: The Democratic Republic of Bongiis
    1 Bongiisese Đồng = $0.28
    or $1 = 3.57 Bongiisese Đồng
  • 381: The Republic of Muffinlandia
    1 Cinnamoroll = $0.29
    or $1 = 3.45 Cinnamoroll
  • 382: The Borderlands of The Cuboan Unity
    1 Unit = $0.02
    or $1 = 50.00 Unit
  • 383: The Kingdom of Nonn
    1 dollar = $1.01
    or $1 = 0.99 dollar
  • 384: The Republic of Wallach CLVI
    1 lira = $0.83
    or $1 = 1.20 lira
  • 385: The Armed Republic of Greater Mackinaw
    1 dollar = $0.24
    or $1 = 4.17 dollar
  • 386: The Most Serene Republic of Valakransojo
    1 Exponential function = $0.84
    or $1 = 1.19 Exponential function
  • 387: The Empire of Wulfharia
    1 Reichsmark = $0.73
    or $1 = 1.37 Reichsmark
  • 388: The Republic of South Utopia
    1 dollar = $0.16
    or $1 = 6.25 dollar
  • 389: The Commonwealth of Theossirius
    1 dollar = $0.43
    or $1 = 2.33 dollar
  • 390: The Republic of P107
    1 złoty = $0.31
    or $1 = 3.23 złoty
  • 391: The Republic of P118
    1 złoty = $0.28
    or $1 = 3.57 złoty
  • 392: The Republic of P129
    1 złoty = $0.32
    or $1 = 3.13 złoty
  • 393: The Republic of Monkacia
    1 dollar = $0.42
    or $1 = 2.38 dollar
  • 394: The Federal Republic of Lion444
    1 catnip = $0.39
    or $1 = 2.56 catnip
  • 395: The Commonwealth of Bukajokh
    1 L??rein = $0.31
    or $1 = 3.23 L??rein
  • 396: The Republic of P163
    1 złoty = $0.88
    or $1 = 1.14 złoty
  • 397: The Republic of P182
    1 złoty = $0.69
    or $1 = 1.45 złoty
  • 398: The Republic of P184
    1 złoty = $0.27
    or $1 = 3.70 złoty
  • 399: The Republic of P189
    1 złoty = $0.3
    or $1 = 3.33 złoty
  • 400: The Federal Republic of Lion478
    1 catnip = $0.3
    or $1 = 3.33 catnip
  • 401: The Emirate of Belledex
    1 Corn = $0.2
    or $1 = 5.00 Corn
  • 402: The Republic of Indiansaa
    1 rupee = $0.32
    or $1 = 3.13 rupee
  • 403: The Federal Republic of Lion499
    1 catnip = $0.32
    or $1 = 3.13 catnip
  • 404: The Federal Republic of Lion514
    1 catnip = $0.3
    or $1 = 3.33 catnip
  • 405: The Republic of Long Pig
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 406: The Theocracy of European Kingdom of God
    1 Euro = $0.22
    or $1 = 4.55 Euro
  • 407: The Republic of Mario Kempes
    1 Games = $0.27
    or $1 = 3.70 Games
  • 408: The United States of Norrat Urul
    1 mark = $0.98
    or $1 = 1.02 mark
  • 409: The Republic of Smoggrad
    1 Blood Spilled = $0.12
    or $1 = 8.33 Blood Spilled
  • 410: The Borderlands of The Lower Newlands
    1 mark = $1.05
    or $1 = 0.95 mark
  • 411: The Democratic Republic of Vandrista
    1 kromer = $0.17
    or $1 = 5.88 kromer
  • 412: The Queendom of Avonne
    1 silver piece = $0.91
    or $1 = 1.10 silver piece
  • 413: The Free Land of Jsya Vidkia
    1 Pray = $0.5
    or $1 = 2.00 Pray
  • 414: The Federal Republic of Lion540
    1 catnip = $0.27
    or $1 = 3.70 catnip
  • 415: The Republic of Equality Matheo
    1 ruble = $0.19
    or $1 = 5.26 ruble
  • 416: The Republic of Somalilander Matheo
    1 ruble = $0.19
    or $1 = 5.26 ruble
  • 417: The Free Land of Depp
    1 Eurodollar = $0.38
    or $1 = 2.63 Eurodollar
  • 418: The Protectorate of Permament Interim Administration
    1 mark = $0.09
    or $1 = 11.11 mark
  • 419: The Federal Republic of Lion568
    1 catnip = $0.75
    or $1 = 1.33 catnip
  • 420: The Federal Republic of Lion577
    1 catnip = $0.41
    or $1 = 2.44 catnip
  • 421: The Federal Republic of Lion597
    1 catnip = $0.33
    or $1 = 3.03 catnip
  • 422: The Empire of Union Tempe
    1 dollar = $0.23
    or $1 = 4.35 dollar
  • 423: The People's Republic of Servopolis
    1 Pebble = $0.33
    or $1 = 3.03 Pebble
  • 424: The Commonwealth of ZhangZiWen
    1 baht = $0.4
    or $1 = 2.50 baht
  • 425: The Armed Republic of Ahan
    1 guilder = $0.41
    or $1 = 2.44 guilder
  • 426: The People's Republic of Vietnamica
    1 Vietnamican Đồng = $0.72
    or $1 = 1.39 Vietnamican Đồng
  • 427: The Disputed Territories of West Son Islands
    1 denier = $0.78
    or $1 = 1.28 denier
  • 428: The Federal Republic of Lion603
    1 catnip = $0.7
    or $1 = 1.43 catnip
  • 429: The Federal Republic of Lion647
    1 catnip = $0.3
    or $1 = 3.33 catnip
  • 430: The Federal Republic of Lion662
    1 catnip = $0.31
    or $1 = 3.23 catnip
  • 431: The Democratic States of Queenya
    1 Crownz = $0.07
    or $1 = 14.29 Crownz
  • 432: The Theocracy of Saurjaland
    1 paliord = $0.12
    or $1 = 8.33 paliord
  • 433: The Republic of The East Son Islands
    1 mark = $0.83
    or $1 = 1.20 mark
  • 434: The People's Republic of Chiyorando
    1 Yen = $0.24
    or $1 = 4.17 Yen
  • 435: The Colony of The Infinite Gyre
    1 denier = $0.02
    or $1 = 50.00 denier
  • 436: The Federal Republic of Lion718
    1 catnip = $0.19
    or $1 = 5.26 catnip
  • 437: The Federal Republic of Lion753
    1 catnip = $0.2
    or $1 = 5.00 catnip
  • 438: The Republic of P234
    1 złoty = $0.47
    or $1 = 2.13 złoty
  • 439: The Republic of P235
    1 złoty = $0.29
    or $1 = 3.45 złoty
  • 440: The Republic of Meinku
    1 Kip = $0.26
    or $1 = 3.85 Kip
  • 441: The Armed Republic of South Curazon
    1 Curazon Pes? = $0.14
    or $1 = 7.14 Curazon Pes?
  • 442: The Republic of P255
    1 złoty = $0.42
    or $1 = 2.38 złoty
  • 443: The Federal Republic of Lion858
    1 catnip = $0.24
    or $1 = 4.17 catnip
  • 444: The Federal Republic of Lion874
    1 catnip = $0.55
    or $1 = 1.82 catnip
  • 445: The Republic of P297
    1 złoty = $0.24
    or $1 = 4.17 złoty
  • 446: The Republic of P317
    1 złoty = $0.22
    or $1 = 4.55 złoty
  • 447: The Republic of Good King Moogle Mog
    1 munny = $0.33
    or $1 = 3.03 munny
  • 448: The Federal Republic of Lion919
    1 catnip = $0.81
    or $1 = 1.23 catnip
  • 449: The Federal Republic of Lion947
    1 catnip = $0.3
    or $1 = 3.33 catnip
  • 450: The Federal Republic of Lion950
    1 catnip = $0.66
    or $1 = 1.52 catnip
  • 451: The Federal Republic of Lion1001
    1 catnip = $0.13
    or $1 = 7.69 catnip
  • 452: The Democratic Republic of East Rizia
    1 Aurum = $0.02
    or $1 = 50.00 Aurum
  • 453: The Republic of PandaF4
    1 chickenbucks = $0.31
    or $1 = 3.23 chickenbucks
  • 454: The Republic of PandaF10
    1 chickenbucks = $0.22
    or $1 = 4.55 chickenbucks
  • 455: The Republic of PandaF33
    1 chickenbucks = $0.18
    or $1 = 5.56 chickenbucks
  • 456: The Republic of PandaF68
    1 chickenbucks = $0.29
    or $1 = 3.45 chickenbucks
  • 457: The Republic of PandaF86
    1 chickenbucks = $0.14
    or $1 = 7.14 chickenbucks
  • 458: The Federal Republic of Lion1052
    1 catnip = $0.48
    or $1 = 2.08 catnip
  • 459: The Federal Republic of Lion1100
    1 catnip = $0.31
    or $1 = 3.23 catnip
  • 460: The Republic of Free Pineland
    1 Dom = $0.4
    or $1 = 2.50 Dom
  • 461: The Federal Republic of Lion1158
    1 catnip = $0.23
    or $1 = 4.35 catnip
  • 462: The Federal Republic of Lion1160
    1 catnip = $0.25
    or $1 = 4.00 catnip
  • 463: The Federal Republic of Lion1177
    1 catnip = $0.29
    or $1 = 3.45 catnip
  • 464: The Federal Republic of Lion1204
    1 catnip = $0.23
    or $1 = 4.35 catnip
  • 465: The Federal Republic of Lion1215
    1 catnip = $0.15
    or $1 = 6.67 catnip
  • 466: The Federal Republic of Lion1233
    1 catnip = $0.46
    or $1 = 2.17 catnip
  • 467: The Federal Republic of Lion1249
    1 catnip = $0.39
    or $1 = 2.56 catnip
  • 468: The Federal Republic of Lion1273
    1 catnip = $0.39
    or $1 = 2.56 catnip
  • 469: The Federal Republic of Lion1279
    1 catnip = $0.19
    or $1 = 5.26 catnip
  • 470: The Federal Republic of Lion1303
    1 catnip = $0.49
    or $1 = 2.04 catnip
  • 471: The Federal Republic of Lion1318
    1 catnip = $0.23
    or $1 = 4.35 catnip
  • 472: The Federal Republic of Lion1338
    1 catnip = $0.37
    or $1 = 2.70 catnip
  • 473: The Federal Republic of Lion1387
