1120 Nations populate the Region of Carcassonne
Below are the values of the currencies in Carcassonne compared to 1 dollar.
1. Select a different Region to view Exchange Data From. (complete region listings)
Top 25 GDP Leaders:
2. Click here to see trade data.
3. Click here to see GDP data.
4. Click here to see WA Delegate Nations.
1 Groove = $1.63
or $1 = 0.61 Groove
1 Mark = $1.32
or $1 = 0.76 Mark
1 Gold Coin = $1.28
or $1 = 0.78 Gold Coin
1 livre carcassonnais = $0.83
or $1 = 1.20 livre carcassonnais
1 Verduran Pound = $1.14
or $1 = 0.88 Verduran Pound
1 Zcoin = $0.25
or $1 = 4.00 Zcoin
1 republik = $0.19
or $1 = 5.26 republik
1 dollar = $0.15
or $1 = 6.67 dollar
1 Money = $0.21
or $1 = 4.76 Money
1 Scenor = $1.68
or $1 = 0.60 Scenor
1 ruker = $0.92
or $1 = 1.09 ruker
1 Trillar = $0.63
or $1 = 1.59 Trillar
1 rupee = $0.92
or $1 = 1.09 rupee
1 Reymark = $0.34
or $1 = 2.94 Reymark
1 franc = $1.14
or $1 = 0.88 franc
1 mark = $0.24
or $1 = 4.17 mark
1 ruble = $0.06
or $1 = 16.67 ruble
1 dollar = $0.58
or $1 = 1.72 dollar
1 Mark = $0.89
or $1 = 1.12 Mark
1 Ruble = $1.72
or $1 = 0.58 Ruble
1 franc = $1.62
or $1 = 0.62 franc
1 Popi = $0.02
or $1 = 50.00 Popi
1 peso = $0.07
or $1 = 14.29 peso
1 Puri = $1.59
or $1 = 0.63 Puri
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
1 Prospa = $1.45
or $1 = 0.69 Prospa
1 ruble = $0.24
or $1 = 4.17 ruble
1 Aason dollar = $1.77
or $1 = 0.56 Aason dollar
1 snail = $1.29
or $1 = 0.78 snail
1 white Pantolio = $0.5
or $1 = 2.00 white Pantolio
1 Kolton = $1.13
or $1 = 0.88 Kolton
1 Pound = $1.08
or $1 = 0.93 Pound
1 gold = $0.18
or $1 = 5.56 gold
1 RuWon = $0.68
or $1 = 1.47 RuWon
1 Binto = $1.35
or $1 = 0.74 Binto
1 Solvar = $1.44
or $1 = 0.69 Solvar
1 pound = $1.64
or $1 = 0.61 pound
1 livre carcassonnaise = $0.61
or $1 = 1.64 livre carcassonnaise
1 gold ring = $0.4
or $1 = 2.50 gold ring
1 florin = $0.29
or $1 = 3.45 florin
1 Dollar = $0.28
or $1 = 3.57 Dollar
1 Fenric = $0.85
or $1 = 1.18 Fenric
1 astral = $1.77
or $1 = 0.56 astral
1 Lira = $1.53
or $1 = 0.65 Lira
1 Quarterly Mark = $1.35
or $1 = 0.74 Quarterly Mark
1 Pound = $1.18
or $1 = 0.85 Pound
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 Wooden Nickel = $0.22
or $1 = 4.55 Wooden Nickel
1 Dianese Lira = $1.19
or $1 = 0.84 Dianese Lira
1 Minute = $0.29
or $1 = 3.45 Minute
1 Delta Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Delta Eagle
1 euro = $0.18
or $1 = 5.56 euro
1 Ruble = $1.52
or $1 = 0.66 Ruble
1 Aripă = $0.19
or $1 = 5.26 Aripă
1 Delta Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Delta Eagle
1 sand = $0.17
or $1 = 5.88 sand
1 bitcoin = $0.14
or $1 = 7.14 bitcoin
1 lira = $0.16
or $1 = 6.25 lira
1 Dragonian Pound = $1.7
or $1 = 0.59 Dragonian Pound
1 franc = $0.26
or $1 = 3.85 franc
1 Popi = $0.16
or $1 = 6.25 Popi
1 zibel = $1.61
or $1 = 0.62 zibel
1 Flamen = $1.21
or $1 = 0.83 Flamen
1 Ducks per Second = $0.62
or $1 = 1.61 Ducks per Second
1 Atskhanic Olen = $1.46
or $1 = 0.68 Atskhanic Olen
1 Yuren = $0.78
or $1 = 1.28 Yuren
1 Delta Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Delta Eagle
1 Delta Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Delta Eagle
1 Muzian Dinar = $0.39
or $1 = 2.56 Muzian Dinar
1 Dudd = $1.76
or $1 = 0.57 Dudd
1 platinum coin = $0.56
or $1 = 1.79 platinum coin
1 gold coin = $1.67
or $1 = 0.60 gold coin
1 Delta Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Delta Eagle
1 Paul = $1.62
or $1 = 0.62 Paul
1 SordYen = $1.35
or $1 = 0.74 SordYen
1 bid = $1.13
or $1 = 0.88 bid
1 Delta Eagle = $0.14
or $1 = 7.14 Delta Eagle
1 Southern Arabian dinar = $0.19
or $1 = 5.26 Southern Arabian dinar
1 Pound Sterling = $0.8
or $1 = 1.25 Pound Sterling
1 Mark = $1.3
or $1 = 0.77 Mark
1 Uviim = $0.91
or $1 = 1.10 Uviim
1 lighthouse dollar = $1.64
or $1 = 0.61 lighthouse dollar
1 Newfoundland dollar = $0.09
or $1 = 11.11 Newfoundland dollar
1 gold = $0.26
or $1 = 3.85 gold
1 Orcrit = $1.45
or $1 = 0.69 Orcrit
1 Dokthai = $1.28
or $1 = 0.78 Dokthai
1 Livi = $1.67
or $1 = 0.60 Livi
1 song = $0.17
or $1 = 5.88 song
1 Zivshijah = $0.77
or $1 = 1.30 Zivshijah
1 peso = $0.15
or $1 = 6.67 peso
1 Krone = $0.26
or $1 = 3.85 Krone
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
1 Orcrit = $0.32
or $1 = 3.13 Orcrit
1 franc = $1.45
or $1 = 0.69 franc
1 Circlean Novaurum = $1.44
or $1 = 0.69 Circlean Novaurum
1 Echo Crown = $1
or $1 = 1.00 Echo Crown
1 Dihan = $1.11
or $1 = 0.90 Dihan
1 Dogecoin = $0.15
or $1 = 6.67 Dogecoin
1 fink = $1.68
or $1 = 0.60 fink
1 Craelinth = $0.42
or $1 = 2.38 Craelinth
1 Dollar = $1.33
or $1 = 0.75 Dollar
1 Morvathian Mark = $0.02
or $1 = 50.00 Morvathian Mark
1 krenn = $0.2
or $1 = 5.00 krenn
1 denier = $0.2
or $1 = 5.00 denier
1 Gold = $0.79
or $1 = 1.27 Gold
1 Kaduskian Dollar = $0.27
or $1 = 3.70 Kaduskian Dollar
1 senni = $0.69
or $1 = 1.45 senni
1 mark = $1.76
or $1 = 0.57 mark
1 Shilling = $0.59
or $1 = 1.69 Shilling
1 cash = $0.3
or $1 = 3.33 cash
1 Blob = $0.81
or $1 = 1.23 Blob
1 EXC = $1.16
or $1 = 0.86 EXC
1 Dinariu = $0.9
or $1 = 1.11 Dinariu
1 Kupferlinge = $1.77
or $1 = 0.56 Kupferlinge
1 Dinar = $0.16
or $1 = 6.25 Dinar
1 florin = $0.82
or $1 = 1.22 florin
1 Monarch = $0.75
or $1 = 1.33 Monarch
1 jars = $0.33
or $1 = 3.03 jars
1 mark = $0.85
or $1 = 1.18 mark
1 Mark = $0.34
or $1 = 2.94 Mark
1 money = $1.72
or $1 = 0.58 money
1 bitcoin = $0.28