    1 catnip = $0.17
    or $1 = 5.88 catnip
  • 474: The Federal Republic of Lion1407
    1 catnip = $0.39
    or $1 = 2.56 catnip
  • 475: The Federal Republic of Lion1419
    1 catnip = $0.46
    or $1 = 2.17 catnip
  • 476: The Federal Republic of Lion1436
    1 catnip = $0.33
    or $1 = 3.03 catnip
  • 477: The Federal Republic of Lion1474
    1 catnip = $0.15
    or $1 = 6.67 catnip
  • 478: The Republic of Valmi
    1 denier = $0.01
    or $1 = 100.00 denier
  • 479: The Republic of Arkish
    1 denier = $0.01
    or $1 = 100.00 denier
  • 480: The Democratic States of Unistaame
    1 Reserve = $0.12
    or $1 = 8.33 Reserve
  • 481: The Republic of The Rhoneland
    1 Rh?nish Franc = $0.29
    or $1 = 3.45 Rh?nish Franc
  • 482: The Federal Republic of Lion1541
    1 catnip = $0.31
    or $1 = 3.23 catnip
  • 483: The Federal Republic of Lion1546
    1 catnip = $0.19
    or $1 = 5.26 catnip
  • 484: The Federal Republic of Lion1588
    1 catnip = $0.22
    or $1 = 4.55 catnip
  • 485: The Federal Republic of Lion1606
    1 catnip = $0.39
    or $1 = 2.56 catnip
  • 486: The Federal Republic of Lion1629
    1 catnip = $0.29
    or $1 = 3.45 catnip
  • 487: The Federal Republic of Lion1647
    1 catnip = $0.29
    or $1 = 3.45 catnip
  • 488: The Federal Republic of Lion1667
    1 catnip = $0.25
    or $1 = 4.00 catnip
  • 489: The Federal Republic of Lion1671
    1 catnip = $0.27
    or $1 = 3.70 catnip
  • 490: The Federal Republic of Lion1715
    1 catnip = $0.27
    or $1 = 3.70 catnip
  • 491: The Federal Republic of Lion1757
    1 catnip = $0.27
    or $1 = 3.70 catnip
  • 492: The Federal Republic of Lion1760
    1 catnip = $0.12
    or $1 = 8.33 catnip
  • 493: The Federal Republic of Lion1766
    1 catnip = $0.06
    or $1 = 16.67 catnip
  • 494: The Kingdom of Eddard I Stark
    1 golden dragon = $0.19
    or $1 = 5.26 golden dragon
  • 495: The Dominion of Dethland
    1 Memento = $0.12
    or $1 = 8.33 Memento
  • 496: The Dictatorship of Robot5cico
    1 Robux = $0.26
    or $1 = 3.85 Robux
  • 497: The Republic of Luxernaya
    1 lenith = $0.48
    or $1 = 2.08 lenith
  • 498: The Holy Empire of Authoritarian Afghanistan
    1 empires = $0.14
    or $1 = 7.14 empires
  • 499: The United Kingdom of Schardia
    1 Schardics = $0.21
    or $1 = 4.76 Schardics
  • 500: The Republic of P418
    1 złoty = $0.26
    or $1 = 3.85 złoty
  • 501: The Republic of P427
    1 złoty = $0.25
    or $1 = 4.00 złoty
  • 502: The Republic of P428
    1 złoty = $0.25
    or $1 = 4.00 złoty
  • 503: The Republic of P448
    1 złoty = $0.3
    or $1 = 3.33 złoty
  • 504: The Republic of P490
    1 złoty = $0.28
    or $1 = 3.57 złoty
  • 505: The Republic of P500
    1 złoty = $0.2
    or $1 = 5.00 złoty
  • 506: The Constitutional Monarchy of Maerub
    1 m?r = $0.33
    or $1 = 3.03 m?r
  • 507: The People's Republic of Tricolor Paulista
    1 Trika = $0.42
    or $1 = 2.38 Trika
  • 508: The Protectorate of Socialist Overlordship over Asia
    1 Yuen = $0.58
    or $1 = 1.72 Yuen
  • 509: The Confederacy of Aruliand
    1 Sigil = $0.64
    or $1 = 1.56 Sigil
  • 510: The United Socialist States of Iwlond
    1 scilling = $0.01
    or $1 = 100.00 scilling
  • 511: The Commonwealth of Econiland
    1 gold = $0.72
    or $1 = 1.39 gold
  • 512: The Dictatorship of Inner Keal Cor Lor
    1 lira = $0.47
    or $1 = 2.13 lira
  • 513: The Republic of New Bastia
    1 litecoin = $0.79
    or $1 = 1.27 litecoin
  • 514: The Free Land of FreeFredLand
    1 florin = $0.17
    or $1 = 5.88 florin
  • 515: The Republic of Kenari
    1 florin = $0.19
    or $1 = 5.26 florin
  • 516: The Republic of Calendynia
    1 vali = $0.16
    or $1 = 6.25 vali
  • 517: The Colony of Ddazurs
    1 peso = $0.28
    or $1 = 3.57 peso
  • 518: The People's Republic of Nova Nowhere
    1 Credit Score = $0.03
    or $1 = 33.33 Credit Score
  • 519: The Federal Republic of Lion1771
    1 catnip = $0.24
    or $1 = 4.17 catnip
  • 520: The Federal Republic of Lion1795
    1 catnip = $0.21
    or $1 = 4.76 catnip
  • 521: The Federal Republic of Lion1801
    1 catnip = $0.2
    or $1 = 5.00 catnip
  • 522: The Federal Republic of Lion1820
    1 catnip = $0.21
    or $1 = 4.76 catnip
  • 523: The Federal Republic of Lion1828
    1 catnip = $0.14
    or $1 = 7.14 catnip
  • 524: The Federal Republic of Lion1886
    1 catnip = $0.21
    or $1 = 4.76 catnip
  • 525: The Kingdom of Atlantakarta
    1 Rupiah = $0.27
    or $1 = 3.70 Rupiah
  • 526: The Republic of 89 Dollar Footlong
    1 fivedollars = $0.19
    or $1 = 5.26 fivedollars
  • 527: The Federal Republic of Lion1925
    1 catnip = $0.1
    or $1 = 10.00 catnip
  • 528: The Federal Republic of Lion1959
    1 catnip = $0.12
    or $1 = 8.33 catnip
  • 529: The Federal Republic of Lion1962
    1 catnip = $0.15
    or $1 = 6.67 catnip
  • 530: The Federal Republic of Lion1975
    1 catnip = $0.18
    or $1 = 5.56 catnip
  • 531: The Theocracy of Semesyth
    1 dollar = $0.82
    or $1 = 1.22 dollar
  • 532: The Federal Republic of North New Zealandia
    1 Zealandic Oce = $0.27
    or $1 = 3.70 Zealandic Oce
  • 533: The Disputed Territories of Eleuthetia
    1 percent shareholder va = $0.17
    or $1 = 5.88 percent shareholder va
  • 534: The United Socialist States of Tookie Dela Creme
    1 Creamy Dela Creme = $0.01
    or $1 = 100.00 Creamy Dela Creme
  • 535: The Republic of Raynland
    1 raiendollar = $0.32
    or $1 = 3.13 raiendollar
  • 536: The Constitutional Monarchy of Nerssepha-
    1 Nerssalia = $0.16
    or $1 = 6.25 Nerssalia
  • 537: The Republic of Solvenor
    1 Sol = $0.19
    or $1 = 5.26 Sol
  • 538: The Republic of Ucral
    1 Ucralian Dollar = $0.22
    or $1 = 4.55 Ucralian Dollar
  • 539: The Kingdom of Daskein
    1 thaler = $0.01
    or $1 = 100.00 thaler
  • 540: The Federation of United States of Vespucia
    1 Vespucian Dollar = $0.53
    or $1 = 1.89 Vespucian Dollar
  • 541: The People's Republic of Manlinistan
    1 Manlins Dollar = $0.02
    or $1 = 50.00 Manlins Dollar
  • 542: The Kingdom of Fiachlain
    1 Peadra = $0.38
    or $1 = 2.63 Peadra
  • 543: The Democratic States of Sauklin
    1 clemens = $0.32
    or $1 = 3.13 clemens
  • 544: The Republic of Puppetlandia
    1 puppet = $0.07
    or $1 = 14.29 puppet
  • 545: The Matriarchy of Hollow Faer
    1 Petal = $0.16
    or $1 = 6.25 Petal
  • 546: The Most Serene Republic of Acorzia
    1 Lira = $0.19
    or $1 = 5.26 Lira
  • 547: The Confederacy of Youtthland
    1 kyawthuite = $0.25
    or $1 = 4.00 kyawthuite
  • 548: The Federal Republic of Theolandt
    1 Euro = $0.24
    or $1 = 4.17 Euro
  • 549: The Nomadic Peoples of Uller
    1 baht = $0.22
    or $1 = 4.55 baht
  • 550: The Confederacy of Svenskae
    1 Svenskan Sertz = $0.15
    or $1 = 6.67 Svenskan Sertz
  • 551: The Republic of Nymenyth
    1 Ellipsi = $0.56
    or $1 = 1.79 Ellipsi
  • 552: The Republic of Sumitomo Guruupu
    1 yen = $0.32
    or $1 = 3.13 yen
  • 553: The Sultanate of Islamic Emirate Of England
    1 Pounds = $0.27
    or $1 = 3.70 Pounds
  • 554: The Kingdom of The Kingdom Of Pinplar
    1 Tack = $0.23
    or $1 = 4.35 Tack
  • 555: The Nomadic Peoples of New Oktordondorentiaolio
    1 dirt = $0.01
    or $1 = 100.00 dirt
  • 556: The Republic of P524
    1 złoty = $0.23
    or $1 = 4.35 złoty
  • 557: The Republic of P527
    1 złoty = $0.14
    or $1 = 7.14 złoty
  • 558: The Federal Republic of Adygeah
    1 Pshat = $0.17
    or $1 = 5.88 Pshat
  • 559: The Republic of Cexsopolis
    1 Carolinos = $0.18
    or $1 = 5.56 Carolinos
  • 560: The Republic of Lostestland
    1 Mark = $0.55
    or $1 = 1.82 Mark
  • 561: The Holy Empire of The Great Infernal
    1 Infernal coins = $0.1
    or $1 = 10.00 Infernal coins
  • 562: The People's Republic of Behemothe
    1 Behemothean Ruble = $0.3
    or $1 = 3.33 Behemothean Ruble
  • 563: The Federal Republic of Tedowerturana
    1 Euro = $0.18