or $1 = 3.57 bitcoin
1 Fries = $0.15
or $1 = 6.67 Fries
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
1 Bank = $1.15
or $1 = 0.87 Bank
1 Dorian = $0.2
or $1 = 5.00 Dorian
1 rial = $0.34
or $1 = 2.94 rial
1 franc = $0.06
or $1 = 16.67 franc
1 dark dollar = $1.49
or $1 = 0.67 dark dollar
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
1 riel = $0.2
or $1 = 5.00 riel
1 dollar = $1.18
or $1 = 0.85 dollar
1 Eastern Caribbean doll = $0.01
or $1 = 100.00 Eastern Caribbean doll
1 Tyrsbordian Pound = $1.6
or $1 = 0.63 Tyrsbordian Pound
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
1 Baloch rupee = $0.19
or $1 = 5.26 Baloch rupee
1 denier = $0.33
or $1 = 3.03 denier
1 ruble = $0.17
or $1 = 5.88 ruble
1 bitcoin = $0.18
or $1 = 5.56 bitcoin
1 guilder = $0.61
or $1 = 1.64 guilder
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 Shilling = $1.25
or $1 = 0.80 Shilling
1 mark = $0.32
or $1 = 3.13 mark
1 Credit = $1.44
or $1 = 0.69 Credit
1 sol = $0.8
or $1 = 1.25 sol
1 shilling = $0.32
or $1 = 3.13 shilling
1 kip = $1.05
or $1 = 0.95 kip
1 franc = $1.5
or $1 = 0.67 franc
1 rupee = $0.94
or $1 = 1.06 rupee
1 aluminum = $0.87
or $1 = 1.15 aluminum
1 crystal = $1.57
or $1 = 0.64 crystal
1 snow = $0.81
or $1 = 1.23 snow
1 dollar = $1.28
or $1 = 0.78 dollar
1 florin = $1.15
or $1 = 0.87 florin
1 quartz = $1.54
or $1 = 0.65 quartz
1 thorn = $1.46
or $1 = 0.68 thorn
1 lira = $1.08
or $1 = 0.93 lira
1 coin = $1.62
or $1 = 0.62 coin
1 монета = $1.63
or $1 = 0.61 монета
1 sol = $1.21
or $1 = 0.83 sol
1 mark = $0.53
or $1 = 1.89 mark
1 Mountainous ruble = $0.19
or $1 = 5.26 Mountainous ruble
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.17
or $1 = 5.88 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Paper Eagle
1 Norton Imperial = $0.85
or $1 = 1.18 Norton Imperial
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.2
or $1 = 5.00 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
1 Sheckel = $0.31
or $1 = 3.23 Sheckel
1 Penny = $0.3
or $1 = 3.33 Penny
1 ruble = $0.24
or $1 = 4.17 ruble
1 Federal Mon = $0.2
or $1 = 5.00 Federal Mon
1 Silwer = $0.82
or $1 = 1.22 Silwer
1 gold bar = $0.65
or $1 = 1.54 gold bar
1 gold bar = $0.73
or $1 = 1.37 gold bar
1 gold bar = $0.79
or $1 = 1.27 gold bar
1 gold bar = $0.89
or $1 = 1.12 gold bar
1 gold bar = $0.87
or $1 = 1.15 gold bar
1 gold bar = $0.78
or $1 = 1.28 gold bar
1 gold bar = $0.83
or $1 = 1.20 gold bar
1 gold bar = $0.75
or $1 = 1.33 gold bar
1 gold bar = $0.86
or $1 = 1.16 gold bar
1 ruble = $1.23
or $1 = 0.81 ruble
1 gold bar = $0.76
or $1 = 1.32 gold bar
1 gold bar = $0.81
or $1 = 1.23 gold bar
1 Kruna = $0.79
or $1 = 1.27 Kruna
1 Dollar = $1.47
or $1 = 0.68 Dollar
1 cash = $0.19
or $1 = 5.26 cash
1 Yuan-go = $0.77
or $1 = 1.30 Yuan-go
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
1 baht = $0.2
or $1 = 5.00 baht
1 divider = $0.16
or $1 = 6.25 divider
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
1 Piasse = $0.17
or $1 = 5.88 Piasse
1 franc = $0.18
or $1 = 5.56 franc
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 Phoenix = $0.94
or $1 = 1.06 Phoenix
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 rupee = $0.94
or $1 = 1.06 rupee
1 blossom = $0.71
or $1 = 1.41 blossom
1 Dollar = $1.59
or $1 = 0.63 Dollar
1 bitcoin = $1.34
or $1 = 0.75 bitcoin
1 peso = $1.37
or $1 = 0.73 peso
1 dollar = $0.69
or $1 = 1.45 dollar
1 dollar = $0.29
or $1 = 3.45 dollar
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
1 dollar = $0.68
or $1 = 1.47 dollar
1 dollar = $0.76
or $1 = 1.32 dollar
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
1 dollar = $0.59
or $1 = 1.69 dollar
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.81
or $1 = 1.23 dollar
1 dollar = $0.52
or $1 = 1.92 dollar
1 dollar = $0.85
or $1 = 1.18 dollar
1 Conto = $1.46
or $1 = 0.68 Conto
1 florin = $0.87
or $1 = 1.15 florin
1 pulse = $1.62
or $1 = 0.62 pulse
1 Obole = $1.49
or $1 = 0.67 Obole
1 dollar = $1.25
or $1 = 0.80 dollar
1 Sesterce = $1.53
or $1 = 0.65 Sesterce
1 bitcoin = $1.24
or $1 = 0.81 bitcoin
1 Scrap Coin = $0.82
or $1 = 1.22 Scrap Coin
1 peso = $1.34
or $1 = 0.75 peso
1 aero = $1.43
or $1 = 0.70 aero
1 Tsekhin = $1.59
or $1 = 0.63 Tsekhin
1 bitcoin = $1.41
or $1 = 0.71 bitcoin
1 Banknote = $1.37
or $1 = 0.73 Banknote
1 mark = $0.25
or $1 = 4.00 mark
1 Deutsche Mark = $1.38
or $1 = 0.72 Deutsche Mark
1 guilder = $0.44
or $1 = 2.27 guilder
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 rupee = $1.05
or $1 = 0.95 rupee
1 yes = $0.22
or $1 = 4.55 yes
1 mark = $0.15
or $1 = 6.67 mark
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 silica = $0.94
or $1 = 1.06 silica
1 token = $1.55
or $1 = 0.65 token
1 Order = $1.34
or $1 = 0.75 Order
1 baht = $0.86
or $1 = 1.16 baht
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
1 guilder = $0.2
or $1 = 5.00 guilder
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
1 rupee = $1.47
or $1 = 0.68 rupee
1 Chip = $0.89
or $1 = 1.12 Chip
1 updraft = $1.56
or $1 = 0.64 updraft
1 krona = $0.72
or $1 = 1.39 krona
1 florin = $0.69
or $1 = 1.45 florin
1 Obsidian = $1.52
or $1 = 0.66 Obsidian
1 solidus = $0.2
or $1 = 5.00 solidus
1 peso = $0.13
or $1 = 7.69 peso
1 headpats = $0.2
or $1 = 5.00 headpats
1 headpats = $0.29
or $1 = 3.45 headpats
1 tanka = $0.19
or $1 = 5.26 tanka
1 headpats = $0.13
or $1 = 7.69 headpats
1 headpats = $0.17
or $1 = 5.88 headpats
1 headpats = $0.19
or $1 = 5.26 headpats
1 headpats = $0.19
or $1 = 5.26 headpats
1 headpats = $0.18
or $1 = 5.56 headpats
1 Geeb = $1.16
or $1 = 0.86 Geeb
1 Pound Sterling = $0.29
or $1 = 3.45 Pound Sterling
1 Guilder = $0.76
or $1 = 1.32 Guilder
1 Lead = $1.08
or $1 = 0.93 Lead
1 dong = $1.33
or $1 = 0.75 dong
1 quetzal = $0.97
or $1 = 1.03 quetzal
1 Tael = $1.25
or $1 = 0.80 Tael
1 bitcoin = $0.16
or $1 = 6.25 bitcoin
1 Nr = $0.17
or $1 = 5.88 Nr
1 lats = $1.13
or $1 = 0.88 lats
1 bitcoin = $1.04
or $1 = 0.96 bitcoin
1 rupia = $1.16
or $1 = 0.86 rupia
1 florin = $1.11
or $1 = 0.90 florin
1 Lumen = $1.06
or $1 = 0.94 Lumen
1 zloty = $1.1
or $1 = 0.91 zloty
1 Bitcoin = $0.78
or $1 = 1.28 Bitcoin
1 dollar = $0.37
or $1 = 2.70 dollar
1 Morivanian Florazi = $1.68
or $1 = 0.60 Morivanian Florazi
1 Pound = $1.04
or $1 = 0.96 Pound
1 pound = $1.1
or $1 = 0.91 pound
1 Dollar = $0.63
or $1 = 1.59 Dollar
1 token = $0.19
or $1 = 5.26 token
1 Burg Dollar = $0.38
or $1 = 2.63 Burg Dollar
1 krona = $0.54
or $1 = 1.85 krona
1 Siriorian Peso = $0.04
or $1 = 25.00 Siriorian Peso
1 currency = $0.81
or $1 = 1.23 currency
1 Coroin Nua = $0.54
or $1 = 1.85 Coroin Nua
1 Quon = $1.51
or $1 = 0.66 Quon
1 georgecoin = $1.37
or $1 = 0.73 georgecoin
1 qizil pul = $0.23
or $1 = 4.35 qizil pul
1 faction point = $0.33
or $1 = 3.03 faction point
1 bitcoin = $0.89
or $1 = 1.12 bitcoin
1 bitcoin = $0.28
or $1 = 3.57 bitcoin
1 ruble = $0.89
or $1 = 1.12 ruble
1 token = $0.2
or $1 = 5.00 token
1 gold = $0.17
or $1 = 5.88 gold
1 peso = $1.29
or $1 = 0.78 peso
1 dollar = $1.23
or $1 = 0.81 dollar
1 headpats = $0.2
or $1 = 5.00 headpats
1 headpats = $0.18
or $1 = 5.56 headpats
1 headpats = $0.18
or $1 = 5.56 headpats
1 cards = $0.17
or $1 = 5.88 cards
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
1 cards = $0.21
or $1 = 4.76 cards
1 cards = $0.17
or $1 = 5.88 cards
1 cards = $0.18
or $1 = 5.56 cards
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
1 dirham = $0.21
or $1 = 4.76 dirham
1 coroa = $1.29
or $1 = 0.78 coroa
1 dollar = $1.01
or $1 = 0.99 dollar
1 coin = $0.92
or $1 = 1.09 coin
1 Vespared = $0.25
or $1 = 4.00 Vespared
1 rupee = $0.36
or $1 = 2.78 rupee
1 lira = $0.41
or $1 = 2.44 lira
1 Vaskor Badtr = $0.18
or $1 = 5.56 Vaskor Badtr
1 Nya = $0.14
or $1 = 7.14 Nya
1 Weed = $0.13
or $1 = 7.69 Weed
1 peso = $0.2
or $1 = 5.00 peso
1 ounce = $0.54
or $1 = 1.85 ounce
1 Dollar = $0.31
or $1 = 3.23 Dollar
1 ducat = $0.66
or $1 = 1.52 ducat
1 Human heads = $0.26
or $1 = 3.85 Human heads
1 Florin = $0.92
or $1 = 1.09 Florin
1 Gem = $0.94
or $1 = 1.06 Gem
1 izern = $0.24
or $1 = 4.17 izern
1 ruble = $0.83
or $1 = 1.20 ruble
1 Pound = $0.19
or $1 = 5.26 Pound
1 Feather = $0.92
or $1 = 1.09 Feather
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
1 florin = $0.22
or $1 = 4.55 florin
1 mark = $1.47
or $1 = 0.68 mark
1 krona = $0.16
or $1 = 6.25 krona
1 peso = $0.23
or $1 = 4.35 peso
1 dollar = $0.75
or $1 = 1.33 dollar
1 Golden Kurush = $0.28
or $1 = 3.57 Golden Kurush
1 goldsses = $0.74
or $1 = 1.35 goldsses
1 Kroon = $0.18
or $1 = 5.56 Kroon
1 catnip = $0.86
or $1 = 1.16 catnip
1 catnip = $0.88
or $1 = 1.14 catnip
1 Meows = $0.15
or $1 = 6.67 Meows
1 catnip = $1.02
or $1 = 0.98 catnip
1 grapes = $0.81
or $1 = 1.23 grapes
1 kopa = $0.71
or $1 = 1.41 kopa
1 Bit = $0.79
or $1 = 1.27 Bit
1 złoty = $0.8
or $1 = 1.25 złoty
1 Dollar = $0.46
or $1 = 2.17 Dollar
1 izern = $0.33
or $1 = 3.03 izern
1 złoty = $0.93
or $1 = 1.08 złoty
1 catnip = $0.36
or $1 = 2.78 catnip
1 MGK pound = $0.17
or $1 = 5.88 MGK pound
1 catnip = $0.34
or $1 = 2.94 catnip
1 złoty = $0.31
or $1 = 3.23 złoty
1 złoty = $0.67
or $1 = 1.49 złoty
1 złoty = $0.44
or $1 = 2.27 złoty
1 peso = $0.1
or $1 = 10.00 peso
1 catnip = $0.34
or $1 = 2.94 catnip
1 izern = $0.15
or $1 = 6.67 izern
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
1 catnip = $0.43
or $1 = 2.33 catnip
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
1 BitCal = $0.53
or $1 = 1.89 BitCal
1 Hezric Fondic = $0.08
or $1 = 12.50 Hezric Fondic
1 Bongiisese Đồng = $0.28
or $1 = 3.57 Bongiisese Đồng
1 Cinnamoroll = $0.29
or $1 = 3.45 Cinnamoroll
1 Unit = $0.02
or $1 = 50.00 Unit
1 dollar = $1.01
or $1 = 0.99 dollar
1 lira = $0.83
or $1 = 1.20 lira
1 dollar = $0.24
or $1 = 4.17 dollar
1 Exponential function = $0.84
or $1 = 1.19 Exponential function
1 Reichsmark = $0.73
or $1 = 1.37 Reichsmark
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 dollar = $0.43
or $1 = 2.33 dollar
1 złoty = $0.31
or $1 = 3.23 złoty
1 złoty = $0.28
or $1 = 3.57 złoty
1 złoty = $0.32
or $1 = 3.13 złoty
1 dollar = $0.42
or $1 = 2.38 dollar
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
1 L??rein = $0.31
or $1 = 3.23 L??rein
1 złoty = $0.88
or $1 = 1.14 złoty
1 złoty = $0.69
or $1 = 1.45 złoty
1 złoty = $0.27
or $1 = 3.70 złoty
1 złoty = $0.3
or $1 = 3.33 złoty
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 Corn = $0.2
or $1 = 5.00 Corn
1 rupee = $0.32
or $1 = 3.13 rupee
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 Euro = $0.22
or $1 = 4.55 Euro
1 Games = $0.27
or $1 = 3.70 Games
1 mark = $0.98
or $1 = 1.02 mark
1 Blood Spilled = $0.12
or $1 = 8.33 Blood Spilled
1 mark = $1.05
or $1 = 0.95 mark
1 kromer = $0.17
or $1 = 5.88 kromer
1 silver piece = $0.91
or $1 = 1.10 silver piece
1 Pray = $0.5
or $1 = 2.00 Pray