    or $1 = 5.56 Euro
  • 564: The Theocracy of NatureKeepers
    1 Natral = $0.25
    or $1 = 4.00 Natral
  • 565: The Kingdom of Beend Neziane
    1 ruble = $0.01
    or $1 = 100.00 ruble
  • 566: The Principality of Cameron-Jones
    1 eagle = $0.24
    or $1 = 4.17 eagle
  • 567: The Republic of P566
    1 złoty = $0.32
    or $1 = 3.13 złoty
  • 568: The Republic of P583
    1 złoty = $0.14
    or $1 = 7.14 złoty
  • 569: The Republic of P592
    1 złoty = $0.24
    or $1 = 4.17 złoty
  • 570: The Commonwealth of Economians
    1 Econ Credit = $0.49
    or $1 = 2.04 Econ Credit
  • 571: The Federal Republic of Island of Indonesia
    1 Rbp = $0.22
    or $1 = 4.55 Rbp
  • 572: The United Socialist States of The Germanic Commune
    1 labour voucher = $0.01
    or $1 = 100.00 labour voucher
  • 573: The Republic of Authoritarian but Democracy
    1 DA = $0.02
    or $1 = 50.00 DA
  • 574: The Republic of Dualan
    1 pearl = $0.69
    or $1 = 1.45 pearl
  • 575: The Republic of Le8
    1 pound = $0.24
    or $1 = 4.17 pound
  • 576: The Federal Republic of Vocoba Guko
    1 bitcoin = $0.12
    or $1 = 8.33 bitcoin
  • 577: The Disputed Territories of Host wingstein
    1 Villston = $0.23
    or $1 = 4.35 Villston
  • 578: The Democratic States of Poonana
    1 ponni = $0.34
    or $1 = 2.94 ponni
  • 579: The Republic of Hugge
    1 Dollar = $0.3
    or $1 = 3.33 Dollar
  • 580: The Republic of Devonew
    1 Shmekls = $0.21
    or $1 = 4.76 Shmekls
  • 581: The Republic of The great state of Elephanti
    1 mark = $0.22
    or $1 = 4.55 mark
  • 582: The Republic of SONSONLAND
    1 Pounds = $0.17
    or $1 = 5.88 Pounds
  • 583: The Republic of Seven WTC
    1 WTC = $0.12
    or $1 = 8.33 WTC
  • 584: The Armed Republic of CentralJamaica
    1 mark = $0.24
    or $1 = 4.17 mark
  • 585: The Nomadic Peoples of Mashinter
    1 bezant = $0.25
    or $1 = 4.00 bezant
  • 586: The Queendom of Krokotopia
    1 coin = $0.01
    or $1 = 100.00 coin
  • 587: The Free Land of Laaman
    1 loms = $0.13
    or $1 = 7.69 loms
  • 588: The United Kingdom of Helvertia Dia
    1 guilder = $0.83
    or $1 = 1.20 guilder
  • 589: The Federation of Jekyeo
    1 Yedo = $0.03
    or $1 = 33.33 Yedo
  • 590: The Republic of Qwooffske
    1 franc = $0.52
    or $1 = 1.92 franc
  • 591: The Commonwealth of Mbappey
    1 MBP = $0.81
    or $1 = 1.23 MBP
  • 592: The Republic of Euderma maculatum
    1 Bat = $0.2
    or $1 = 5.00 Bat
  • 593: The Republic of Plecotus sardus
    1 Bat = $0.23
    or $1 = 4.35 Bat
  • 594: The Federal Republic of La Marezia
    1 Peso = $0.24
    or $1 = 4.17 Peso
  • 595: The Theocracy of Poseiia
    1 denier = $0.02
    or $1 = 50.00 denier
  • 596: The Federation of Malnac
    1 Bits = $0.49
    or $1 = 2.04 Bits
  • 597: The Federal Republic of Royanic
    1 Steron = $0.13
    or $1 = 7.69 Steron
  • 598: The Democratic Republic of Calgora
    1 Shole = $0.17
    or $1 = 5.88 Shole
  • 599: The Democratic Republic of Brandenburg the second
    1 Brandenburger Mark = $0.04
    or $1 = 25.00 Brandenburger Mark
  • 600: The Matriarchy of Dyeretun Islands
    1 lira = $0.24
    or $1 = 4.17 lira
  • 601: The Constitutional Monarchy of Khersthorvka
    1 Khersthorvkean Shield = $0.25
    or $1 = 4.00 Khersthorvkean Shield
  • 602: The Confederacy of The Xhep Latos Islands
    1 Xhepi Coin and Latoin = $0.07
    or $1 = 14.29 Xhepi Coin and Latoin
  • 603: The Federation of Saint Esmeralda and the Pomelines
    1 dollar = $0.01
    or $1 = 100.00 dollar
  • 604: The Republic of Thirteen United Pomelines
    1 denier = $0.01
    or $1 = 100.00 denier
  • 605: The Federation of St Sophie and St Anastasia
    1 lira = $0.01
    or $1 = 100.00 lira
  • 606: The Democratic Republic of Ravela
    1 Raven = $0.23
    or $1 = 4.35 Raven
  • 607: The Democratic Republic of Aveliora
    1 Sol = $0.01
    or $1 = 100.00 Sol
  • 608: The Republic of CHERESQUE
    1 REAL = $0.33
    or $1 = 3.03 REAL
  • 609: The Federal Republic of Rpublic of Germany
    1 Euro = $0.42
    or $1 = 2.38 Euro
  • 610: The Republic of Akomania Yanadiantio
    1 franc = $0.15
    or $1 = 6.67 franc
  • 611: The Empire of Madi nerk
    1 national = $0.03
    or $1 = 33.33 national
  • 612: The Federal Republic of Pandacan
    1 Liza = $0.01
    or $1 = 100.00 Liza
  • 613: The Kingdom of Real Madrid JR
    1 Madridian Euros = $0.21
    or $1 = 4.76 Madridian Euros
  • 614: The Armed Republic of Rage bait nation
    1 dollar = $0.09
    or $1 = 11.11 dollar
  • 615: The Dictatorship of Draxleria
    1 drax = $0.21
    or $1 = 4.76 drax
  • 616: The Kingdom of Shruanda
    1 shrus = $0.19
    or $1 = 5.26 shrus
  • 617: The Kingdom of Haika Norwan
    1 Wan = $0.16
    or $1 = 6.25 Wan
  • 618: The Kingdom of SocEmer
    1 ruble = $0.15
    or $1 = 6.67 ruble
  • 619: The United States of McAmerica
    1 The United States Doll = $0.43
    or $1 = 2.33 The United States Doll
  • 620: The United Kingdom of Megh land
    1 denier = $0.12
    or $1 = 8.33 denier
  • 621: The Republic of BuCard 012
    1 card = $0.51
    or $1 = 1.96 card
  • 622: The Republic of BuCard 0013
    1 card = $0.21
    or $1 = 4.76 card
  • 623: The Republic of Zaity Virda
    1 ruble = $0.02
    or $1 = 50.00 ruble
  • 624: The Kingdom of Greater Melina
    1 denier = $0.01
    or $1 = 100.00 denier
  • 625: The Federal Republic of Reformed Deedearike
    1 dollar = $0.21
    or $1 = 4.76 dollar
  • 626: The Constitutional Monarchy of Caltheera
    1 Credits = $0.17
    or $1 = 5.88 Credits
  • 627: The Republic of Kalination
    1 dollars = $0.17
    or $1 = 5.88 dollars
  • 628: The Commonwealth of Thceps
    1 free = $0.15
    or $1 = 6.67 free
  • 629: The Protectorate of Lamastan
    1 mark = $0.11
    or $1 = 9.09 mark
  • 630: The Republic of Ellan
    1 Bitty = $0.22
    or $1 = 4.55 Bitty
  • 631: The Republic of Republic of celestia
    1 stars = $0.14
    or $1 = 7.14 stars
  • 632: The Nomadic Peoples of Kay Chi Virkainchore
    1 peso = $0.16
    or $1 = 6.25 peso
  • 633: The Federal Republic of Spartart
    1 baht = $0.23
    or $1 = 4.35 baht
  • 634: The Commonwealth of Heaua
    1 Heauan dollar = $0.22
    or $1 = 4.55 Heauan dollar
  • 635: The Republic of Test 2 Sawainciatopia
    1 franc = $0.21
    or $1 = 4.76 franc
  • 636: The Confederacy of Esparra
    1 Florint = $0.3
    or $1 = 3.33 Florint
  • 637: The Empire of Chevill
    1 dollar = $0.27
    or $1 = 3.70 dollar
  • 638: The People's Republic of Tom pearl 67
    1 tom pearl dollar = $0.01
    or $1 = 100.00 tom pearl dollar
  • 639: The Dictatorship of Mike coxlong
    1 Cox = $0.2
    or $1 = 5.00 Cox
  • 640: The Empire of Maleshia
    1 guilder = $0.17
    or $1 = 5.88 guilder
  • 641: The Republic of Andusrican
    1 baht = $0.25
    or $1 = 4.00 baht
  • 642: The Free Land of StateOfChaos
    1 chaos = $0.25
    or $1 = 4.00 chaos
  • 643: The Empire of Babylonea
    1 Lyben = $0.19
    or $1 = 5.26 Lyben
  • 644: The Democratic Republic of Khazanistan
    1 khazani = $0.04
    or $1 = 25.00 khazani
  • 645: The Kingdom of Talousia
    1 Talousian Mark = $0.32
    or $1 = 3.13 Talousian Mark
  • 646: The United Kingdom of Onion Pacific
    1 Coal = $0.03
    or $1 = 33.33 Coal
  • 647: The People's Republic of Opnia
    1 Time = $0.01
    or $1 = 100.00 Time
  • 648: The Kingdom of The Nepalese
    1 Nepalese Rupees = $0.43
    or $1 = 2.33 Nepalese Rupees
  • 649: The Republic of Hastoland
    1 dollar = $0.21
    or $1 = 4.76 dollar
  • 650: The Principality of Lluviona
    1 pata = $0.25
    or $1 = 4.00 pata
  • 651: The Federal Republic of Sakashi
    1 kushi = $0.17
    or $1 = 5.88 kushi
  • 652: The Empire of Greater Arkadian God-Empire
    1 florin = $0.01
    or $1 = 100.00 florin
  • 653: The Kingdom of GROTZDERDAG
    1 Gronterz = $0.23
    or $1 = 4.35 Gronterz
  • 654: The Democratic Republic of Chung North Korea
    1 Won = $0.01
    or $1 = 100.00 Won