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
1 Eurodollar = $0.38
or $1 = 2.63 Eurodollar
1 mark = $0.09
or $1 = 11.11 mark
1 catnip = $0.75
or $1 = 1.33 catnip
1 catnip = $0.41
or $1 = 2.44 catnip
1 catnip = $0.33
or $1 = 3.03 catnip
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Pebble = $0.33
or $1 = 3.03 Pebble
1 baht = $0.4
or $1 = 2.50 baht
1 guilder = $0.41
or $1 = 2.44 guilder
1 Vietnamican Đồng = $0.72
or $1 = 1.39 Vietnamican Đồng
1 denier = $0.78
or $1 = 1.28 denier
1 catnip = $0.7
or $1 = 1.43 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 Crownz = $0.07
or $1 = 14.29 Crownz
1 paliord = $0.12
or $1 = 8.33 paliord
1 mark = $0.83
or $1 = 1.20 mark
1 Yen = $0.24
or $1 = 4.17 Yen
1 denier = $0.02
or $1 = 50.00 denier
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
1 catnip = $0.2
or $1 = 5.00 catnip
1 złoty = $0.47
or $1 = 2.13 złoty
1 złoty = $0.29
or $1 = 3.45 złoty
1 Kip = $0.26
or $1 = 3.85 Kip
1 Curazon Pes? = $0.14
or $1 = 7.14 Curazon Pes?
1 złoty = $0.42
or $1 = 2.38 złoty
1 catnip = $0.24
or $1 = 4.17 catnip
1 catnip = $0.55
or $1 = 1.82 catnip
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
1 złoty = $0.22
or $1 = 4.55 złoty
1 munny = $0.33
or $1 = 3.03 munny
1 catnip = $0.81
or $1 = 1.23 catnip
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
1 catnip = $0.66
or $1 = 1.52 catnip
1 catnip = $0.13
or $1 = 7.69 catnip
1 Aurum = $0.02
or $1 = 50.00 Aurum
1 chickenbucks = $0.31
or $1 = 3.23 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.22
or $1 = 4.55 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.18
or $1 = 5.56 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.29
or $1 = 3.45 chickenbucks
1 chickenbucks = $0.14
or $1 = 7.14 chickenbucks
1 catnip = $0.48
or $1 = 2.08 catnip
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 Dom = $0.4
or $1 = 2.50 Dom
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.25
or $1 = 4.00 catnip
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
1 catnip = $0.46
or $1 = 2.17 catnip
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
1 catnip = $0.49
or $1 = 2.04 catnip
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
1 catnip = $0.37
or $1 = 2.70 catnip
1 catnip = $0.17
or $1 = 5.88 catnip
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
1 catnip = $0.46
or $1 = 2.17 catnip
1 catnip = $0.33
or $1 = 3.03 catnip
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 Reserve = $0.12
or $1 = 8.33 Reserve
1 Rh?nish Franc = $0.29
or $1 = 3.45 Rh?nish Franc
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
1 catnip = $0.25
or $1 = 4.00 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
1 catnip = $0.12
or $1 = 8.33 catnip
1 catnip = $0.06
or $1 = 16.67 catnip
1 golden dragon = $0.19
or $1 = 5.26 golden dragon
1 Memento = $0.12
or $1 = 8.33 Memento
1 Robux = $0.26
or $1 = 3.85 Robux
1 lenith = $0.48
or $1 = 2.08 lenith
1 empires = $0.14
or $1 = 7.14 empires
1 Schardics = $0.21
or $1 = 4.76 Schardics
1 złoty = $0.26
or $1 = 3.85 złoty
1 złoty = $0.25
or $1 = 4.00 złoty
1 złoty = $0.25
or $1 = 4.00 złoty
1 złoty = $0.3
or $1 = 3.33 złoty
1 złoty = $0.28
or $1 = 3.57 złoty
1 złoty = $0.2
or $1 = 5.00 złoty
1 m?r = $0.33
or $1 = 3.03 m?r
1 Trika = $0.42
or $1 = 2.38 Trika
1 Yuen = $0.58
or $1 = 1.72 Yuen
1 Sigil = $0.64
or $1 = 1.56 Sigil
1 scilling = $0.01
or $1 = 100.00 scilling
1 gold = $0.72
or $1 = 1.39 gold
1 lira = $0.47
or $1 = 2.13 lira
1 litecoin = $0.79
or $1 = 1.27 litecoin
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 vali = $0.16
or $1 = 6.25 vali
1 peso = $0.28
or $1 = 3.57 peso
1 Credit Score = $0.03
or $1 = 33.33 Credit Score
1 catnip = $0.24
or $1 = 4.17 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.2
or $1 = 5.00 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 catnip = $0.14
or $1 = 7.14 catnip
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
1 Rupiah = $0.27
or $1 = 3.70 Rupiah
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 catnip = $0.1
or $1 = 10.00 catnip
1 catnip = $0.12
or $1 = 8.33 catnip
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
1 catnip = $0.18
or $1 = 5.56 catnip
1 dollar = $0.82
or $1 = 1.22 dollar
1 Zealandic Oce = $0.27
or $1 = 3.70 Zealandic Oce
1 percent shareholder va = $0.17
or $1 = 5.88 percent shareholder va
1 Creamy Dela Creme = $0.01
or $1 = 100.00 Creamy Dela Creme
1 raiendollar = $0.32
or $1 = 3.13 raiendollar
1 Nerssalia = $0.16
or $1 = 6.25 Nerssalia
1 Sol = $0.19
or $1 = 5.26 Sol
1 Ucralian Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Ucralian Dollar
1 thaler = $0.01
or $1 = 100.00 thaler
1 Vespucian Dollar = $0.53
or $1 = 1.89 Vespucian Dollar
1 Manlins Dollar = $0.02
or $1 = 50.00 Manlins Dollar
1 Peadra = $0.38
or $1 = 2.63 Peadra
1 clemens = $0.32
or $1 = 3.13 clemens
1 puppet = $0.07
or $1 = 14.29 puppet
1 Petal = $0.16
or $1 = 6.25 Petal
1 Lira = $0.19
or $1 = 5.26 Lira
1 kyawthuite = $0.25
or $1 = 4.00 kyawthuite
1 Euro = $0.24
or $1 = 4.17 Euro
1 baht = $0.22
or $1 = 4.55 baht
1 Svenskan Sertz = $0.15
or $1 = 6.67 Svenskan Sertz
1 Ellipsi = $0.56
or $1 = 1.79 Ellipsi
1 yen = $0.32
or $1 = 3.13 yen
1 Pounds = $0.27
or $1 = 3.70 Pounds
1 Tack = $0.23
or $1 = 4.35 Tack
1 dirt = $0.01
or $1 = 100.00 dirt
1 złoty = $0.23
or $1 = 4.35 złoty
1 złoty = $0.14
or $1 = 7.14 złoty
1 Pshat = $0.17
or $1 = 5.88 Pshat
1 Carolinos = $0.18
or $1 = 5.56 Carolinos
1 Mark = $0.55
or $1 = 1.82 Mark
1 Infernal coins = $0.1
or $1 = 10.00 Infernal coins
1 Behemothean Ruble = $0.3
or $1 = 3.33 Behemothean Ruble
1 Euro = $0.18
or $1 = 5.56 Euro
1 Natral = $0.25
or $1 = 4.00 Natral
1 ruble = $0.01
or $1 = 100.00 ruble
1 eagle = $0.24
or $1 = 4.17 eagle
1 złoty = $0.32
or $1 = 3.13 złoty
1 złoty = $0.14
or $1 = 7.14 złoty
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
1 Econ Credit = $0.49
or $1 = 2.04 Econ Credit
1 Rbp = $0.22
or $1 = 4.55 Rbp
1 labour voucher = $0.01
or $1 = 100.00 labour voucher
1 DA = $0.02
or $1 = 50.00 DA
1 pearl = $0.69
or $1 = 1.45 pearl
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
1 bitcoin = $0.12
or $1 = 8.33 bitcoin
1 Villston = $0.23
or $1 = 4.35 Villston
1 ponni = $0.34
or $1 = 2.94 ponni
1 Dollar = $0.3
or $1 = 3.33 Dollar
1 Shmekls = $0.21
or $1 = 4.76 Shmekls
1 mark = $0.22
or $1 = 4.55 mark
1 Pounds = $0.17
or $1 = 5.88 Pounds
1 WTC = $0.12
or $1 = 8.33 WTC
1 mark = $0.24
or $1 = 4.17 mark
1 bezant = $0.25
or $1 = 4.00 bezant
1 coin = $0.01
or $1 = 100.00 coin
1 loms = $0.13
or $1 = 7.69 loms
1 guilder = $0.83
or $1 = 1.20 guilder
1 Yedo = $0.03
or $1 = 33.33 Yedo
1 franc = $0.52
or $1 = 1.92 franc
1 MBP = $0.81
or $1 = 1.23 MBP
1 Bat = $0.2
or $1 = 5.00 Bat
1 Bat = $0.23
or $1 = 4.35 Bat
1 Peso = $0.24
or $1 = 4.17 Peso
1 denier = $0.02
or $1 = 50.00 denier
1 Bits = $0.49
or $1 = 2.04 Bits
1 Steron = $0.13
or $1 = 7.69 Steron
1 Shole = $0.17
or $1 = 5.88 Shole
1 Brandenburger Mark = $0.04
or $1 = 25.00 Brandenburger Mark
1 lira = $0.24
or $1 = 4.17 lira
1 Khersthorvkean Shield = $0.25
or $1 = 4.00 Khersthorvkean Shield
1 Xhepi Coin and Latoin = $0.07
or $1 = 14.29 Xhepi Coin and Latoin
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 Raven = $0.23
or $1 = 4.35 Raven
1 Sol = $0.01
or $1 = 100.00 Sol
1 REAL = $0.33
or $1 = 3.03 REAL
1 Euro = $0.42
or $1 = 2.38 Euro
1 franc = $0.15
or $1 = 6.67 franc
1 national = $0.03
or $1 = 33.33 national
1 Liza = $0.01
or $1 = 100.00 Liza
1 Madridian Euros = $0.21
or $1 = 4.76 Madridian Euros
1 dollar = $0.09
or $1 = 11.11 dollar
1 drax = $0.21
or $1 = 4.76 drax
1 shrus = $0.19
or $1 = 5.26 shrus
1 Wan = $0.16
or $1 = 6.25 Wan
1 ruble = $0.15
or $1 = 6.67 ruble
1 The United States Doll = $0.43
or $1 = 2.33 The United States Doll
1 denier = $0.12
or $1 = 8.33 denier
1 card = $0.51
or $1 = 1.96 card
1 card = $0.21
or $1 = 4.76 card
1 ruble = $0.02
or $1 = 50.00 ruble
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 Credits = $0.17
or $1 = 5.88 Credits
1 dollars = $0.17
or $1 = 5.88 dollars
1 free = $0.15
or $1 = 6.67 free
1 mark = $0.11
or $1 = 9.09 mark
1 Bitty = $0.22
or $1 = 4.55 Bitty
1 stars = $0.14
or $1 = 7.14 stars
1 peso = $0.16
or $1 = 6.25 peso
1 baht = $0.23
or $1 = 4.35 baht
1 Heauan dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Heauan dollar
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
1 Florint = $0.3
or $1 = 3.33 Florint
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
1 tom pearl dollar = $0.01
or $1 = 100.00 tom pearl dollar
1 Cox = $0.2
or $1 = 5.00 Cox
1 guilder = $0.17
or $1 = 5.88 guilder
1 baht = $0.25
or $1 = 4.00 baht
1 chaos = $0.25
or $1 = 4.00 chaos
1 Lyben = $0.19
or $1 = 5.26 Lyben
1 khazani = $0.04
or $1 = 25.00 khazani
1 Talousian Mark = $0.32
or $1 = 3.13 Talousian Mark
1 Coal = $0.03
or $1 = 33.33 Coal
1 Time = $0.01
or $1 = 100.00 Time
1 Nepalese Rupees = $0.43
or $1 = 2.33 Nepalese Rupees
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 pata = $0.25
or $1 = 4.00 pata
1 kushi = $0.17
or $1 = 5.88 kushi
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 Gronterz = $0.23
or $1 = 4.35 Gronterz
1 Won = $0.01
or $1 = 100.00 Won
1 lira = $0.17
or $1 = 5.88 lira
1 krona = $0.19
or $1 = 5.26 krona
1 coconut dollar = $0.17
or $1 = 5.88 coconut dollar
1 ruble = $0.26
or $1 = 3.85 ruble
1 Bitcoin = $0.2
or $1 = 5.00 Bitcoin
1 Dollar = $0.11
or $1 = 9.09 Dollar
1 rupee = $0.14
or $1 = 7.14 rupee
1 bitcoin = $0.3
or $1 = 3.33 bitcoin
1 franc = $0.18
or $1 = 5.56 franc
1 pound = $0.25
or $1 = 4.00 pound
1 torlay = $0.22
or $1 = 4.55 torlay
1 lira = $0.25
or $1 = 4.00 lira
1 Zloty = $0.09
or $1 = 11.11 Zloty
1 V-bucks = $0.05
or $1 = 20.00 V-bucks
1 folha = $0.16
or $1 = 6.25 folha
1 GBPlays = $0.05
or $1 = 20.00 GBPlays
1 transnixtrian ruble = $0.22
or $1 = 4.55 transnixtrian ruble
1 Nukes = $0.18
or $1 = 5.56 Nukes
1 bitcoin = $0.12
or $1 = 8.33 bitcoin
1 Chopbycs = $0.06
or $1 = 16.67 Chopbycs
1 unicorn horns = $0.16
or $1 = 6.25 unicorn horns
1 Dollar = $0.11
or $1 = 9.09 Dollar
1 denier = $0.18
or $1 = 5.56 denier
1 Boo = $0.14
or $1 = 7.14 Boo
1 ruble = $0.33
or $1 = 3.03 ruble
1 coin = $0.23
or $1 = 4.35 coin
1 fish = $0.1
or $1 = 10.00 fish
1 drachma = $0.21
or $1 = 4.76 drachma
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
1 rupee = $0.13
or $1 = 7.69 rupee
1 Dooers = $0.13
or $1 = 7.69 Dooers
1 mark = $0.31
or $1 = 3.23 mark
1 ruble = $0.18
or $1 = 5.56 ruble
1 Nukes = $0.21
or $1 = 4.76 Nukes
1 pound = $0.37
or $1 = 2.70 pound
1 florin = $0.1
or $1 = 10.00 florin
1 Copper Note = $0.28
or $1 = 3.57 Copper Note
1 Real = $0.29
or $1 = 3.45 Real
1 rolta = $0.29
or $1 = 3.45 rolta
1 kolver = $0.2
or $1 = 5.00 kolver
1 Nakkuras = $0.13
or $1 = 7.69 Nakkuras
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
1 Lexuns = $0.33