  • 655: The Republic of Card collector of Shuora 49
    1 lira = $0.17
    or $1 = 5.88 lira
  • 656: The Republic of Card collector of Shuora 57
    1 krona = $0.19
    or $1 = 5.26 krona
  • 657: The Republic of Aethel Valley
    1 coconut dollar = $0.17
    or $1 = 5.88 coconut dollar
  • 658: The Armed Republic of Lodnovkaya
    1 ruble = $0.26
    or $1 = 3.85 ruble
  • 659: The Empire of TRIOPHON
    1 Bitcoin = $0.2
    or $1 = 5.00 Bitcoin
  • 660: The United States of United States of America 1A
    1 Dollar = $0.11
    or $1 = 9.09 Dollar
  • 661: The Grand Duchy of FEPCO23
    1 rupee = $0.14
    or $1 = 7.14 rupee
  • 662: The Holy Empire of Republic of Latveria
    1 bitcoin = $0.3
    or $1 = 3.33 bitcoin
  • 663: The Republic of Testnation2000
    1 franc = $0.18
    or $1 = 5.56 franc
  • 664: The United Socialist States of Las Edia
    1 pound = $0.25
    or $1 = 4.00 pound
  • 665: The Kingdom of Daggarpoint
    1 torlay = $0.22
    or $1 = 4.55 torlay
  • 666: The United States of Anesteryst
    1 lira = $0.25
    or $1 = 4.00 lira
  • 667: The Kingdom of United Poland and affiliate territories
    1 Zloty = $0.09
    or $1 = 11.11 Zloty
  • 668: The Dictatorship of Market street
    1 V-bucks = $0.05
    or $1 = 20.00 V-bucks
  • 669: The Commonwealth of Yamato-Tejo
    1 folha = $0.16
    or $1 = 6.25 folha
  • 670: The Holy Empire of HPFC
    1 GBPlays = $0.05
    or $1 = 20.00 GBPlays
  • 671: The People's Republic of Transnixtria
    1 transnixtrian ruble = $0.22
    or $1 = 4.55 transnixtrian ruble
  • 672: The Republic of Pittsburgian Armored Corps 75
    1 Nukes = $0.18
    or $1 = 5.56 Nukes
  • 673: The Confederacy of Diddystania
    1 bitcoin = $0.12
    or $1 = 8.33 bitcoin
  • 674: The Constitutional Monarchy of Ubuky
    1 Chopbycs = $0.06
    or $1 = 16.67 Chopbycs
  • 675: The Matriarchy of Val Son Allan
    1 unicorn horns = $0.16
    or $1 = 6.25 unicorn horns
  • 676: The Empire of Dark Osiris
    1 Dollar = $0.11
    or $1 = 9.09 Dollar
  • 677: The Republic of L2314ois
    1 denier = $0.18
    or $1 = 5.56 denier
  • 678: The Empire of MonsterHigh
    1 Boo = $0.14
    or $1 = 7.14 Boo
  • 679: The Empire of Daheil
    1 ruble = $0.33
    or $1 = 3.03 ruble
  • 680: The Empire of The Nation of the Free People
    1 coin = $0.23
    or $1 = 4.35 coin
  • 681: The Republic of Bassisi
    1 fish = $0.1
    or $1 = 10.00 fish
  • 682: The Holy Empire of Jesurando
    1 drachma = $0.21
    or $1 = 4.76 drachma
  • 683: The Kingdom of Hyeina
    1 dollar = $0.13
    or $1 = 7.69 dollar
  • 684: The Federation of Bobokra
    1 mark = $0.18
    or $1 = 5.56 mark
  • 685: The Republic of 69 pelo
    1 rupee = $0.13
    or $1 = 7.69 rupee
  • 686: The Republic of Arvy
    1 Dooers = $0.13
    or $1 = 7.69 Dooers
  • 687: The Matriarchy of New North red sea
    1 mark = $0.31
    or $1 = 3.23 mark
  • 688: The People's Republic of Baborch
    1 ruble = $0.18
    or $1 = 5.56 ruble
  • 689: The Republic of Pittsburghian Armored Corps 12
    1 Nukes = $0.21
    or $1 = 4.76 Nukes
  • 690: The Republic of Mus Sounka
    1 pound = $0.37
    or $1 = 2.70 pound
  • 691: The Empire of Xemlanaco
    1 florin = $0.1
    or $1 = 10.00 florin
  • 692: The Republic of Nukkovia
    1 Copper Note = $0.28
    or $1 = 3.57 Copper Note
  • 693: The Kingdom of Ribeirania
    1 Real = $0.29
    or $1 = 3.45 Real
  • 694: The Holy Empire of Rotra
    1 rolta = $0.29
    or $1 = 3.45 rolta
  • 695: The Republic of Akivoliya
    1 kolver = $0.2
    or $1 = 5.00 kolver
  • 696: The Allied States of Babic
    1 Nakkuras = $0.13
    or $1 = 7.69 Nakkuras
  • 697: The Republic of Funt Mis Aree
    1 dollar = $0.17
    or $1 = 5.88 dollar
  • 698: The Democratic States of Southern Vivalokeia
    1 Lexuns = $0.33
    or $1 = 3.03 Lexuns
  • 699: The Republic of Anatolian Turkic State
    1 Anatolian Lira = $0.14
    or $1 = 7.14 Anatolian Lira
  • 700: The Dictatorship of Toranica
    1 Vocairos = $0.08
    or $1 = 12.50 Vocairos
  • 701: The Free Land of JeffsToasterLand
    1 Taco = $0.13
    or $1 = 7.69 Taco
  • 702: The Kingdom of Trylmior
    1 tryl = $0.06
    or $1 = 16.67 tryl
  • 703: The Principality of Springfiellds
    1 pound = $0.27
    or $1 = 3.70 pound
  • 704: The Empire of Lucasrawl
    1 lucanes = $0.16
    or $1 = 6.25 lucanes
  • 705: The Dictatorship of Ande Thunce Crokenee
    1 Euro = $0.14
    or $1 = 7.14 Euro
  • 706: The Republic of Decongrancia
    1 reales = $0.23
    or $1 = 4.35 reales
  • 707: The Kingdom of Holandle
    1 guilder = $0.22
    or $1 = 4.55 guilder
  • 708: The United Socialist States of Albelsland
    1 florin = $0.06
    or $1 = 16.67 florin
  • 709: The Federation of Turane
    1 dollar = $0.16
    or $1 = 6.25 dollar
  • 710: The People's Republic of Ulotra
    1 Jeck = $0.03
    or $1 = 33.33 Jeck
  • 711: The Kingdom of Glavinna
    1 dollar = $0.22
    or $1 = 4.55 dollar
  • 712: The Republic of Maherangi
    1 dollar = $0.22
    or $1 = 4.55 dollar
  • 713: The Republic of Sonnalpen
    1 Sonnemark = $0.2
    or $1 = 5.00 Sonnemark
  • 714: The Republic of Sern Bobboodox
    1 franc = $0.19
    or $1 = 5.26 franc
  • 715: The Democratic States of Joeng
    1 Won = $0.23
    or $1 = 4.35 Won
  • 716: The Republic of Hoshin
    1 Hoshinese Okane = $0.11
    or $1 = 9.09 Hoshinese Okane
  • 717: The Republic of Uzdivir
    1 Zmn = $0.1
    or $1 = 10.00 Zmn
  • 718: The Federation of Nahrark
    1 Catals = $0.72
    or $1 = 1.39 Catals
  • 719: The Oppressed Peoples of Provostia
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 720: The Kingdom of Baretanium
    1 GBP = $0.21
    or $1 = 4.76 GBP
  • 721: The Kingdom of Northern Inse Typrites
    1 denier = $0.25
    or $1 = 4.00 denier
  • 722: The Rogue Nation of Schalon
    1 florin = $0.23
    or $1 = 4.35 florin
  • 723: The United Socialist States of Mardenly
    1 Merdiam = $0.29
    or $1 = 3.45 Merdiam
  • 724: The Republic of Brisco
    1 Briscanio = $0.17
    or $1 = 5.88 Briscanio
  • 725: The Republic of Greater Arcady
    1 lira = $0.21
    or $1 = 4.76 lira
  • 726: The Republic of East Marques Cavalcante
    1 Marques = $0.01
    or $1 = 100.00 Marques
  • 727: The Dominion of MORITYESTERICKY
    1 Realiste = $0.11
    or $1 = 9.09 Realiste
  • 728: The Republic of Crughcze Ogho
    1 Yupoig = $0.2
    or $1 = 5.00 Yupoig
  • 729: The Republic of The geese fans
    1 Goosebucks = $0.22
    or $1 = 4.55 Goosebucks
  • 730: The Empire of Kreigz
    1 KRZ = $0.22
    or $1 = 4.55 KRZ
  • 731: The Republic of Ian Affleck
    1 Dollar = $0.22
    or $1 = 4.55 Dollar
  • 732: The Community of Nice Buckingham
    1 buck = $0.22
    or $1 = 4.55 buck
  • 733: The Republic of Valen yams
    1 Valen = $0.23
    or $1 = 4.35 Valen
  • 734: The Federation of Win Holen Sappz
    1 Franbs = $0.07
    or $1 = 14.29 Franbs
  • 735: The Commonwealth of The Somnian League
    1 Atlantean Dollar = $0.17
    or $1 = 5.88 Atlantean Dollar
  • 736: The Republic of Cen oakhaven
    1 silver shard = $0.25
    or $1 = 4.00 silver shard
  • 737: The Federation of Sophia and the Herlands
    1 krona = $0.22
    or $1 = 4.55 krona
  • 738: The Community of Kiuquuq
    1 ivory = $0.07
    or $1 = 14.29 ivory
  • 739: The Republic of Maraewera
    1 Bitcoin = $0.23
    or $1 = 4.35 Bitcoin
  • 740: The Democratic Republic of Terafi
    1 Tera = $0.06
    or $1 = 16.67 Tera
  • 741: The Republic of Galiska
    1 pound = $0.17
    or $1 = 5.88 pound
  • 742: The Republic of Drac Redart
    1 NS Piece = $0.24
    or $1 = 4.17 NS Piece
  • 743: The Dictatorship of Anntistausx
    1 cardosus = $0.27
    or $1 = 3.70 cardosus
  • 744: The Allied States of Maratisia
    1 bell = $0.08
    or $1 = 12.50 bell
  • 745: The Fiefdom of Isla colonia penitenciaria del Caribe
    1 peso = $0.26
    or $1 = 3.85 peso
  • 746: The Republic of Fragile Structure
    1 credit = $0.32
    or $1 = 3.13 credit
  • 747: The Republic of Mahawhiri
    1 Rin = $0.22
    or $1 = 4.55 Rin
  • 748: The Federal Republic of Ministry of Bureaucracy
    1 bureau = $0.02
    or $1 = 50.00 bureau
  • 749: The Oppressed Peoples of Driht eht Salocin
    1 dollar = $0.21
    or $1 = 4.76 dollar
  • 750: The Kingdom of Liaodongg
    1 mark = $0.2
    or $1 = 5.00 mark
  • 751: The Federation of Sequenia
    1 Stones = $0.16
    or $1 = 6.25 Stones
  • 752: The Republic of Samilands
    1 pound = $0.22
    or $1 = 4.55 pound
  • 753: The Republic of South Nevesia
    1 dollar = $0.23
    or $1 = 4.35 dollar
  • 754: The Republic of West Ceresia
    1 florin = $0.21
    or $1 = 4.76 florin
  • 755: The Democratic Republic of Mudlandia
    1 Dollar = $0.22
    or $1 = 4.55 Dollar
  • 756: The Grand Duchy of Torival
    1 Golden Florin = $0.23
    or $1 = 4.35 Golden Florin
  • 757: The Colony of Tostava Mys
    1 bitcoin = $0.22
    or $1 = 4.55 bitcoin
  • 758: The Kingdom of Isbardia
    1 Livre = $0.23
    or $1 = 4.35 Livre
  • 759: The Federal Republic of Argentan
    1 Peso Argentan = $0.18
    or $1 = 5.56 Peso Argentan
  • 760: The Theocracy of Uniandia
    1 Unimark = $0.03
    or $1 = 33.33 Unimark
  • 761: The Republic of Now Slistshns
    1 ruble = $0.33
    or $1 = 3.03 ruble
  • 762: The United States of United States of Nowhere
    1 Gold = $0.17
    or $1 = 5.88 Gold
  • 763: The United Socialist States of Beldade
    1 Vale-Trabalho = $0.21
    or $1 = 4.76 Vale-Trabalho
  • 764: The Empire of THE SIRIs
    1 euro = $0.21
    or $1 = 4.76 euro
  • 765: The Federation of North Tvekka
    1 Nak = $0.12
    or $1 = 8.33 Nak
  • 766: The Commonwealth of Mudskipperington
    1 Skips = $0.18
    or $1 = 5.56 Skips
  • 767: The Empire of Rawayaxi
    1 Rax = $0.2
    or $1 = 5.00 Rax
  • 768: The Republic of Tizmania
    1 darcy = $0.18
    or $1 = 5.56 darcy
  • 769: The Oppressed Peoples of Coquenish
    1 Dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 Dollar
  • 770: The Armed Republic of Imperial Ironreach
    1 Bolts = $0.35
    or $1 = 2.86 Bolts
  • 771: The Republic of Taiharangi
    1 Bitcoin = $0.21
    or $1 = 4.76 Bitcoin
  • 772: The People's Republic of Casiopeia
    1 paiz = $0.12
    or $1 = 8.33 paiz
  • 773: The Republic of Rayanation
    1 mark = $0.21
    or $1 = 4.76 mark
  • 774: The Empire of KillJoy
    1 Boobs = $0.26
    or $1 = 3.85 Boobs
  • 775: The Republic of Roberi
    1 florin = $0.17
    or $1 = 5.88 florin
  • 776: The Democratic Republic of Its La Peace
    1 La Peacean Dollar = $0.21
    or $1 = 4.76 La Peacean Dollar
  • 777: The Federation of Rodinarussia
    1 ruble = $0.05
    or $1 = 20.00 ruble
  • 778: The Free Land of Airm
    1 Dollar = $0.16
    or $1 = 6.25 Dollar
  • 779: The Republic of Kirkreich
    1 Kirk = $0.23
    or $1 = 4.35 Kirk
  • 780: The Colony of Ozatar
    1 Lire = $0.08
    or $1 = 12.50 Lire
  • 781: The Protectorate of Dwarf bittern
    1 Food = $0.19
    or $1 = 5.26 Food
  • 782: The Rogue Nation of The Green Skin
    1 Teef = $0.19
    or $1 = 5.26 Teef
  • 783: The Empire of Prithvi
    1 throne = $0.29
    or $1 = 3.45 throne
  • 784: The Republic of Tainaranga
    1 mark = $0.21
    or $1 = 4.76 mark
  • 785: The Free Land of Akazem
    1 Kine = $0.19
    or $1 = 5.26 Kine
  • 786: The Protectorate of Whistling heron
    1 Food = $0.22
    or $1 = 4.55 Food
  • 787: The Protectorate of Tricolored heron
    1 Food = $0.2
    or $1 = 5.00 Food
  • 788: The Republic of Fon Innis Shalgi
    1 denier = $0.08
    or $1 = 12.50 denier
  • 789: The Empire of Udryet
    1 Gully = $0.23
    or $1 = 4.35 Gully
  • 790: The People's Republic of Imperial Elyj Mour
    1 mark = $0.23
    or $1 = 4.35 mark
  • 791: The Republic of Serowo
    1 dollar = $0.12
    or $1 = 8.33 dollar
  • 792: The United Socialist States of Que Sarath
    1 franc = $0.27
    or $1 = 3.70 franc
  • 793: The Republic of The peacekeepers vi
    1 favors = $0.32
    or $1 = 3.13 favors
  • 794: The Protectorate of Western reef heron
    1 Food = $0.19
    or $1 = 5.26 Food
  • 795: The Protectorate of Purple heron
    1 Food = $0.18
    or $1 = 5.56 Food
  • 796: The Kingdom of Sain Unit Garderingl
    1 pound = $0.16
    or $1 = 6.25 pound
  • 797: The United States of Cocillian
    1 Euro = $0.33
    or $1 = 3.03 Euro
  • 798: The Federal Republic of Paese Bello
    1 Pax = $0.2
    or $1 = 5.00 Pax
  • 799: The Republic of MYARSA
    1 crypto = $0.21
    or $1 = 4.76 crypto
  • 800: The Republic of Scrame
    1 Scram = $0.31
    or $1 = 3.23 Scram
  • 801: The Empire of Republica Rio Grandense 2
    1 dolar = $0.29
    or $1 = 3.45 dolar
  • 802: The Federal Republic of Verpleyland
    1 pound = $0.1
    or $1 = 10.00 pound
  • 803: The Republic of Old perrv
    1 bitcoin = $0.19
    or $1 = 5.26 bitcoin
  • 804: The Republic of Taiwhiri
    1 peso = $0.21
    or $1 = 4.76 peso
  • 805: The Incorporated States of The United Tomato Company
    1 Pomodoro = $0.43
    or $1 = 2.33 Pomodoro
  • 806: The Commonwealth of Iravandum
    1 peso = $0.13
    or $1 = 7.69 peso
  • 807: The Federation of Daoit
    1 guilder = $0.22
    or $1 = 4.55 guilder
  • 808: The Free Land of Resindo
    1 Grimm = $0.19
    or $1 = 5.26 Grimm
  • 809: The Kingdom of Allordia
    1 allord = $0.07
    or $1 = 14.29 allord
  • 810: The People's Republic of United Balkan State
    1 Dinar = $0.01
    or $1 = 100.00 Dinar
  • 811: The Kingdom of Kackstadt
    1 Euro = $0.22
    or $1 = 4.55 Euro
  • 812: The Republic of Maries Jand
    1 krona = $0.06
    or $1 = 16.67 krona
  • 813: The Community of Whim
    1 cotton candy = $0.18
    or $1 = 5.56 cotton candy
  • 814: The Republic of J Smitty LXXXV
    1 10 Percent of Your Mo = $0.19
    or $1 = 5.26 10 Percent of Your Mo
  • 815: The Republic of East Rivka
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 816: The Republic of WFV Dube
    1 dollar = $0.2
    or $1 = 5.00 dollar
  • 817: The Republic of The 2nd A in TRTHNBB
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 818: The Republic of The 2nd I in TRTHNBB
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 819: The Republic of The 2nd G in TRTHNBB
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 820: The Republic of Potatopilis
    1 dollar = $0.24
    or $1 = 4.17 dollar
  • 821: The Holy Empire of Baraston
    1 Politicians Wave = $0.31
    or $1 = 3.23 Politicians Wave
  • 822: The Free Land of Noritrezonkan
    1 mark = $0.01
    or $1 = 100.00 mark
  • 823: The Republic of Astariau
    1 Dollar = $0.23
    or $1 = 4.35 Dollar
  • 824: The Republic of Tweendina
    1 bitcoin = $0.19
    or $1 = 5.26 bitcoin
  • 825: The Republic of Jamaican order
    1 pound = $0.13
    or $1 = 7.69 pound
  • 826: The United States of Aurelia2337
    1 Dollar = $0.14
    or $1 = 7.14 Dollar
  • 827: The Democratic States of Kenche
    1 R$ = $0.06
    or $1 = 16.67 R$
  • 828: The Republic of Lounka
    1 Rupee = $0.31
    or $1 = 3.23 Rupee
  • 829: The Empire of Samullian
    1 8900000000 = $0.24
    or $1 = 4.17 8900000000
  • 830: The Commonwealth of Celtry
    1 Skir = $0.22
    or $1 = 4.55 Skir
  • 831: The Republic of Arthurito
    1 meilleur pays = $0.31
    or $1 = 3.23 meilleur pays
  • 832: The Protectorate of Luxte
    1 Laut = $0.02
    or $1 = 50.00 Laut
  • 833: The Empire of Martidas
    1 Merti = $0.21
    or $1 = 4.76 Merti
  • 834: The Confederacy of Testbednation3847935
    1 guilder = $0.23
    or $1 = 4.35 guilder
  • 835: The Republic of Vbghznk dbj
    1 Crowns = $0.1
    or $1 = 10.00 Crowns
  • 836: The Republic of 243 Dollar Footlong
    1 fivedollars = $0.19
    or $1 = 5.26 fivedollars
  • 837: The Republic of 245 Dollar Footlong
    1 fivedollars = $0.19
    or $1 = 5.26 fivedollars
  • 838: The Empire of Repubilc of the mega colombia
    1 pesos megacolmbianos = $0.17
    or $1 = 5.88 pesos megacolmbianos
  • 840: The Republic of Taiwhare
    1 Kauri ???? = $0.21
    or $1 = 4.76 Kauri ????