or $1 = 3.03 Lexuns
1 Anatolian Lira = $0.14
or $1 = 7.14 Anatolian Lira
1 Vocairos = $0.08
or $1 = 12.50 Vocairos
1 Taco = $0.13
or $1 = 7.69 Taco
1 tryl = $0.06
or $1 = 16.67 tryl
1 pound = $0.27
or $1 = 3.70 pound
1 lucanes = $0.16
or $1 = 6.25 lucanes
1 Euro = $0.14
or $1 = 7.14 Euro
1 reales = $0.23
or $1 = 4.35 reales
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
1 florin = $0.06
or $1 = 16.67 florin
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 Jeck = $0.03
or $1 = 33.33 Jeck
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
1 Sonnemark = $0.2
or $1 = 5.00 Sonnemark
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 Won = $0.23
or $1 = 4.35 Won
1 Hoshinese Okane = $0.11
or $1 = 9.09 Hoshinese Okane
1 Zmn = $0.1
or $1 = 10.00 Zmn
1 Catals = $0.72
or $1 = 1.39 Catals
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 GBP = $0.21
or $1 = 4.76 GBP
1 denier = $0.25
or $1 = 4.00 denier
1 florin = $0.23
or $1 = 4.35 florin
1 Merdiam = $0.29
or $1 = 3.45 Merdiam
1 Briscanio = $0.17
or $1 = 5.88 Briscanio
1 lira = $0.21
or $1 = 4.76 lira
1 Marques = $0.01
or $1 = 100.00 Marques
1 Realiste = $0.11
or $1 = 9.09 Realiste
1 Yupoig = $0.2
or $1 = 5.00 Yupoig
1 Goosebucks = $0.22
or $1 = 4.55 Goosebucks
1 KRZ = $0.22
or $1 = 4.55 KRZ
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
1 buck = $0.22
or $1 = 4.55 buck
1 Valen = $0.23
or $1 = 4.35 Valen
1 Franbs = $0.07
or $1 = 14.29 Franbs
1 Atlantean Dollar = $0.17
or $1 = 5.88 Atlantean Dollar
1 silver shard = $0.25
or $1 = 4.00 silver shard
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
1 ivory = $0.07
or $1 = 14.29 ivory
1 Bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 Bitcoin
1 Tera = $0.06
or $1 = 16.67 Tera
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
1 NS Piece = $0.24
or $1 = 4.17 NS Piece
1 cardosus = $0.27
or $1 = 3.70 cardosus
1 bell = $0.08
or $1 = 12.50 bell
1 peso = $0.26
or $1 = 3.85 peso
1 credit = $0.32
or $1 = 3.13 credit
1 Rin = $0.22
or $1 = 4.55 Rin
1 bureau = $0.02
or $1 = 50.00 bureau
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
1 Stones = $0.16
or $1 = 6.25 Stones
1 pound = $0.22
or $1 = 4.55 pound
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
1 Golden Florin = $0.23
or $1 = 4.35 Golden Florin
1 bitcoin = $0.22
or $1 = 4.55 bitcoin
1 Livre = $0.23
or $1 = 4.35 Livre
1 Peso Argentan = $0.18
or $1 = 5.56 Peso Argentan
1 Unimark = $0.03
or $1 = 33.33 Unimark
1 ruble = $0.33
or $1 = 3.03 ruble
1 Gold = $0.17
or $1 = 5.88 Gold
1 Vale-Trabalho = $0.21
or $1 = 4.76 Vale-Trabalho
1 euro = $0.21
or $1 = 4.76 euro
1 Nak = $0.12
or $1 = 8.33 Nak
1 Skips = $0.18
or $1 = 5.56 Skips
1 Rax = $0.2
or $1 = 5.00 Rax
1 darcy = $0.18
or $1 = 5.56 darcy
1 Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Dollar
1 Bolts = $0.35
or $1 = 2.86 Bolts
1 Bitcoin = $0.21
or $1 = 4.76 Bitcoin
1 paiz = $0.12
or $1 = 8.33 paiz
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
1 Boobs = $0.26
or $1 = 3.85 Boobs
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 La Peacean Dollar = $0.21
or $1 = 4.76 La Peacean Dollar
1 ruble = $0.05
or $1 = 20.00 ruble
1 Dollar = $0.16
or $1 = 6.25 Dollar
1 Kirk = $0.23
or $1 = 4.35 Kirk
1 Lire = $0.08
or $1 = 12.50 Lire
1 Food = $0.19
or $1 = 5.26 Food
1 Teef = $0.19
or $1 = 5.26 Teef
1 throne = $0.29
or $1 = 3.45 throne
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
1 Kine = $0.19
or $1 = 5.26 Kine
1 Food = $0.22
or $1 = 4.55 Food
1 Food = $0.2
or $1 = 5.00 Food
1 denier = $0.08
or $1 = 12.50 denier
1 Gully = $0.23
or $1 = 4.35 Gully
1 mark = $0.23
or $1 = 4.35 mark
1 dollar = $0.12
or $1 = 8.33 dollar
1 franc = $0.27
or $1 = 3.70 franc
1 favors = $0.32
or $1 = 3.13 favors
1 Food = $0.19
or $1 = 5.26 Food
1 Food = $0.18
or $1 = 5.56 Food
1 pound = $0.16
or $1 = 6.25 pound
1 Euro = $0.33
or $1 = 3.03 Euro
1 Pax = $0.2
or $1 = 5.00 Pax
1 crypto = $0.21
or $1 = 4.76 crypto
1 Scram = $0.31
or $1 = 3.23 Scram
1 dolar = $0.29
or $1 = 3.45 dolar
1 pound = $0.1
or $1 = 10.00 pound
1 bitcoin = $0.19
or $1 = 5.26 bitcoin
1 peso = $0.21
or $1 = 4.76 peso
1 Pomodoro = $0.43
or $1 = 2.33 Pomodoro
1 peso = $0.13
or $1 = 7.69 peso
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
1 Grimm = $0.19
or $1 = 5.26 Grimm
1 allord = $0.07
or $1 = 14.29 allord
1 Dinar = $0.01
or $1 = 100.00 Dinar
1 Euro = $0.22
or $1 = 4.55 Euro
1 krona = $0.06
or $1 = 16.67 krona
1 cotton candy = $0.18
or $1 = 5.56 cotton candy
1 10 Percent of Your Mo = $0.19
or $1 = 5.26 10 Percent of Your Mo
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.24
or $1 = 4.17 dollar
1 Politicians Wave = $0.31
or $1 = 3.23 Politicians Wave
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Dollar = $0.23
or $1 = 4.35 Dollar
1 bitcoin = $0.19
or $1 = 5.26 bitcoin
1 pound = $0.13
or $1 = 7.69 pound
1 Dollar = $0.14
or $1 = 7.14 Dollar
1 R$ = $0.06
or $1 = 16.67 R$
1 Rupee = $0.31
or $1 = 3.23 Rupee
1 8900000000 = $0.24
or $1 = 4.17 8900000000
1 Skir = $0.22
or $1 = 4.55 Skir
1 meilleur pays = $0.31
or $1 = 3.23 meilleur pays
1 Laut = $0.02
or $1 = 50.00 Laut
1 Merti = $0.21
or $1 = 4.76 Merti
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
1 Crowns = $0.1
or $1 = 10.00 Crowns
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
1 pesos megacolmbianos = $0.17
or $1 = 5.88 pesos megacolmbianos
1 Kauri ???? = $0.21
or $1 = 4.76 Kauri ????
1 lira = $0.22
or $1 = 4.55 lira
1 tolar = $0.27
or $1 = 3.70 tolar
1 bitcoin = $0.58
or $1 = 1.72 bitcoin
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 Pound = $0.15
or $1 = 6.67 Pound
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 Real-iatino = $0.42
or $1 = 2.38 Real-iatino
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 bitcoin = $0.01
or $1 = 100.00 bitcoin
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
1 Pia = $0.19
or $1 = 5.26 Pia
1 Mouse = $0.31
or $1 = 3.23 Mouse
1 florin = $0.11
or $1 = 9.09 florin
1 Shekel = $0.11
or $1 = 9.09 Shekel
1 Money = $0.17
or $1 = 5.88 Money
1 sour chitlin = $0.02
or $1 = 50.00 sour chitlin
1 bitcoin = $0.12
or $1 = 8.33 bitcoin
1 dollar = $0.02
or $1 = 50.00 dollar
1 Foxel = $0.23
or $1 = 4.35 Foxel
1 1000 = $0.11
or $1 = 9.09 1000
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 dollar = $0.1
or $1 = 10.00 dollar
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
1 northern dollar = $0.15
or $1 = 6.67 northern dollar
1 Dollar = $0.41
or $1 = 2.44 Dollar
1 Tzarsbourgian Dollars = $0.31
or $1 = 3.23 Tzarsbourgian Dollars
1 I?m working = $0.16
or $1 = 6.25 I?m working
1 coins = $0.2
or $1 = 5.00 coins
1 Klar = $0.31
or $1 = 3.23 Klar
1 Butterfly = $0.01
or $1 = 100.00 Butterfly
1 Dollar = $0.55
or $1 = 1.82 Dollar
1 66666666 = $0.12
or $1 = 8.33 66666666
1 krona = $0.23
or $1 = 4.35 krona
1 Gil = $0.15
or $1 = 6.67 Gil
1 Passinio = $0.05
or $1 = 20.00 Passinio
1 Mill = $0.33
or $1 = 3.03 Mill
1 ducat = $0.01
or $1 = 100.00 ducat
1 zhenguan = $0.05
or $1 = 20.00 zhenguan
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
1 Ronsic = $0.33
or $1 = 3.03 Ronsic
1 bitcoin = $0.08
or $1 = 12.50 bitcoin
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
1 bitcoin = $0.01
or $1 = 100.00 bitcoin
1 bitcoin = $0.4
or $1 = 2.50 bitcoin
1 peso = $0.31
or $1 = 3.23 peso
1 Shared work = $0.03
or $1 = 33.33 Shared work
1 Yato = $0.22
or $1 = 4.55 Yato
1 Spar = $0.12
or $1 = 8.33 Spar
1 william = $0.22
or $1 = 4.55 william
1 Elliz Bucx = $0.01
or $1 = 100.00 Elliz Bucx
1 Hoang anh = $0.1
or $1 = 10.00 Hoang anh
1 Kazar = $0.3
or $1 = 3.33 Kazar
1 kuve = $0.15
or $1 = 6.67 kuve
1 usd = $0.4
or $1 = 2.50 usd
1 Dancian Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Dancian Dollar
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
1 Türk Lirası = $0.2
or $1 = 5.00 Türk Lirası
1 Trestovak Crown = $0.08
or $1 = 12.50 Trestovak Crown
1 Raytraxian Ruble = $0.01
or $1 = 100.00 Raytraxian Ruble
1 steel ingot = $0.02
or $1 = 50.00 steel ingot
1 Kygar = $0.21
or $1 = 4.76 Kygar
1 Kwenuz = $0.22
or $1 = 4.55 Kwenuz
1 tictacs = $0.13
or $1 = 7.69 tictacs
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
1 Dirt = $0.21
or $1 = 4.76 Dirt
1 Dih = $0.21
or $1 = 4.76 Dih
1 Qadir = $0.11
or $1 = 9.09 Qadir
1 Hertamanian Gem = $0.32
or $1 = 3.13 Hertamanian Gem
1 Azerbaijani Barrett = $0.21
or $1 = 4.76 Azerbaijani Barrett
1 Tessen = $0.06
or $1 = 16.67 Tessen
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
1 Bolla = $0.2
or $1 = 5.00 Bolla
1 Dollars = $0.22
or $1 = 4.55 Dollars
1 peseta = $0.11
or $1 = 9.09 peseta
1 Westral = $0.2
or $1 = 5.00 Westral
1 qaxs = $0.14
or $1 = 7.14 qaxs
1 qaxs = $0.21
or $1 = 4.76 qaxs
1 Palsta = $0.21
or $1 = 4.76 Palsta
1 Nowa Marka Polska = $0.08
or $1 = 12.50 Nowa Marka Polska
1 Smelk = $0.25
or $1 = 4.00 Smelk
1 Credit = $0.06
or $1 = 16.67 Credit
1 mrb = $0.22
or $1 = 4.55 mrb
1 rice = $0.04
or $1 = 25.00 rice
1 rice = $0.15
or $1 = 6.67 rice
1 Slokovian Dollars = $0.02
or $1 = 50.00 Slokovian Dollars
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
1 fge = $0.02
or $1 = 50.00 fge
1 ghaltinam = $0.09
or $1 = 11.11 ghaltinam
1 yen = $0.18
or $1 = 5.56 yen
1 black coin = $0.01
or $1 = 100.00 black coin
1 black coin = $0.29
or $1 = 3.45 black coin
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
1 Dollar = $0.31
or $1 = 3.23 Dollar
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 fake pearl = $0.33
or $1 = 3.03 fake pearl
1 rupee = $0.07
or $1 = 14.29 rupee
1 denier = $0.21
or $1 = 4.76 denier
1 Damn = $0.08
or $1 = 12.50 Damn
1 avent = $0.04
or $1 = 25.00 avent
1 Roto ᜎᜓ = $0.19
or $1 = 5.26 Roto ᜎᜓ
1 Leu = $0.15
or $1 = 6.67 Leu
1 Kaffee = $0.2
or $1 = 5.00 Kaffee
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 Imperial Ox = $0.19
or $1 = 5.26 Imperial Ox
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
1 ounce = $0.18
or $1 = 5.56 ounce
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
1 Brovelmian Dollar = $0.07
or $1 = 14.29 Brovelmian Dollar
1 ounce = $0.26
or $1 = 3.85 ounce
1 ounce = $0.28
or $1 = 3.57 ounce
1 pound = $0.18
or $1 = 5.56 pound
1 ounce = $0.21
or $1 = 4.76 ounce
1 Pearl = $0.63
or $1 = 1.59 Pearl
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
1 ounce = $0.2
or $1 = 5.00 ounce
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
1 ruble = $0.08
or $1 = 12.50 ruble
1 krona = $0.17
or $1 = 5.88 krona
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
1 credit = $0.01
or $1 = 100.00 credit
1 Crown = $0.18
or $1 = 5.56 Crown