  • 841: The People's Republic of Clanum
    1 lira = $0.22
    or $1 = 4.55 lira
  • 842: The Armed Republic of Sampoland
    1 tolar = $0.27
    or $1 = 3.70 tolar
  • 843: The Most Serene Republic of Los Sontos
    1 bitcoin = $0.58
    or $1 = 1.72 bitcoin
  • 844: The United Socialist States of Ophidionesia
    1 dollar = $0.01
    or $1 = 100.00 dollar
  • 845: The United Kingdom of Danastan
    1 Pound = $0.15
    or $1 = 6.67 Pound
  • 846: The Republic of North Rivca
    1 mark = $0.01
    or $1 = 100.00 mark
  • 847: The Republic of West Rivca
    1 lira = $0.01
    or $1 = 100.00 lira
  • 848: The Colony of Nova-Iati
    1 Real-iatino = $0.42
    or $1 = 2.38 Real-iatino
  • 849: The Republic of Nova Saskia
    1 franc = $0.01
    or $1 = 100.00 franc
  • 850: The Republic of Western Saskia
    1 mark = $0.01
    or $1 = 100.00 mark
  • 851: The People's Republic of Carszaracieseic
    1 dollar = $0.01
    or $1 = 100.00 dollar
  • 852: The Republic of North Amelia
    1 florin = $0.01
    or $1 = 100.00 florin
  • 853: The Republic of North Sykesia
    1 bitcoin = $0.01
    or $1 = 100.00 bitcoin
  • 854: The Federal Republic of Pasitania
    1 franc = $0.21
    or $1 = 4.76 franc
  • 855: The Republic of Western Grimesia
    1 pound = $0.01
    or $1 = 100.00 pound
  • 856: The Republic of Test 1 The Empiand
    1 ruble = $0.2
    or $1 = 5.00 ruble
  • 857: The Republic of Wonua
    1 Pia = $0.19
    or $1 = 5.26 Pia
  • 858: The Protectorate of Rockin Chair
    1 Mouse = $0.31
    or $1 = 3.23 Mouse
  • 859: The Free Land of Luxidesia
    1 florin = $0.11
    or $1 = 9.09 florin
  • 860: The Empire of Imeicland empire
    1 Shekel = $0.11
    or $1 = 9.09 Shekel
  • 861: The Kingdom of Dukedon
    1 Money = $0.17
    or $1 = 5.88 Money
  • 862: The United Socialist States of Tuffborea
    1 sour chitlin = $0.02
    or $1 = 50.00 sour chitlin
  • 863: The People's Republic of Hornik
    1 bitcoin = $0.12
    or $1 = 8.33 bitcoin
  • 864: The Federal Republic of West Sojarbitas Uniant
    1 dollar = $0.02
    or $1 = 50.00 dollar
  • 865: The Empire of Foxdel
    1 Foxel = $0.23
    or $1 = 4.35 Foxel
  • 866: The United Kingdom of Potato39
    1 1000 = $0.11
    or $1 = 9.09 1000
  • 867: The Federal Republic of Ingeonia
    1 dollar = $0.23
    or $1 = 4.35 dollar
  • 868: The Commonwealth of United Reforong Cal
    1 dollar = $0.1
    or $1 = 10.00 dollar
  • 869: The Free Land of Novenion
    1 mark = $0.18
    or $1 = 5.56 mark
  • 870: The Republic of Ok93
    1 Skeins = $0.18
    or $1 = 5.56 Skeins
  • 871: The People's Republic of Northwest Lands
    1 northern dollar = $0.15
    or $1 = 6.67 northern dollar
  • 872: The Empire of Halifax1
    1 Dollar = $0.41
    or $1 = 2.44 Dollar
  • 873: The Kingdom of Tzarbourgh
    1 Tzarsbourgian Dollars = $0.31
    or $1 = 3.23 Tzarsbourgian Dollars
  • 874: The Empire of Hellliestappectirde
    1 I?m working = $0.16
    or $1 = 6.25 I?m working
  • 875: The Dominion of Welington Steak
    1 coins = $0.2
    or $1 = 5.00 coins
  • 876: The Emirate of Agiary
    1 Klar = $0.31
    or $1 = 3.23 Klar
  • 877: The Matriarchy of Thelica
    1 Butterfly = $0.01
    or $1 = 100.00 Butterfly
  • 878: The Federal Republic of Reeupublik Singapore
    1 Dollar = $0.55
    or $1 = 1.82 Dollar
  • 879: The United Kingdom of Gwuw
    1 66666666 = $0.12
    or $1 = 8.33 66666666
  • 880: The United States of New Vargland
    1 krona = $0.23
    or $1 = 4.35 krona
  • 881: The Most Serene Republic of Meep Meep2
    1 Gil = $0.15
    or $1 = 6.67 Gil
  • 882: The Dictatorship of Passinia
    1 Passinio = $0.05
    or $1 = 20.00 Passinio
  • 883: The Federal Republic of Milerack
    1 Mill = $0.33
    or $1 = 3.03 Mill
  • 884: The Kingdom of ARDDAL
    1 ducat = $0.01
    or $1 = 100.00 ducat
  • 885: The Borderlands of Zhenghua
    1 zhenguan = $0.05
    or $1 = 20.00 zhenguan
  • 886: The Holy Empire of Congo dance land
    1 dollar = $0.23
    or $1 = 4.35 dollar
  • 887: The Republic of GreatRasonia
    1 Ronsic = $0.33
    or $1 = 3.03 Ronsic
  • 888: The Kingdom of Yeppers this is a pand alp alt
    1 bitcoin = $0.08
    or $1 = 12.50 bitcoin
  • 889: The Dictatorship of Bodark
    1 ruble = $0.19
    or $1 = 5.26 ruble
  • 890: The United Socialist States of Saint Tha Barridraordia
    1 bitcoin = $0.01
    or $1 = 100.00 bitcoin
  • 891: The Empire of Muski
    1 bitcoin = $0.4
    or $1 = 2.50 bitcoin
  • 892: The Republic of Islan Gaind
    1 peso = $0.31
    or $1 = 3.23 peso
  • 893: The Community of Fatamogana
    1 Shared work = $0.03
    or $1 = 33.33 Shared work
  • 894: The Republic of Nacto
    1 Yato = $0.22
    or $1 = 4.55 Yato
  • 895: The Holy Empire of Chantalis
    1 Spar = $0.12
    or $1 = 8.33 Spar
  • 896: The Kingdom of Williamaton
    1 william = $0.22
    or $1 = 4.55 william
  • 897: The Rogue Nation of Elliz
    1 Elliz Bucx = $0.01
    or $1 = 100.00 Elliz Bucx
  • 898: The Emirate of Enternal empire
    1 Hoang anh = $0.1
    or $1 = 10.00 Hoang anh
  • 899: The Armed Republic of Kazaron
    1 Kazar = $0.3
    or $1 = 3.33 Kazar
  • 900: The United States of Hensul
    1 kuve = $0.15
    or $1 = 6.67 kuve
  • 901: The Confederacy of Los pepe
    1 usd = $0.4
    or $1 = 2.50 usd
  • 902: The Principality of Danceland great
    1 Dancian Dollar = $0.18
    or $1 = 5.56 Dancian Dollar
  • 903: The Kingdom of New Bravostan
    1 denier = $0.09
    or $1 = 11.11 denier
  • 904: The Republic of TR-BYK
    1 Türk Lirası = $0.2
    or $1 = 5.00 Türk Lirası
  • 905: The Holy Empire of Trestovakia
    1 Trestovak Crown = $0.08
    or $1 = 12.50 Trestovak Crown
  • 906: The People's Republic of Raytraxia
    1 Raytraxian Ruble = $0.01
    or $1 = 100.00 Raytraxian Ruble
  • 907: The Empire of Red-Eyes Black Fullmetal Dragon
    1 steel ingot = $0.02
    or $1 = 50.00 steel ingot
  • 908: The Federation of Colriastanta
    1 Kygar = $0.21
    or $1 = 4.76 Kygar
  • 909: The Republic of Rifriaminskyistan
    1 Kwenuz = $0.22
    or $1 = 4.55 Kwenuz
  • 910: The Empire of Thejohnnygreenland
    1 tictacs = $0.13
    or $1 = 7.69 tictacs
  • 911: The Borderlands of Peophonas
    1 krona = $0.22
    or $1 = 4.55 krona
  • 912: The Kingdom of Dirt by mta
    1 Dirt = $0.21
    or $1 = 4.76 Dirt
  • 913: The Empire of New South TJPB
    1 Dih = $0.21
    or $1 = 4.76 Dih
  • 914: The Dictatorship of Mazraya
    1 Qadir = $0.11
    or $1 = 9.09 Qadir
  • 915: The Confederacy of Hertamania
    1 Hertamanian Gem = $0.32
    or $1 = 3.13 Hertamanian Gem
  • 916: The Sultanate of Iranian AzerbaijAnn
    1 Azerbaijani Barrett = $0.21
    or $1 = 4.76 Azerbaijani Barrett
  • 917: The Federal Republic of Nurhakia
    1 Tessen = $0.06
    or $1 = 16.67 Tessen
  • 918: The Republic of Ok114
    1 Skeins = $0.21
    or $1 = 4.76 Skeins
  • 919: The Republic of Ok139
    1 Skeins = $0.19
    or $1 = 5.26 Skeins
  • 920: The Empire of The sercet reich
    1 Bolla = $0.2
    or $1 = 5.00 Bolla
  • 921: The Empire of Broken Tv
    1 Dollars = $0.22
    or $1 = 4.55 Dollars
  • 922: The Dictatorship of Luisterra
    1 peseta = $0.11
    or $1 = 9.09 peseta
  • 923: The Federal Republic of Briarford
    1 Westral = $0.2
    or $1 = 5.00 Westral
  • 924: The Republic of 218zxc
    1 qaxs = $0.14
    or $1 = 7.14 qaxs
  • 925: The Republic of 218zxc-01
    1 qaxs = $0.21
    or $1 = 4.76 qaxs
  • 926: The Free Land of Kaladoha
    1 Palsta = $0.21
    or $1 = 4.76 Palsta
  • 927: The Dictatorship of Nacjonalistyczne Panstwo Polskie
    1 Nowa Marka Polska = $0.08
    or $1 = 12.50 Nowa Marka Polska
  • 928: The Empire of KillJoyTopia
    1 Smelk = $0.25
    or $1 = 4.00 Smelk
  • 929: The Republic of Aethelgard Prime
    1 Credit = $0.06
    or $1 = 16.67 Credit
  • 930: The Federation of State democratico americano
    1 mrb = $0.22
    or $1 = 4.55 mrb
  • 931: The Republic of Mochi154
    1 rice = $0.04
    or $1 = 25.00 rice
  • 932: The Republic of Mochi193
    1 rice = $0.15
    or $1 = 6.67 rice
  • 933: The People's Republic of South Slokovia
    1 Slokovian Dollars = $0.02
    or $1 = 50.00 Slokovian Dollars
  • 934: The Republic of Purpnuk 123
    1 mark = $0.19
    or $1 = 5.26 mark
  • 935: The Republic of Krill18
    1 fge = $0.02
    or $1 = 50.00 fge
  • 936: The People's Republic of Ludhaiskarikas 26th Logistics Wing
    1 ghaltinam = $0.09
    or $1 = 11.11 ghaltinam
  • 937: The Holy Empire of Holy kolistan
    1 yen = $0.18
    or $1 = 5.56 yen
  • 938: The Empire of REBD 38
    1 black coin = $0.01
    or $1 = 100.00 black coin
  • 939: The Empire of REBD 61
    1 black coin = $0.29
    or $1 = 3.45 black coin
  • 940: The Republic of Ivory Reverie 173
    1 Lies = $0.18
    or $1 = 5.56 Lies
  • 941: The Federal Republic of Valetmas
    1 Dollar = $0.31
    or $1 = 3.23 Dollar
  • 942: The Republic of Ivory Reverie 227
    1 Lies = $0.19
    or $1 = 5.26 Lies
  • 943: The Holy Empire of New Salmon
    1 fake pearl = $0.33
    or $1 = 3.03 fake pearl
  • 944: The Republic of Therond
    1 rupee = $0.07
    or $1 = 14.29 rupee
  • 945: The Republic of Taehaura
    1 denier = $0.21
    or $1 = 4.76 denier
  • 946: The Republic of Czechmon
    1 Damn = $0.08
    or $1 = 12.50 Damn
  • 947: The Republic of Westwellreach
    1 avent = $0.04
    or $1 = 25.00 avent
  • 948: The Republic of Taihuera
    1 Roto ᜎᜓ = $0.19
    or $1 = 5.26 Roto ᜎᜓ
  • 949: The Republic of Tara mea
    1 Leu = $0.15
    or $1 = 6.67 Leu
  • 950: The Constitutional Monarchy of Kaffeekuchen
    1 Kaffee = $0.2
    or $1 = 5.00 Kaffee
  • 951: The Grand Duchy of Otters Are Better Than Seals 4
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 952: The Grand Duchy of Otters Are Better Than Seals 5
    1 dollar = $0.2
    or $1 = 5.00 dollar
  • 953: The Grand Duchy of Notikali Yeleeled
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 954: The Holy Empire of Holy Oxall Empire
    1 Imperial Ox = $0.19
    or $1 = 5.26 Imperial Ox
  • 955: The Republic of WFTS
    1 dollar = $0.2
    or $1 = 5.00 dollar
  • 956: The Most Serene Republic of Liwana
    1 guilder = $0.22
    or $1 = 4.55 guilder
  • 957: The Republic of WWSB
    1 dollar = $0.16
    or $1 = 6.25 dollar
  • 958: The Republic of NLCA 0440
    1 ounce = $0.19
    or $1 = 5.26 ounce
  • 959: The Republic of NLCA 0446
    1 ounce = $0.18
    or $1 = 5.56 ounce
  • 960: The Republic of Random031
    1 florin = $0.17
    or $1 = 5.88 florin
  • 961: The Dictatorship of Brovelm
    1 Brovelmian Dollar = $0.07
    or $1 = 14.29 Brovelmian Dollar
  • 962: The Republic of NLCA 0473
    1 ounce = $0.26
    or $1 = 3.85 ounce
  • 963: The Republic of NLCA 0486
    1 ounce = $0.28
    or $1 = 3.57 ounce
  • 964: The Borderlands of Pitcairn-Bristol Island
    1 pound = $0.18
    or $1 = 5.56 pound
  • 965: The Republic of NLCA 0505
    1 ounce = $0.21
    or $1 = 4.76 ounce
  • 966: The Community of Balfwin Bay
    1 Pearl = $0.63
    or $1 = 1.59 Pearl
  • 967: The Republic of NLCA 0549
    1 ounce = $0.19
    or $1 = 5.26 ounce
  • 968: The Republic of NLCA 0601
    1 ounce = $0.2
    or $1 = 5.00 ounce
  • 969: The Republic of Ok253
    1 Skeins = $0.21
    or $1 = 4.76 Skeins
  • 970: The Republic of Ok278
    1 Skeins = $0.21
    or $1 = 4.76 Skeins
  • 971: The Disputed Territories of REBD 180
    1 ruble = $0.08
    or $1 = 12.50 ruble
  • 972: The Emirate of REBD 181
    1 krona = $0.17
    or $1 = 5.88 krona
  • 973: The Republic of Eternal 2
    1 florin = $0.19
    or $1 = 5.26 florin
  • 974: The Republic of Costa Tierra
    1 credit = $0.01
    or $1 = 100.00 credit
  • 975: The Confederacy of Chiyr drines
    1 Crown = $0.18
    or $1 = 5.56 Crown
  • 976: The Incorporated States of Reformed Tellaniumittlaven
    1 rupee = $0.19
    or $1 = 5.26 rupee
  • 977: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 58
    1 lira = $0.19
    or $1 = 5.26 lira
  • 978: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 95
    1 baht = $0.18
    or $1 = 5.56 baht
  • 979: The Republic of Edravelle
    1 Currency = $0.18
    or $1 = 5.56 Currency
  • 980: The Republic of Ivory Reverie 351
    1 Lies = $0.19
    or $1 = 5.26 Lies
  • 981: The Republic of Mirevane
    1 Currency = $0.18
    or $1 = 5.56 Currency
  • 982: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 118
    1 dollar = $0.19
    or $1 = 5.26 dollar
  • 983: The Republic of Greater Zeferina
    1 denier = $0.01
    or $1 = 100.00 denier
  • 984: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 126
    1 franc = $0.19
    or $1 = 5.26 franc
  • 985: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 136
    1 pound = $0.21
    or $1 = 4.76 pound
  • 986: The Republic of Ivory Reverie 374
    1 Lies = $0.2
    or $1 = 5.00 Lies
  • 987: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 154
    1 dollar = $0.21
    or $1 = 4.76 dollar
  • 988: The Republic of Meownya151
    1 glorymeow = $0.23
    or $1 = 4.35 glorymeow
  • 989: The Republic of Meownya162
    1 glorymeow = $0.2
    or $1 = 5.00 glorymeow
  • 990: The Republic of Meownya169
    1 glorymeow = $0.21
    or $1 = 4.76 glorymeow
  • 991: The Republic of Ivory Reverie 411
    1 Lies = $0.18
    or $1 = 5.56 Lies
  • 992: The Republic of South Peresia
    1 franc = $0.01
    or $1 = 100.00 franc
  • 993: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 198
    1 pound = $0.19
    or $1 = 5.26 pound
  • 994: The Free Land of Midnight Has Come And Gone
    1 night light = $0.03
    or $1 = 33.33 night light
  • 995: The Republic of East Fontesia
    1 florin = $0.01
    or $1 = 100.00 florin
  • 996: The Republic of Meownya175
    1 glorymeow = $0.18
    or $1 = 5.56 glorymeow
  • 997: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 230
    1 rupee = $0.19
    or $1 = 5.26 rupee
  • 998: The Republic of Gravesian Commonwealth
    1 mark = $0.01
    or $1 = 100.00 mark
  • 999: The Republic of Ivory Reverie 445
    1 Lies = $0.19
    or $1 = 5.26 Lies
  • 1000: The Rogue Nation of Kethariath
    1 guilder = $0.19
    or $1 = 5.26 guilder
  • 1001: The Republic of Iskandaraa
    1 denier = $0.18
    or $1 = 5.56 denier
  • 1002: The Republic of Gravesia and Southern Grimesia
    1 krona = $0.01
    or $1 = 100.00 krona
  • 1003: The Republic of Meownya195
    1 glorymeow = $0.19
    or $1 = 5.26 glorymeow
  • 1004: The Republic of Meownya196
    1 glorymeow = $0.2
    or $1 = 5.00 glorymeow
  • 1005: The Kingdom of Gravesian Kingdom
    1 denier = $0.01
    or $1 = 100.00 denier
  • 1006: The Republic of Solvariaa
    1 Currency = $0.16
    or $1 = 6.25 Currency
  • 1007: The Republic of Dysons
    1 florin = $0.46
    or $1 = 2.17 florin
  • 1008: The Republic of Greater Cales
    1 denier = $0.01
    or $1 = 100.00 denier
  • 1009: The Republic of Meownya204
    1 glorymeow = $0.19
    or $1 = 5.26 glorymeow
  • 1010: The Federation of Grimeso-Gravesian Livian Commonwealths
    1 pound = $0.01
    or $1 = 100.00 pound
  • 1011: The United Socialist States of 1st Sector Engineers Committee
    1 Labour Dividend = $0.01
    or $1 = 100.00 Labour Dividend
  • 1012: The Republic of North Hawkesia
    1 pound = $0.01
    or $1 = 100.00 pound
  • 1013: The Kingdom of United-paradise
    1 la peace = $0.23
    or $1 = 4.35 la peace
  • 1014: The Republic of Upper Gravesia
    1 franc = $0.01
    or $1 = 100.00 franc
  • 1015: The Republic of Upper Zephyrine
    1 denier = $0.01
    or $1 = 100.00 denier
  • 1016: The Republic of St Naomi
    1 pound = $0.01
    or $1 = 100.00 pound
  • 1017: The Democratic Republic of Grand Old Eden
    1 Adam = $0.16
    or $1 = 6.25 Adam
  • 1018: The Republic of GUARANDIA
    1 Gg = $0.22
    or $1 = 4.55 Gg
  • 1020: The Republic of Meownya243
    1 glorymeow = $0.18
    or $1 = 5.56 glorymeow
  • 1021: The Borderlands of Cheesso
    1 Game piece = $0.15
    or $1 = 6.67 Game piece
  • 1022: The Allied States of Tchaishelang
    1 shwu̹ = $0.18
    or $1 = 5.56 shwu̹
  • 1023: The Matriarchy of Deities divine state unions
    1 rin = $0.06
    or $1 = 16.67 rin
  • 1024: The Colony of Redest
    1 Redar = $0.22
    or $1 = 4.55 Redar
  • 1025: The Republic of Turkstate
    1 Lira = $0.14
    or $1 = 7.14 Lira
  • 1026: The Queendom of Raging Axolotl
    1 the Lotl = $0.03
    or $1 = 33.33 the Lotl
  • 1027: The Dominion of Krarahan
    1 Catals = $0.25
    or $1 = 4.00 Catals
  • 1028: The Republic of Good Korea
    1 1000 = $0.13
    or $1 = 7.69 1000
  • 1029: The Republic of Toms Utopia
    1 Love points = $0.25
    or $1 = 4.00 Love points
  • 1030: The Kingdom of Desmar
    1 lira = $0.17
    or $1 = 5.88 lira
  • 1031: The Commonwealth of QyzylBairaq
    1 tiyn = $0.22
    or $1 = 4.55 tiyn
  • 1032: The Federation of Haynesian States
    1 mark = $0.01
    or $1 = 100.00 mark
  • 1033: The People's Republic of Whine Raus
    1 dollar = $0.01
    or $1 = 100.00 dollar
  • 1034: The Republic of North Lynesia
    1 dollar = $0.01
    or $1 = 100.00 dollar
  • 1035: The Free Land of Diosio
    1 Tios = $0.19
    or $1 = 5.26 Tios
  • 1036: The Republic of Aliter
    1 Virtual coin = $0.2
    or $1 = 5.00 Virtual coin
  • 1037: The Queendom of AVID49
    1 ruble = $0.1
    or $1 = 10.00 ruble
  • 1038: The Republic of Greater Loberta
    1 guilder = $0.01
    or $1 = 100.00 guilder
  • 1039: The Republic of Saint Ila
    1 franc = $0.01
    or $1 = 100.00 franc
  • 1040: The Democratic Republic of Morusonia
    1 Морусы = $0.23
    or $1 = 4.35 Морусы
  • 1041: The Republic of Sor-Azalea
    1 florin = $0.01
    or $1 = 100.00 florin
  • 1042: The Federation of Azalean Kingdoms
    1 franc = $0.01
    or $1 = 100.00 franc
  • 1043: The People's Republic of EASR
    1 liber = $0.01
    or $1 = 100.00 liber
  • 1044: The Confederacy of Paurn Pacus
    1 dollar = $0.35
    or $1 = 2.86 dollar
  • 1045: The Republic of Outer Moall Propotionomiat
    1 lira = $0.09
    or $1 = 11.11 lira
  • 1046: The Federation of Kareliyansk
    1 Kromer = $0.04
    or $1 = 25.00 Kromer
  • 1047: The Republic of Arsenal Site 133
    1 peso = $0.03
    or $1 = 33.33 peso
  • 1048: The Republic of Arsenal Site 134
    1 florin = $0.21
    or $1 = 4.76 florin
  • 1049: The Republic of Ekurna
    1 Серебро = $0.08
    or $1 = 12.50 Серебро
  • 1050: The Republic of Manionia
    1 Monies = $0.03
    or $1 = 33.33 Monies
  • 1051: The Empire of Framspace Office
    1 dollar = $0.35
    or $1 = 2.86 dollar
  • 1052: The Oppressed Peoples of The Framespace Factory
    1 NCR = $0.11
    or $1 = 9.09 NCR
  • 1053: The Theocracy of Community Of Stero
    1 Yip = $0.28
    or $1 = 3.57 Yip
  • 1054: The Confederacy of Greater Azalean Confederacy
    1 lira = $0.01
    or $1 = 100.00 lira
  • 1055: The Rogue Nation of Bluefive
    1 Blast = $0.25
    or $1 = 4.00 Blast
  • 1056: The Republic of Dimethylnitrosamine 666
    1 doll or action figure = $0.14
    or $1 = 7.14 doll or action figure
  • 1057: The United States of Flanst Ray
    1 rupee = $0.22
    or $1 = 4.55 rupee
  • 1058: The Republic of Melittta
    1 Euro = $0.12
    or $1 = 8.33 Euro
  • 1059: The Federal Republic of Cationia
    1 mark = $0.21
    or $1 = 4.76 mark
  • 1060: The Republic of 234987579848754738
    1 denier = $0.09
    or $1 = 11.11 denier
  • 1061: The Nomadic Peoples of The nation of nature
    1 dollar = $0.06
    or $1 = 16.67 dollar
  • 1062: The Federal Republic of Xitopia
    1 euros = $0.02
    or $1 = 50.00 euros
  • 1063: The Democratic States of Soralia
    1 Peso = $0.1
    or $1 = 10.00 Peso
  • 1064: The United Kingdom of Terie Homen
    1 baht = $0.21
    or $1 = 4.76 baht
  • 1065: The Republic of Arsenal Site 155
    1 florin = $0.08
    or $1 = 12.50 florin
  • 1066: The Republic of Arsenal Site 163
    1 peso = $0.43
    or $1 = 2.33 peso
  • 1067: The Republic of Arsenal Site 166
    1 ruble = $0.1
    or $1 = 10.00 ruble
  • 1068: The Confederacy of Pyxidis
    1 Or = $0.13
    or $1 = 7.69 Or
  • 1069: The Empire of VOER HIER NAAM IN
    1 EURO = $0.37
    or $1 = 2.70 EURO
  • 1070: The Holy Empire of Nation Nation Nation Nation Nation
    1 Nation currency = $0.23
    or $1 = 4.35 Nation currency
  • 1071: The Confederacy of Redbay Pirates
    1 Dollar = $0.16
    or $1 = 6.25 Dollar
  • 1072: The Republic of Klargshfeer
    1 Kshfer = $0.16
    or $1 = 6.25 Kshfer
  • 1073: The Most Serene Republic of Serena Gomez
    1 Gomey = $0.01
    or $1 = 100.00 Gomey
  • 1074: The Holy Empire of Faithdom
    1 peso = $0.19
    or $1 = 5.26 peso
  • 1075: The Republic of Lib Minanando
    1 dollar = $0.18
    or $1 = 5.56 dollar
  • 1076: The Holy Empire of Omfg
    1 Watermellon = $0.12
    or $1 = 8.33 Watermellon
  • 1077: The Republic of Culver-City
    1 American Dollar = $0.15
    or $1 = 6.67 American Dollar
  • 1078: The Rogue Nation of Cadeizins
    1 Talon = $0.19
    or $1 = 5.26 Talon
  • 1079: The Republic of Arvynejerne Ala
    1 rupee = $0.43
    or $1 = 2.33 rupee
  • 1080: The Fiefdom of The Poolach
    1 lira = $0.07
    or $1 = 14.29 lira
  • 1081: The Kingdom of Horse penetrated tribe
    1 Horse sperm = $0.03
    or $1 = 33.33 Horse sperm
  • 1082: The Protectorate of Guild Son
    1 guilder = $0.12
    or $1 = 8.33 guilder
  • 1083: The Republic of Aruba-Amsterdam
    1 eur = $0.24
    or $1 = 4.17 eur
  • 1084: The Republic of Ny-Sophia
    1 pound = $0.31
    or $1 = 3.23 pound
  • 1085: The Republic of Moses Moody
    1 Games = $0.18
    or $1 = 5.56 Games
  • 1086: The Republic of Hikochina
    1 Hikara = $0.21
    or $1 = 4.76 Hikara
  • 1087: The Federation of Arote
    1 dinarovi = $0.21
    or $1 = 4.76 dinarovi
  • 1088: The Kingdom of Saint Georges England
    1 1 Pound Sterling = $0.19
    or $1 = 5.26 1 Pound Sterling
  • 1089: The Democratic Republic of South German Reichland
    1 Deuths = $0.17
    or $1 = 5.88 Deuths
  • 1090: The Republic of Sopho-Anastasian Commonwealth
    1 dollar = $0.3
    or $1 = 3.33 dollar
  • 1091: The Colony of Proudboytopia
    1 Bump = $0.3
    or $1 = 3.33 Bump
  • 1092: The Republic of South Junova
    1 denier = $0.32
    or $1 = 3.13 denier
  • 1093: The Republic of Melberta
    1 guilder = $0.31
    or $1 = 3.23 guilder
  • 1094: The Republic of Ok30
    1 Skeins = $0.18
    or $1 = 5.56 Skeins
  • 1095: The Federal Republic of Solrania
    1 Mist = $0.25
    or $1 = 4.00 Mist
  • 1096: The Federal Republic of Phoenix incarnate
    1 Labor = $0.16
    or $1 = 6.25 Labor
  • 1097: The Republic of Freaghaile
    1 Euro = $0.13
    or $1 = 7.69 Euro
  • 1098: The Republic of Lilo-Leslian God-Republic
    1 dollar = $0.01
    or $1 = 100.00 dollar
  • 1099: The Republic of North Thomasia
    1 florin = $0.31
    or $1 = 3.23 florin
  • 1100: The Federation of North Leslian Republics
    1 denier = $0.01
    or $1 = 100.00 denier
  • 1101: The Democratic Republic of Tipyforsk
    1 denier = $0.13
    or $1 = 7.69 denier
  • 1102: The Democratic Republic of Malautria
    1 malautries = $0.22
    or $1 = 4.55 malautries
  • 1103: The Free Land of Okranie
    1 dollar = $0.3
    or $1 = 3.33 dollar
  • 1104: The Democratic States of Chantrelles
    1 dollar = $0.14
    or $1 = 7.14 dollar
  • 1105: The Republic of Villemand
    1 lira = $0.13
    or $1 = 7.69 lira
  • 1106: The Incorporated States of Carolunashtek
    1 ruble = $0.04
    or $1 = 25.00 ruble
  • 1107: The Queendom of Gwennicula Island of Euphoria
    1 Starsky and Hutch buxx = $0.24
    or $1 = 4.17 Starsky and Hutch buxx
  • 1108: The Kingdom of Shameer
    1 SR = $0.24
    or $1 = 4.17 SR
  • 1109: The Fiefdom of Bissau-Guinean Duloc
    1 shrek = $0.18
    or $1 = 5.56 shrek
  • 1110: The Empire of Niuse Vairpop Islands
    1 Burger = $0.39
    or $1 = 2.56 Burger
  • 1111: The Republic of Baslavel
    1 Dolar = $0.13
    or $1 = 7.69 Dolar
  • 1112: The Kingdom of Awennartina
    1 dollar = $0.14
    or $1 = 7.14 dollar
  • 1113: The Federal Republic of Edeltraudia-Zieglerland
    1 klossner = $0.15
    or $1 = 6.67 klossner
  • 1114: The Republic of Megatropoliss
    1 Dogend = $0.06
    or $1 = 16.67 Dogend
  • 1115: The Republic of Junisi
    1 franc = $0.19
    or $1 = 5.26 franc
  • 1116: The Armed Republic of Rosarius
    1 Rosa = $0.01
    or $1 = 100.00 Rosa
  • 1117: The Republic of East Phoebes
    1 mark = $0.31
    or $1 = 3.23 mark
  • 1118: The Republic of ViceCityState
    1 Dollar = $0.22
    or $1 = 4.55 Dollar
  • 1119: The Community of Manareal
    1 bitcoin = $0.17
    or $1 = 5.88 bitcoin
  • 1120: The Federal Republic of Korinthie
    1 mark = $0.2
    or $1 = 5.00 mark



  • I'm in the right Region, but I can't see My Nation?: You Sure?

    How do Exchange Rates Get Decided?: Nation States implies tax rates, and conditions for the standard of living in your Nation. As a result your monies are valued against your neighbors. This can be effected by your tax rate, you don't make anything of worth (trade deficit), etc.. Check back tomorrow, depending on how you legislate, things could change...

    How Do I increase my Exchange Rate?

    Exchange rates are a product of the calculations here.
    Economic Conditions for
    Nation States
    The Game


    NS Economy V2.69f courtesy of TBone Steak
    Game Based on:
    Jennifer Government
    Novel By: Max Barry
    BOOK OUT NOW!
    New Book, Out Now!


    Educators:
    Add Nationstates To Your Class Curriculum

    Like our Calculator?
    A. Tell your friends for us...
    B. Post in the Forum...
    C. Write a Dispatch

    Nation States: Carcassonne Enonomy, Demographics, Delegate, Markets, and Money Calculator

    NSEconomy 3.69 © 2004 - 2026
    Written by: Tbone Steak
    Special Thanks and Code Contributions: Commerce Heights & Sunset
    660,643,957 uses since September 1, 2011. First 10G in 30 days. Thank you testers.
    Updated daily @ GMT 1000! Nein Data. Sie müssen warten, 15 Minuten. If you catch any other error; please submit a bug report via telegram here.
    Interested in your tweak becoming part of the system? TG Tbone Steak.
    Anything else? I don't know. Ask!

    Carcassonne NS Economy Statistics.
    Nation States Economy Calculator v3.69

    Economic Calculations Courtesy of:
    TBone Steak
    NS Economy economic statistics courtesy of TBone Steak

    Educators:
    Add Nationstates To Your Class Curriculum