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
1 lira = $0.19
or $1 = 5.26 lira
1 baht = $0.18
or $1 = 5.56 baht
1 Currency = $0.18
or $1 = 5.56 Currency
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 Currency = $0.18
or $1 = 5.56 Currency
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
1 Lies = $0.2
or $1 = 5.00 Lies
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
1 glorymeow = $0.23
or $1 = 4.35 glorymeow
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 glorymeow = $0.21
or $1 = 4.76 glorymeow
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 pound = $0.19
or $1 = 5.26 pound
1 night light = $0.03
or $1 = 33.33 night light
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
1 guilder = $0.19
or $1 = 5.26 guilder
1 denier = $0.18
or $1 = 5.56 denier
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 Currency = $0.16
or $1 = 6.25 Currency
1 florin = $0.46
or $1 = 2.17 florin
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 Labour Dividend = $0.01
or $1 = 100.00 Labour Dividend
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 la peace = $0.23
or $1 = 4.35 la peace
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1 Adam = $0.16
or $1 = 6.25 Adam
1 Gg = $0.22
or $1 = 4.55 Gg
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
1 Game piece = $0.15
or $1 = 6.67 Game piece
1 shwu̹ = $0.18
or $1 = 5.56 shwu̹
1 rin = $0.06
or $1 = 16.67 rin
1 Redar = $0.22
or $1 = 4.55 Redar
1 Lira = $0.14
or $1 = 7.14 Lira
1 the Lotl = $0.03
or $1 = 33.33 the Lotl
1 Catals = $0.25
or $1 = 4.00 Catals
1 1000 = $0.13
or $1 = 7.69 1000
1 Love points = $0.25
or $1 = 4.00 Love points
1 lira = $0.17
or $1 = 5.88 lira
1 tiyn = $0.22
or $1 = 4.55 tiyn
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 Tios = $0.19
or $1 = 5.26 Tios
1 Virtual coin = $0.2
or $1 = 5.00 Virtual coin
1 ruble = $0.1
or $1 = 10.00 ruble
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 Морусы = $0.23
or $1 = 4.35 Морусы
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1 liber = $0.01
or $1 = 100.00 liber
1 dollar = $0.35
or $1 = 2.86 dollar
1 lira = $0.09
or $1 = 11.11 lira
1 Kromer = $0.04
or $1 = 25.00 Kromer
1 peso = $0.03
or $1 = 33.33 peso
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
1 Серебро = $0.08
or $1 = 12.50 Серебро
1 Monies = $0.03
or $1 = 33.33 Monies
1 dollar = $0.35
or $1 = 2.86 dollar
1 NCR = $0.11
or $1 = 9.09 NCR
1 Yip = $0.28
or $1 = 3.57 Yip
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1 Blast = $0.25
or $1 = 4.00 Blast
1 doll or action figure = $0.14
or $1 = 7.14 doll or action figure
1 rupee = $0.22
or $1 = 4.55 rupee
1 Euro = $0.12
or $1 = 8.33 Euro
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
1 dollar = $0.06
or $1 = 16.67 dollar
1 euros = $0.02
or $1 = 50.00 euros
1 Peso = $0.1
or $1 = 10.00 Peso
1 baht = $0.21
or $1 = 4.76 baht
1 florin = $0.08
or $1 = 12.50 florin
1 peso = $0.43
or $1 = 2.33 peso
1 ruble = $0.1
or $1 = 10.00 ruble
1 Or = $0.13
or $1 = 7.69 Or
1 EURO = $0.37
or $1 = 2.70 EURO
1 Nation currency = $0.23
or $1 = 4.35 Nation currency
1 Dollar = $0.16
or $1 = 6.25 Dollar
1 Kshfer = $0.16
or $1 = 6.25 Kshfer
1 Gomey = $0.01
or $1 = 100.00 Gomey
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
1 Watermellon = $0.12
or $1 = 8.33 Watermellon
1 American Dollar = $0.15
or $1 = 6.67 American Dollar
1 Talon = $0.19
or $1 = 5.26 Talon
1 rupee = $0.43
or $1 = 2.33 rupee
1 lira = $0.07
or $1 = 14.29 lira
1 Horse sperm = $0.03
or $1 = 33.33 Horse sperm
1 guilder = $0.12
or $1 = 8.33 guilder
1 eur = $0.24
or $1 = 4.17 eur
1 pound = $0.31
or $1 = 3.23 pound
1 Games = $0.18
or $1 = 5.56 Games
1 Hikara = $0.21
or $1 = 4.76 Hikara
1 dinarovi = $0.21
or $1 = 4.76 dinarovi
1 1 Pound Sterling = $0.19
or $1 = 5.26 1 Pound Sterling
1 Deuths = $0.17
or $1 = 5.88 Deuths
1 dollar = $0.3
or $1 = 3.33 dollar
1 Bump = $0.3
or $1 = 3.33 Bump
1 denier = $0.32
or $1 = 3.13 denier
1 guilder = $0.31
or $1 = 3.23 guilder
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
1 Mist = $0.25
or $1 = 4.00 Mist
1 Labor = $0.16
or $1 = 6.25 Labor
1 Euro = $0.13
or $1 = 7.69 Euro
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1 florin = $0.31
or $1 = 3.23 florin
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1 denier = $0.13
or $1 = 7.69 denier
1 malautries = $0.22
or $1 = 4.55 malautries
1 dollar = $0.3
or $1 = 3.33 dollar
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
1 lira = $0.13
or $1 = 7.69 lira
1 ruble = $0.04
or $1 = 25.00 ruble
1 Starsky and Hutch buxx = $0.24
or $1 = 4.17 Starsky and Hutch buxx
1 SR = $0.24
or $1 = 4.17 SR
1 shrek = $0.18
or $1 = 5.56 shrek
1 Burger = $0.39
or $1 = 2.56 Burger
1 Dolar = $0.13
or $1 = 7.69 Dolar
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
1 klossner = $0.15
or $1 = 6.67 klossner
1 Dogend = $0.06
or $1 = 16.67 Dogend
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
1 Rosa = $0.01
or $1 = 100.00 Rosa
1 mark = $0.31
or $1 = 3.23 mark
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
1 bitcoin = $0.17
or $1 = 5.88 bitcoin
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark


