NS Economy v3.69 Mobile - Nation States

Quicksearch:
Nation:

Region
| NS Economy Mobile Home | Regions Search | Carcassonne | Exchange Rates | NS Page | |
| GDP Leaders | Export Leaders |
Interesting Places
BIG Populations | Most Worked |
| Militaristic States | Police States |

1120 Nations populate the Region of Carcassonne

Below are the most valuable currencies in Carcassonne.

1. Select a different Nation from the whole region to view (complete Region\'s Nation listings).

Top 25 GDP Leaders:
2. Click here to see trade leaders.
3. Click here to see GDP leaders.
4. Click here to see WA Delegate Nations.

Please select one of the countries below to continue.

1: The Grand Republic of Aason
1 Aason dollar = $1.77
or $1 = 0.56 Aason dollar
2: The Midnight Kingdom of Nightralia
1 astral = $1.77
or $1 = 0.56 astral
3: The Free Land of Freysland
1 Kupferlinge = $1.77
or $1 = 0.56 Kupferlinge
4: The Republic of Dudders
1 Dudd = $1.76
or $1 = 0.57 Dudd
5: The Federation of Reformed Ehrue Reck
1 mark = $1.76
or $1 = 0.57 mark
6: The Republic of The State of Gujarat
1 Ruble = $1.72
or $1 = 0.58 Ruble
7: The Demsoc Republic of Kimisu
1 money = $1.72
or $1 = 0.58 money
8: The United Kingdoms of Dragon Empire
1 Dragonian Pound = $1.7
or $1 = 0.59 Dragonian Pound
9: The Commonwealth of Serrande
1 Scenor = $1.68
or $1 = 0.60 Scenor
10: The Avanguardia People's Union of New Morivania
1 Morivanian Florazi = $1.68
or $1 = 0.60 Morivanian Florazi
11: The Most Serene Republic of New Stanglia
1 fink = $1.68
or $1 = 0.60 fink
12: The Holy Matriarchy of Coldsea
1 gold coin = $1.67
or $1 = 0.60 gold coin
13: The Republic of Liboth
1 Livi = $1.67
or $1 = 0.60 Livi
14: The Constitutional Triarchy of Roighelm
1 pound = $1.64
or $1 = 0.61 pound
15: The ꅏꃅꀤꂵꌗꀤꉓꍏ꒒ Confederation of Patricia and the Marcus Islands
1 lighthouse dollar = $1.64
or $1 = 0.61 lighthouse dollar
16: The Ancient Empire of Funkadelia
1 Groove = $1.63
or $1 = 0.61 Groove
17: The Nomadic Peoples of Chiarow
1 монета = $1.63
or $1 = 0.61 монета
18: The Queendom of Bagutersia
1 pulse = $1.62
or $1 = 0.62 pulse
19: The Empire of Ancrathia
1 franc = $1.62
or $1 = 0.62 franc
20: The Dominion of Avaneesh
1 Paul = $1.62
or $1 = 0.62 Paul
21: The Borderlands of Friand Afria
1 coin = $1.62
or $1 = 0.62 coin
22: The Grey Critter Nation of Procyonid Republic
1 zibel = $1.61
or $1 = 0.62 zibel
23: The Empire of Tyrsbord
1 Tyrsbordian Pound = $1.6
or $1 = 0.63 Tyrsbordian Pound
24: The United States of Amenopia
1 Tsekhin = $1.59
or $1 = 0.63 Tsekhin
25: The United People's Republic of Plagriu
1 Puri = $1.59
or $1 = 0.63 Puri
26: The Oppressed Peoples of Way Theovia
1 Dollar = $1.59
or $1 = 0.63 Dollar
27: The Oppressed Peoples of Nicter
1 crystal = $1.57
or $1 = 0.64 crystal
28: The Republic of Kiter Worth
1 updraft = $1.56
or $1 = 0.64 updraft
29: The Republic of Tepoli
1 token = $1.55
or $1 = 0.65 token
30: The Community of Cearimaria
1 quartz = $1.54
or $1 = 0.65 quartz
31: The Nomadic Peoples of Fisian
1 Sesterce = $1.53
or $1 = 0.65 Sesterce
32: The Republic Federal of of Covo
1 Lira = $1.53
or $1 = 0.65 Lira
33: The Republic of Acto Blubles
1 Obsidian = $1.52
or $1 = 0.66 Obsidian
34: The Socialist Federation of Ciskavkazia
1 Ruble = $1.52
or $1 = 0.66 Ruble
35: The Grand Holy Nation of Opqp
1 Quon = $1.51
or $1 = 0.66 Quon
36: The Borderlands of China Marthinth
1 franc = $1.5
or $1 = 0.67 franc
37: The Kingdom of Aracil
1 Obole = $1.49
or $1 = 0.67 Obole
38: The Colony of Catswing
1 dark dollar = $1.49
or $1 = 0.67 dark dollar
39: The Protectorate of Hesugi
1 rupee = $1.47
or $1 = 0.68 rupee
40: The Disputed Territories of Duchiarile
1 mark = $1.47
or $1 = 0.68 mark
41: The United States of The Schwarzkopf Presidency
1 Dollar = $1.47
or $1 = 0.68 Dollar
42: The United Socialist States of Wescoachum
1 Conto = $1.46
or $1 = 0.68 Conto
43: The Statzemlyastvo of Atskah
1 Atskhanic Olen = $1.46
or $1 = 0.68 Atskhanic Olen
44: The Federal Republic of Rek Moogia
1 thorn = $1.46
or $1 = 0.68 thorn
45: The Renati Commonwealths of Novo Prosperitas
1 Prospa = $1.45
or $1 = 0.69 Prospa
46: The Chiefdom of Priola
1 Orcrit = $1.45
or $1 = 0.69 Orcrit
47: The Grand Duchy of Gribeauval
1 franc = $1.45
or $1 = 0.69 franc
48: The TGRed Slavanskan Kingdom of Stelmund
1 Solvar = $1.44
or $1 = 0.69 Solvar
49: The Posadist Nuclear Republic of Colloms Golden Circle
1 Circlean Novaurum = $1.44
or $1 = 0.69 Circlean Novaurum
50: The Dominion of Dustlotus3
1 Credit = $1.44
or $1 = 0.69 Credit
51: The United Socialist States of Juseas
1 aero = $1.43
or $1 = 0.70 aero
52: The Armed Republic of Katerstan
1 bitcoin = $1.41
or $1 = 0.71 bitcoin
53: The Kingdom of Caoltheas
1 Deutsche Mark = $1.38
or $1 = 0.72 Deutsche Mark
54: The Matriarchy of Sonkaandia
1 Banknote = $1.37
or $1 = 0.73 Banknote
55: The World Order of The Paul God
1 georgecoin = $1.37
or $1 = 0.73 georgecoin
56: The United Kingdom of Easuble
1 peso = $1.37
or $1 = 0.73 peso
57: The Democratic States of Doslandia
1 Binto = $1.35
or $1 = 0.74 Binto
58: The Utilitarian DPR of Ladratia
1 Quarterly Mark = $1.35
or $1 = 0.74 Quarterly Mark
59: The Grand Peaceful Commonwealth of -Sordland
1 SordYen = $1.35
or $1 = 0.74 SordYen
60: The Confederacy of Maxialand
1 peso = $1.34
or $1 = 0.75 peso
61: The Republic of Aequalle
1 Order = $1.34
or $1 = 0.75 Order
62: The Principality of Kuscher
1 bitcoin = $1.34
or $1 = 0.75 bitcoin
63: The Matriarchy of Pidale
1 dong = $1.33
or $1 = 0.75 dong
64: The Economic Alliance of Starcrest United
1 Dollar = $1.33
or $1 = 0.75 Dollar
65: The Formal Regime of Archen Federation
1 Mark = $1.32
or $1 = 0.76 Mark
66: The Allied Socialist States of Fitzerlandia
1 Mark = $1.3
or $1 = 0.77 Mark
67: The Loving Couple of -Blightsexual-
1 snail = $1.29
or $1 = 0.78 snail
68: The Republic of -P-59
1 peso = $1.29
or $1 = 0.78 peso
69: The Kingdom of Valongo
1 coroa = $1.29
or $1 = 0.78 coroa
70: The Golden Hillsides of Ben Bridge
1 Gold Coin = $1.28
or $1 = 0.78 Gold Coin
71: The Empire of Qinglang
1 Dokthai = $1.28
or $1 = 0.78 Dokthai
72: The Nomadic Peoples of Elviate Graia
1 dollar = $1.28
or $1 = 0.78 dollar
73: The Armed Republic of Ocerrustal
1 dollar = $1.25
or $1 = 0.80 dollar
74: The Federal Republic of Miyesey
1 Tael = $1.25
or $1 = 0.80 Tael
75: The Close States of Sanjill
1 Shilling = $1.25
or $1 = 0.80 Shilling
76: The Constitutional Monarchy of Milland Crus
1 bitcoin = $1.24
or $1 = 0.81 bitcoin
77: The Republic of -P-60
1 dollar = $1.23
or $1 = 0.81 dollar
78: The Oppressed Peoples of Zhiliu
1 ruble = $1.23
or $1 = 0.81 ruble
79: The Holy Empire of Flamena
1 Flamen = $1.21
or $1 = 0.83 Flamen
80: The Empire of Bennius
1 sol = $1.21
or $1 = 0.83 sol
81: The Grand Duchy of Diano
1 Dianese Lira = $1.19
or $1 = 0.84 Dianese Lira
82: The Imperial Empire of England 1
1 Pound = $1.18
or $1 = 0.85 Pound
83: The Holy Empire of Easter Waldorff
1 dollar = $1.18
or $1 = 0.85 dollar
84: The Federal Republic of Jeebies
1 Geeb = $1.16
or $1 = 0.86 Geeb
85: The Federal Republic of Stion Ind
1 rupia = $1.16
or $1 = 0.86 rupia
86: The People's Federation of Euraxilia
1 EXC = $1.16
or $1 = 0.86 EXC
87: The Oppressed Peoples of 11th Traveling Farmer
1 Bank = $1.15
or $1 = 0.87 Bank
88: The Most Serene Republic of Dia Senis
1 florin = $1.15
or $1 = 0.87 florin
89: The Holy Druidic Kingdom of Southern Schtakastuvia
1 Verduran Pound = $1.14
or $1 = 0.88 Verduran Pound
90: The Associated City-States of Sairese Bals
1 franc = $1.14
or $1 = 0.88 franc
91: The Oppressed Peoples of Haestjord
1 lats = $1.13
or $1 = 0.88 lats
92: The Diagnosed Schizo of The Pyros
1 Kolton = $1.13
or $1 = 0.88 Kolton
93: The Republic of MedCou City
1 bid = $1.13
or $1 = 0.88 bid
94: The Republic of Turbitte
1 florin = $1.11
or $1 = 0.90 florin
95: The Empire of Panjub
1 Dihan = $1.11
or $1 = 0.90 Dihan
96: The Dictatorship of Bolingard
1 zloty = $1.1
or $1 = 0.91 zloty
97: The Republic of Ringmarad
1 pound = $1.1
or $1 = 0.91 pound
98: The Armed Republic of Blonige
1 Lead = $1.08
or $1 = 0.93 Lead
99: The Theocracy of Danikia
1 Pound = $1.08
or $1 = 0.93 Pound
100: The Federation of Eashia Istiet
1 lira = $1.08
or $1 = 0.93 lira
101: The Federation of Striciani
1 Lumen = $1.06
or $1 = 0.94 Lumen
102: The Armed Republic of Bramask
1 rupee = $1.05
or $1 = 0.95 rupee
103: The Jingoistic States of Krelle Ostan
1 kip = $1.05
or $1 = 0.95 kip
104: The Borderlands of The Lower Newlands
1 mark = $1.05
or $1 = 0.95 mark
105: The Commonwealth of Newdene
1 bitcoin = $1.04
or $1 = 0.96 bitcoin
106: The Community of Zelonofern
1 Pound = $1.04
or $1 = 0.96 Pound
107: The Federal Republic of Lion101
1 catnip = $1.02
or $1 = 0.98 catnip
108: The Community of Rekaleido
1 dollar = $1.01
or $1 = 0.99 dollar
109: The Kingdom of Nonn
1 dollar = $1.01
or $1 = 0.99 dollar
110: The Empire of Igneus
1 Echo Crown = $1
or $1 = 1.00 Echo Crown
111: The United States of Norrat Urul
1 mark = $0.98
or $1 = 1.02 mark
112: The Republic of Nawano
1 quetzal = $0.97
or $1 = 1.03 quetzal
113: The Emirate of Mina Aviaistan
1 silica = $0.94
or $1 = 1.06 silica
114: The Empire of Bodon
1 Gem = $0.94
or $1 = 1.06 Gem
115: The Disputed Territories of Outer Nothines
1 rupee = $0.94
or $1 = 1.06 rupee
116: The Republic of Kaelonia
1 Phoenix = $0.94
or $1 = 1.06 Phoenix
117: The United Socialist States of Grath Afrium
1 rupee = $0.94
or $1 = 1.06 rupee
118: The Republic of -77-Farma Pytonga
1 złoty = $0.93
or $1 = 1.08 złoty
119: The Armed Republic of Dehlk
1 ruker = $0.92
or $1 = 1.09 ruker
120: The Shaaronik Council of Szinsk
1 rupee = $0.92
or $1 = 1.09 rupee
121: The Allied States of Eindhoven Netherlands
1 coin = $0.92
or $1 = 1.09 coin
122: The Democratic States of New Newlandia
1 Florin = $0.92
or $1 = 1.09 Florin
123: The State of Staet
1 Feather = $0.92
or $1 = 1.09 Feather
124: The Republic of Marissolia
1 Uviim = $0.91
or $1 = 1.10 Uviim
125: The Queendom of Avonne
1 silver piece = $0.91
or $1 = 1.10 silver piece
126: The Kingdom of Tirenu
1 Dinariu = $0.9
or $1 = 1.11 Dinariu
127: The Republic of Sapereatier
1 Chip = $0.89
or $1 = 1.12 Chip
128: The Fascist-Mechano-Autocratica of Panzer Valley
1 Mark = $0.89
or $1 = 1.12 Mark
129: The Dictatorship of Pristar
1 bitcoin = $0.89
or $1 = 1.12 bitcoin
130: The Republic of Eas Lucia
1 ruble = $0.89
or $1 = 1.12 ruble
131: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCIX
1 gold bar = $0.89
or $1 = 1.12 gold bar
132: The Federal Republic of Lion47
1 catnip = $0.88
or $1 = 1.14 catnip
133: The Republic of P163
1 złoty = $0.88
or $1 = 1.14 złoty
134: The Borderlands of Gorkern
1 florin = $0.87
or $1 = 1.15 florin
135: The Sultanate of Nors Blannia
1 aluminum = $0.87
or $1 = 1.15 aluminum
136: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCXXV
1 gold bar = $0.87
or $1 = 1.15 gold bar
137: The Confederacy of Emmania Ris
1 baht = $0.86
or $1 = 1.16 baht
138: The Federal Republic of Lion12
1 catnip = $0.86
or $1 = 1.16 catnip
139: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCLXXIII
1 gold bar = $0.86
or $1 = 1.16 gold bar
140: The Republic of Thocie
1 dollar = $0.85
or $1 = 1.18 dollar
141: The Confederation of Fenteu
1 Fenric = $0.85
or $1 = 1.18 Fenric
142: The Queendom of Bianca Censori
1 mark = $0.85
or $1 = 1.18 mark
143: The Civilized Domains of Charcovite Kingdom
1 Norton Imperial = $0.85
or $1 = 1.18 Norton Imperial
144: The Most Serene Republic of Valakransojo
1 Exponential function = $0.84
or $1 = 1.19 Exponential function
145: The French Delight of Pauline Bonaparte
1 livre carcassonnais = $0.83
or $1 = 1.20 livre carcassonnais
146: The United Kingdom of Helvertia Dia
1 guilder = $0.83
or $1 = 1.20 guilder
147: The Empire of Neatoromrda
1 ruble = $0.83
or $1 = 1.20 ruble
148: The Republic of Wallach CLVI
1 lira = $0.83
or $1 = 1.20 lira
149: The Republic of The East Son Islands
1 mark = $0.83
or $1 = 1.20 mark
150: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCXXXVII
1 gold bar = $0.83
or $1 = 1.20 gold bar
151: The Republic of Yankan
1 Scrap Coin = $0.82
or $1 = 1.22 Scrap Coin
152: The Theocracy of Semesyth
1 dollar = $0.82
or $1 = 1.22 dollar
153: The Republic of Aya Hirano
1 florin = $0.82
or $1 = 1.22 florin
154: The State of Tortyr Islands
1 Silwer = $0.82
or $1 = 1.22 Silwer
155: The Southern Kingdoms of Syrthghar
1 currency = $0.81
or $1 = 1.23 currency
156: The Commonwealth of Mbappey
1 MBP = $0.81
or $1 = 1.23 MBP
157: The Empire of Grape Bradley
1 grapes = $0.81
or $1 = 1.23 grapes
158: The Dictatorship of Deathmurdertopialand
1 Blob = $0.81
or $1 = 1.23 Blob
159: The Oppressed Peoples of Tand Sha
1 snow = $0.81
or $1 = 1.23 snow
160: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MCMLXV
1 gold bar = $0.81
or $1 = 1.23 gold bar
161: The Federal Republic of Lion919
1 catnip = $0.81
or $1 = 1.23 catnip
162: The Republic of Migeorn
1 dollar = $0.81
or $1 = 1.23 dollar
163: The Colony of Schwarzenwald
1 Pound Sterling = $0.8
or $1 = 1.25 Pound Sterling
164: The Republic of Airbus A319neo
1 złoty = $0.8
or $1 = 1.25 złoty
165: The Colony of Sap Bluxion
1 sol = $0.8
or $1 = 1.25 sol
166: The Republic of New Bastia
1 litecoin = $0.79
or $1 = 1.27 litecoin
167: The Confederacy of Wight Power
1 Bit = $0.79
or $1 = 1.27 Bit
168: The Free Association of New Alterna
1 Gold = $0.79
or $1 = 1.27 Gold
169: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCLXXXIII
1 gold bar = $0.79
or $1 = 1.27 gold bar
170: The People's Republic of Orlavia
1 Kruna = $0.79
or $1 = 1.27 Kruna
171: The Holy Empire of Turradon
1 Bitcoin = $0.78
or $1 = 1.28 Bitcoin
172: The Socio-Utilitarian Democracy of Ulyde
1 Yuren = $0.78
or $1 = 1.28 Yuren
173: The Disputed Territories of West Son Islands
1 denier = $0.78
or $1 = 1.28 denier
174: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCXXVIII
1 gold bar = $0.78
or $1 = 1.28 gold bar
175: The Equestrian Idiot of Magrusa
1 Zivshijah = $0.77
or $1 = 1.30 Zivshijah
176: The People's Republic of Guanxigun
1 Yuan-go = $0.77
or $1 = 1.30 Yuan-go
177: The Confederacy of Fiverran
1 Guilder = $0.76
or $1 = 1.32 Guilder
178: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCLXXXII
1 gold bar = $0.76
or $1 = 1.32 gold bar
179: The Republic of Nay Thed
1 dollar = $0.76
or $1 = 1.32 dollar
180: The Commonwealth of New Bradman
1 dollar = $0.75
or $1 = 1.33 dollar
181: The Constitutional Monarchy of Lunewood
1 Monarch = $0.75
or $1 = 1.33 Monarch
182: The Federal Republic of Lion568
1 catnip = $0.75
or $1 = 1.33 catnip
183: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCCL
1 gold bar = $0.75
or $1 = 1.33 gold bar
184: The Free Land of Bjorc
1 goldsses = $0.74
or $1 = 1.35 goldsses
185: The Empire of Wulfharia
1 Reichsmark = $0.73
or $1 = 1.37 Reichsmark
186: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCLXXV
1 gold bar = $0.73
or $1 = 1.37 gold bar
187: The Commonwealth of Econiland
1 gold = $0.72
or $1 = 1.39 gold
188: The Dominion of Jac Alles
1 krona = $0.72
or $1 = 1.39 krona
189: The People's Republic of Vietnamica
1 Vietnamican Đồng = $0.72
or $1 = 1.39 Vietnamican Đồng
190: The Federation of Nahrark
1 Catals = $0.72
or $1 = 1.39 Catals
191: The Commonwealth of Aukstaitia
1 kopa = $0.71
or $1 = 1.41 kopa
192: The Republic of Joutte
1 blossom = $0.71
or $1 = 1.41 blossom
193: The Federal Republic of Lion603
1 catnip = $0.7
or $1 = 1.43 catnip
194: The Free Land of Diduham
1 florin = $0.69
or $1 = 1.45 florin
195: The Republic of Dualan
1 pearl = $0.69
or $1 = 1.45 pearl
196: The Empire of Noreardergemomisenni
1 senni = $0.69
or $1 = 1.45 senni
197: The Republic of P182
1 złoty = $0.69
or $1 = 1.45 złoty
198: The Republic of Dunoff
1 dollar = $0.69
or $1 = 1.45 dollar
199: The United Socialist States of Indonesia-Korea
1 RuWon = $0.68
or $1 = 1.47 RuWon
200: The Republic of Lowerkay
1 dollar = $0.68
or $1 = 1.47 dollar
201: The Republic of P049
1 złoty = $0.67
or $1 = 1.49 złoty
202: The Emirate of Argenian
1 ducat = $0.66
or $1 = 1.52 ducat
203: The Federal Republic of Lion950
1 catnip = $0.66
or $1 = 1.52 catnip
204: The Pink Holy Winter Wonderland of Hurricane MDCCXLIX
1 gold bar = $0.65
or $1 = 1.54 gold bar
205: The Confederacy of Aruliand
1 Sigil = $0.64
or $1 = 1.56 Sigil
206: The Eternal Forthright Republic of The Trilla Gang Mafia
1 Trillar = $0.63
or $1 = 1.59 Trillar
207: The Federal Republic of Andie Reve
1 Dollar = $0.63
or $1 = 1.59 Dollar
208: The Community of Balfwin Bay
1 Pearl = $0.63
or $1 = 1.59 Pearl
209: The Duck Producer of Erendoni
1 Ducks per Second = $0.62
or $1 = 1.61 Ducks per Second
210: The Crowned Republic of Carcaso
1 livre carcassonnaise = $0.61
or $1 = 1.64 livre carcassonnaise
211: The Dictatorship of Tyrananian
1 guilder = $0.61
or $1 = 1.64 guilder
212: The Federal Republic of Potaot
1 Shilling = $0.59
or $1 = 1.69 Shilling
213: The Republic of Wor Fietolantic
1 dollar = $0.59
or $1 = 1.69 dollar
214: The Protectorate of Socialist Overlordship over Asia
1 Yuen = $0.58
or $1 = 1.72 Yuen
215: The Republic of AKCO
1 dollar = $0.58
or $1 = 1.72 dollar
216: The Most Serene Republic of Los Sontos
1 bitcoin = $0.58
or $1 = 1.72 bitcoin
217: The Republic of Nymenyth
1 Ellipsi = $0.56
or $1 = 1.79 Ellipsi
218: The Eternal Minister of Culture of Angevin-Romanov Crimea
1 platinum coin = $0.56
or $1 = 1.79 platinum coin
219: The Republic of Lostestland
1 Mark = $0.55
or $1 = 1.82 Mark
220: The Federal Republic of Reeupublik Singapore
1 Dollar = $0.55
or $1 = 1.82 Dollar
221: The Federal Republic of Lion874
1 catnip = $0.55
or $1 = 1.82 catnip
222: The Kingdom of Leonidis
1 krona = $0.54
or $1 = 1.85 krona
223: The Libertarian Commonwealth of Poblacht na gCostai Aontaithe
1 Coroin Nua = $0.54
or $1 = 1.85 Coroin Nua
224: The Armed Republic of Vis Hanaan
1 ounce = $0.54
or $1 = 1.85 ounce
225: The Federation of United States of Vespucia
1 Vespucian Dollar = $0.53
or $1 = 1.89 Vespucian Dollar
226: The Kingdom of CaltastroCity
1 BitCal = $0.53
or $1 = 1.89 BitCal
227: The Federation of Frember
1 mark = $0.53
or $1 = 1.89 mark
228: The Republic of Shouin
1 dollar = $0.52
or $1 = 1.92 dollar
229: The Republic of Qwooffske
1 franc = $0.52
or $1 = 1.92 franc
230: The Republic of BuCard 012
1 card = $0.51
or $1 = 1.96 card
231: The Directorial Republic of Caligur
1 white Pantolio = $0.5
or $1 = 2.00 white Pantolio
232: The Free Land of Jsya Vidkia
1 Pray = $0.5
or $1 = 2.00 Pray
233: The Commonwealth of Economians
1 Econ Credit = $0.49
or $1 = 2.04 Econ Credit
234: The Federation of Malnac
1 Bits = $0.49
or $1 = 2.04 Bits
235: The Federal Republic of Lion1303
1 catnip = $0.49
or $1 = 2.04 catnip
236: The Republic of Luxernaya
1 lenith = $0.48
or $1 = 2.08 lenith
237: The Federal Republic of Lion1052
1 catnip = $0.48
or $1 = 2.08 catnip
238: The Dictatorship of Inner Keal Cor Lor
1 lira = $0.47
or $1 = 2.13 lira
239: The Republic of P234
1 złoty = $0.47
or $1 = 2.13 złoty
240: The Republic of Dysons
1 florin = $0.46
or $1 = 2.17 florin
241: The Republic of Conservative elite states of America
1 Dollar = $0.46
or $1 = 2.17 Dollar
242: The Federal Republic of Lion1233
1 catnip = $0.46
or $1 = 2.17 catnip
243: The Federal Republic of Lion1419
1 catnip = $0.46
or $1 = 2.17 catnip
244: The Republic of Moby-D1ck
1 guilder = $0.44
or $1 = 2.27 guilder
245: The Republic of P051
1 złoty = $0.44
or $1 = 2.27 złoty
246: The Incorporated States of The United Tomato Company
1 Pomodoro = $0.43
or $1 = 2.33 Pomodoro
247: The Republic of Arsenal Site 163
1 peso = $0.43
or $1 = 2.33 peso
248: The Republic of Arvynejerne Ala
1 rupee = $0.43
or $1 = 2.33 rupee
249: The United States of McAmerica
1 The United States Doll = $0.43
or $1 = 2.33 The United States Doll
250: The Federal Republic of Lion329
1 catnip = $0.43
or $1 = 2.33 catnip
251: The Commonwealth of Theossirius
1 dollar = $0.43
or $1 = 2.33 dollar
252: The Kingdom of The Nepalese
1 Nepalese Rupees = $0.43
or $1 = 2.33 Nepalese Rupees
253: The People's Republic of Tricolor Paulista
1 Trika = $0.42
or $1 = 2.38 Trika
254: The Colony of Nova-Iati
1 Real-iatino = $0.42
or $1 = 2.38 Real-iatino
255: The Federal Republic of Rpublic of Germany
1 Euro = $0.42
or $1 = 2.38 Euro
256: The Community of Harlequia
1 Craelinth = $0.42
or $1 = 2.38 Craelinth
257: The Republic of Monkacia
1 dollar = $0.42
or $1 = 2.38 dollar
258: The Republic of P255
1 złoty = $0.42
or $1 = 2.38 złoty
259: The United Socialist States of Adele Islands
1 lira = $0.41
or $1 = 2.44 lira
260: The Empire of Halifax1
1 Dollar = $0.41
or $1 = 2.44 Dollar
261: The Federal Republic of Lion577
1 catnip = $0.41
or $1 = 2.44 catnip
262: The Armed Republic of Ahan
1 guilder = $0.41
or $1 = 2.44 guilder
263: The Principality of Epithemia
1 gold ring = $0.4
or $1 = 2.50 gold ring
264: The Empire of Muski
1 bitcoin = $0.4
or $1 = 2.50 bitcoin
265: The Confederacy of Los pepe
1 usd = $0.4
or $1 = 2.50 usd
266: The Commonwealth of ZhangZiWen
1 baht = $0.4
or $1 = 2.50 baht
267: The Republic of Free Pineland
1 Dom = $0.4
or $1 = 2.50 Dom
268: The Federal Republic of Lion1606
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
269: The Democratic Republic of Muziami
1 Muzian Dinar = $0.39
or $1 = 2.56 Muzian Dinar
270: The Empire of Niuse Vairpop Islands
1 Burger = $0.39
or $1 = 2.56 Burger
271: The Federal Republic of Lion319
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
272: The Federal Republic of Lion444
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
273: The Federal Republic of Lion1249
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
274: The Federal Republic of Lion1273
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
275: The Federal Republic of Lion1407
1 catnip = $0.39
or $1 = 2.56 catnip
276: The Kingdom of Fiachlain
1 Peadra = $0.38
or $1 = 2.63 Peadra
277: The Enlightened Fast Food Chain of Burgotopia
1 Burg Dollar = $0.38
or $1 = 2.63 Burg Dollar
278: The Free Land of Depp
1 Eurodollar = $0.38
or $1 = 2.63 Eurodollar
279: The Awesome World of Lia Garcia
1 dollar = $0.37
or $1 = 2.70 dollar
280: The Empire of VOER HIER NAAM IN
1 EURO = $0.37
or $1 = 2.70 EURO
281: The Republic of Mus Sounka
1 pound = $0.37
or $1 = 2.70 pound
282: The Federal Republic of Lion1338
1 catnip = $0.37
or $1 = 2.70 catnip
283: The Federation of Vleskova
1 rupee = $0.36
or $1 = 2.78 rupee
284: The Federal Republic of Lion209
1 catnip = $0.36
or $1 = 2.78 catnip
285: The Armed Republic of Imperial Ironreach
1 Bolts = $0.35
or $1 = 2.86 Bolts
286: The Confederacy of Paurn Pacus
1 dollar = $0.35
or $1 = 2.86 dollar
287: The Empire of Framspace Office
1 dollar = $0.35
or $1 = 2.86 dollar
288: The Socialist Republic of Russlania
1 Reymark = $0.34
or $1 = 2.94 Reymark
289: The Democratic States of Poonana
1 ponni = $0.34
or $1 = 2.94 ponni
290: The Federal Republic of Lion258
1 catnip = $0.34
or $1 = 2.94 catnip
291: The Federal Republic of Lion304
1 catnip = $0.34
or $1 = 2.94 catnip
292: The Colony of Wordan Veria
1 Mark = $0.34
or $1 = 2.94 Mark
293: The Sultanate of Qishn and Socotra
1 rial = $0.34
or $1 = 2.94 rial
294: The Republic of Now Slistshns
1 ruble = $0.33
or $1 = 3.03 ruble
295: The Constitutional Monarchy of Maerub
1 m?r = $0.33
or $1 = 3.03 m?r
296: The United States of Cocillian
1 Euro = $0.33
or $1 = 3.03 Euro
297: The Eternally Dissonant Lands of The Faction of Balance
1 faction point = $0.33
or $1 = 3.03 faction point
298: The Republic of CHERESQUE
1 REAL = $0.33
or $1 = 3.03 REAL
299: The Republic of Mambo 179
1 izern = $0.33
or $1 = 3.03 izern
300: The Federal Republic of Milerack
1 Mill = $0.33
or $1 = 3.03 Mill
301: The Incorporated States of Greater Jam
1 jars = $0.33
or $1 = 3.03 jars
302: The Republic of GreatRasonia
1 Ronsic = $0.33
or $1 = 3.03 Ronsic
303: The Queendom of Shantae and Rottytops II
1 denier = $0.33
or $1 = 3.03 denier
304: The Federal Republic of Lion597
1 catnip = $0.33
or $1 = 3.03 catnip
305: The People's Republic of Servopolis
1 Pebble = $0.33
or $1 = 3.03 Pebble
306: The Empire of Daheil
1 ruble = $0.33
or $1 = 3.03 ruble
307: The Holy Empire of New Salmon
1 fake pearl = $0.33
or $1 = 3.03 fake pearl
308: The Democratic States of Southern Vivalokeia
1 Lexuns = $0.33
or $1 = 3.03 Lexuns
309: The Republic of Good King Moogle Mog
1 munny = $0.33
or $1 = 3.03 munny
310: The Republic of Fretopius
1 dollar = $0.33
or $1 = 3.03 dollar
311: The Federal Republic of Lion1436
1 catnip = $0.33
or $1 = 3.03 catnip
312: The Republic of Fragile Structure
1 credit = $0.32
or $1 = 3.13 credit
313: The Republic of Raynland
1 raiendollar = $0.32
or $1 = 3.13 raiendollar
314: The Republic of The peacekeepers vi
1 favors = $0.32
or $1 = 3.13 favors
315: The Democratic States of Sauklin
1 clemens = $0.32
or $1 = 3.13 clemens
316: The Republic of Sumitomo Guruupu
1 yen = $0.32
or $1 = 3.13 yen
317: The Republic of P566
1 złoty = $0.32
or $1 = 3.13 złoty
318: The Republic of South Junova
1 denier = $0.32
or $1 = 3.13 denier
319: The RMB Puppet of Pri-ol-a
1 Orcrit = $0.32
or $1 = 3.13 Orcrit
320: The Kingdom of Talousia
1 Talousian Mark = $0.32
or $1 = 3.13 Talousian Mark
321: The Republic of P129
1 złoty = $0.32
or $1 = 3.13 złoty
322: The People's Republic of Spirosh Armeddylilli
1 mark = $0.32
or $1 = 3.13 mark
323: The Republic of Indiansaa
1 rupee = $0.32
or $1 = 3.13 rupee
324: The Federal Republic of Lion499
1 catnip = $0.32
or $1 = 3.13 catnip
325: The Confederacy of Hertamania
1 Hertamanian Gem = $0.32
or $1 = 3.13 Hertamanian Gem
326: The Borderlands of Beatikay Jsia
1 shilling = $0.32
or $1 = 3.13 shilling
327: The Federal Republic of Lion1541
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
328: The Republic of Scrame
1 Scram = $0.31
or $1 = 3.23 Scram
329: The Holy Empire of Baraston
1 Politicians Wave = $0.31
or $1 = 3.23 Politicians Wave
330: The Republic of Lounka
1 Rupee = $0.31
or $1 = 3.23 Rupee
331: The Republic of Ny-Sophia
1 pound = $0.31
or $1 = 3.23 pound
332: The Republic of Arthurito
1 meilleur pays = $0.31
or $1 = 3.23 meilleur pays
333: The Republic of Melberta
1 guilder = $0.31
or $1 = 3.23 guilder
334: The Republic of North Thomasia
1 florin = $0.31
or $1 = 3.23 florin
335: The Democratic States of Adelaire
1 Dollar = $0.31
or $1 = 3.23 Dollar
336: The Protectorate of Rockin Chair
1 Mouse = $0.31
or $1 = 3.23 Mouse
337: The Republic of East Phoebes
1 mark = $0.31
or $1 = 3.23 mark
338: The Kingdom of Tzarbourgh
1 Tzarsbourgian Dollars = $0.31
or $1 = 3.23 Tzarsbourgian Dollars
339: The Emirate of Agiary
1 Klar = $0.31
or $1 = 3.23 Klar
340: The Republic of P018
1 złoty = $0.31
or $1 = 3.23 złoty
341: The Republic of Islan Gaind
1 peso = $0.31
or $1 = 3.23 peso
342: The Republic of P107
1 złoty = $0.31
or $1 = 3.23 złoty
343: The Commonwealth of Bukajokh
1 L??rein = $0.31
or $1 = 3.23 L??rein
344: The Federal Republic of Valetmas
1 Dollar = $0.31
or $1 = 3.23 Dollar
345: The Federal Republic of Lion662
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
346: The Theocracy of Belcaria
1 Sheckel = $0.31
or $1 = 3.23 Sheckel
347: The Matriarchy of New North red sea
1 mark = $0.31
or $1 = 3.23 mark
348: The Republic of PandaF4
1 chickenbucks = $0.31
or $1 = 3.23 chickenbucks
349: The Federal Republic of Lion1100
1 catnip = $0.31
or $1 = 3.23 catnip
350: The Republic of Imp Canistan
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
351: The Republic of Uniebo
1 dollar = $0.31
or $1 = 3.23 dollar
352: The Republic of P448
1 złoty = $0.3
or $1 = 3.33 złoty
353: The People's Republic of Behemothe
1 Behemothean Ruble = $0.3
or $1 = 3.33 Behemothean Ruble
354: The Republic of Sopho-Anastasian Commonwealth
1 dollar = $0.3
or $1 = 3.33 dollar
355: The Republic of Hugge
1 Dollar = $0.3
or $1 = 3.33 Dollar
356: The Colony of Proudboytopia
1 Bump = $0.3
or $1 = 3.33 Bump
357: The Free Land of Okranie
1 dollar = $0.3
or $1 = 3.33 dollar
358: The Republic of Noplo Plains
1 cash = $0.3
or $1 = 3.33 cash
359: The Confederacy of Esparra
1 Florint = $0.3
or $1 = 3.33 Florint
360: The Armed Republic of Kazaron
1 Kazar = $0.3
or $1 = 3.33 Kazar
361: The Republic of P189
1 złoty = $0.3
or $1 = 3.33 złoty
362: The Federal Republic of Lion478
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
363: The Federal Republic of Lion514
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
364: The Holy Empire of Republic of Latveria
1 bitcoin = $0.3
or $1 = 3.33 bitcoin
365: The Federal Republic of Lion647
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
366: The Incorporated States of Carters Little Liver Pills
1 Penny = $0.3
or $1 = 3.33 Penny
367: The Federal Republic of Lion947
1 catnip = $0.3
or $1 = 3.33 catnip
368: The Federal Republic of Lion1629
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
369: The Federal Republic of Lion1647
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
370: The Republic of F inlan d y
1 headpats = $0.29
or $1 = 3.45 headpats
371: The Empire of Prithvi
1 throne = $0.29
or $1 = 3.45 throne
372: The Constitutional Monarchy of Capirk Balm
1 Pound Sterling = $0.29
or $1 = 3.45 Pound Sterling
373: The Empire of Republica Rio Grandense 2
1 dolar = $0.29
or $1 = 3.45 dolar
374: The Native Carcassonian Mammal of Ixi
1 florin = $0.29
or $1 = 3.45 florin
375: The Always Watchful of Reside
1 Minute = $0.29
or $1 = 3.45 Minute
376: The Republic of Muffinlandia
1 Cinnamoroll = $0.29
or $1 = 3.45 Cinnamoroll
377: The Empire of REBD 61
1 black coin = $0.29
or $1 = 3.45 black coin
378: The Kingdom of Ribeirania
1 Real = $0.29
or $1 = 3.45 Real
379: The Holy Empire of Rotra
1 rolta = $0.29
or $1 = 3.45 rolta
380: The Republic of P235
1 złoty = $0.29
or $1 = 3.45 złoty
381: The Republic of PandaF68
1 chickenbucks = $0.29
or $1 = 3.45 chickenbucks
382: The Federal Republic of Lion1177
1 catnip = $0.29
or $1 = 3.45 catnip
383: The United Socialist States of Mardenly
1 Merdiam = $0.29
or $1 = 3.45 Merdiam
384: The Republic of Dus Deed
1 dollar = $0.29
or $1 = 3.45 dollar
385: The Republic of The Rhoneland
1 Rh?nish Franc = $0.29
or $1 = 3.45 Rh?nish Franc
386: The Republic of P490
1 złoty = $0.28
or $1 = 3.57 złoty
387: The Colony of Ddazurs
1 peso = $0.28
or $1 = 3.57 peso
388: The Theocracy of Community Of Stero
1 Yip = $0.28
or $1 = 3.57 Yip
389: The State of Scottsboro
1 Dollar = $0.28
or $1 = 3.57 Dollar
390: The Democratic Republic of Muriel
1 bitcoin = $0.28
or $1 = 3.57 bitcoin
391: The Holy Empire of The Young Turks
1 Golden Kurush = $0.28
or $1 = 3.57 Golden Kurush
392: The United States of United Gaerols
1 bitcoin = $0.28
or $1 = 3.57 bitcoin
393: The Democratic Republic of Bongiis
1 Bongiisese Đồng = $0.28
or $1 = 3.57 Bongiisese Đồng
394: The Republic of P118
1 złoty = $0.28
or $1 = 3.57 złoty
395: The Republic of Nukkovia
1 Copper Note = $0.28
or $1 = 3.57 Copper Note
396: The Republic of NLCA 0486
1 ounce = $0.28
or $1 = 3.57 ounce
397: The Dictatorship of Anntistausx
1 cardosus = $0.27
or $1 = 3.70 cardosus
398: The Federal Republic of Lion1671
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
399: The Federal Republic of Lion1715
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
400: The Federal Republic of Lion1757
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
401: The Republic of I slam z
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
402: The Kingdom of Atlantakarta
1 Rupiah = $0.27
or $1 = 3.70 Rupiah
403: The Federal Republic of North New Zealandia
1 Zealandic Oce = $0.27
or $1 = 3.70 Zealandic Oce
404: The United Socialist States of Que Sarath
1 franc = $0.27
or $1 = 3.70 franc
405: The Sultanate of Islamic Emirate Of England
1 Pounds = $0.27
or $1 = 3.70 Pounds
406: The Armed Republic of Sampoland
1 tolar = $0.27
or $1 = 3.70 tolar
407: The Federal Republic of Kaduskia
1 Kaduskian Dollar = $0.27
or $1 = 3.70 Kaduskian Dollar
408: The Empire of Chevill
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
409: The Republic of P184
1 złoty = $0.27
or $1 = 3.70 złoty
410: The Protectorate of X23
1 dollar = $0.27
or $1 = 3.70 dollar
411: The Republic of Mario Kempes
1 Games = $0.27
or $1 = 3.70 Games
412: The Federal Republic of Lion540
1 catnip = $0.27
or $1 = 3.70 catnip
413: The Principality of Springfiellds
1 pound = $0.27
or $1 = 3.70 pound
414: The Fiefdom of Isla colonia penitenciaria del Caribe
1 peso = $0.26
or $1 = 3.85 peso
415: The Dictatorship of Robot5cico
1 Robux = $0.26
or $1 = 3.85 Robux
416: The Republic of P418
1 złoty = $0.26
or $1 = 3.85 złoty
417: The Empire of KillJoy
1 Boobs = $0.26
or $1 = 3.85 Boobs
418: The Republic of Notre-Dame la Grande
1 franc = $0.26
or $1 = 3.85 franc
419: The Dictatorship of Pean Peauluthistan
1 Human heads = $0.26
or $1 = 3.85 Human heads
420: The Republic of King Agamemnon
1 gold = $0.26
or $1 = 3.85 gold
421: The Empire of Teristesia
1 Krone = $0.26
or $1 = 3.85 Krone
422: The Armed Republic of Lodnovkaya
1 ruble = $0.26
or $1 = 3.85 ruble
423: The Republic of Meinku
1 Kip = $0.26
or $1 = 3.85 Kip
424: The Republic of NLCA 0473
1 ounce = $0.26
or $1 = 3.85 ounce
425: The Federal Republic of Lion1667
1 catnip = $0.25
or $1 = 4.00 catnip
426: The Republic of B ang Z
1 mark = $0.25
or $1 = 4.00 mark
427: The Republic of P427
1 złoty = $0.25
or $1 = 4.00 złoty
428: The Republic of P428
1 złoty = $0.25
or $1 = 4.00 złoty
429: The Dominion of Krarahan
1 Catals = $0.25
or $1 = 4.00 Catals
430: The Republic of Toms Utopia
1 Love points = $0.25
or $1 = 4.00 Love points
431: The Replicas of Iconic Z
1 Zcoin = $0.25
or $1 = 4.00 Zcoin
432: The Rogue Nation of Bluefive
1 Blast = $0.25
or $1 = 4.00 Blast
433: The Confederacy of Youtthland
1 kyawthuite = $0.25
or $1 = 4.00 kyawthuite
434: The Theocracy of NatureKeepers
1 Natral = $0.25
or $1 = 4.00 Natral
435: The Holy Empire of Imperial Vesparia
1 Vespared = $0.25
or $1 = 4.00 Vespared
436: The Federal Republic of Solrania
1 Mist = $0.25
or $1 = 4.00 Mist
437: The Nomadic Peoples of Mashinter
1 bezant = $0.25
or $1 = 4.00 bezant
438: The Constitutional Monarchy of Khersthorvka
1 Khersthorvkean Shield = $0.25
or $1 = 4.00 Khersthorvkean Shield
439: The Republic of Andusrican
1 baht = $0.25
or $1 = 4.00 baht
440: The Free Land of StateOfChaos
1 chaos = $0.25
or $1 = 4.00 chaos
441: The Principality of Lluviona
1 pata = $0.25
or $1 = 4.00 pata
442: The United Socialist States of Las Edia
1 pound = $0.25
or $1 = 4.00 pound
443: The United States of Anesteryst
1 lira = $0.25
or $1 = 4.00 lira
444: The Empire of KillJoyTopia
1 Smelk = $0.25
or $1 = 4.00 Smelk
445: The Federal Republic of Lion1160
1 catnip = $0.25
or $1 = 4.00 catnip
446: The Kingdom of Northern Inse Typrites
1 denier = $0.25
or $1 = 4.00 denier
447: The Republic of Cen oakhaven
1 silver shard = $0.25
or $1 = 4.00 silver shard
448: The Republic of Drac Redart
1 NS Piece = $0.24
or $1 = 4.17 NS Piece
449: The Federal Republic of Lion1771
1 catnip = $0.24
or $1 = 4.17 catnip
450: The Republic of Shang-High
1 mark = $0.24
or $1 = 4.17 mark
451: The Republic of Tyysu
1 ruble = $0.24
or $1 = 4.17 ruble
452: The Federal Republic of Theolandt
1 Euro = $0.24
or $1 = 4.17 Euro
453: The Republic of Potatopilis
1 dollar = $0.24
or $1 = 4.17 dollar
454: The Principality of Cameron-Jones
1 eagle = $0.24
or $1 = 4.17 eagle
455: The Republic of P592
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
456: The Republic of Aruba-Amsterdam
1 eur = $0.24
or $1 = 4.17 eur
457: The Empire of Samullian
1 8900000000 = $0.24
or $1 = 4.17 8900000000
458: The Republic of Le8
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
459: The Armed Republic of CentralJamaica
1 mark = $0.24
or $1 = 4.17 mark
460: The Federal Republic of La Marezia
1 Peso = $0.24
or $1 = 4.17 Peso
461: The Queendom of Gwennicula Island of Euphoria
1 Starsky and Hutch buxx = $0.24
or $1 = 4.17 Starsky and Hutch buxx
462: The Republic of Izern 281
1 izern = $0.24
or $1 = 4.17 izern
463: The Kingdom of Shameer
1 SR = $0.24
or $1 = 4.17 SR
464: The Matriarchy of Dyeretun Islands
1 lira = $0.24
or $1 = 4.17 lira
465: The Holy Empire of Queen Alexa Chung
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
466: The Armed Republic of Greater Mackinaw
1 dollar = $0.24
or $1 = 4.17 dollar
467: The Crown Colony of British Carcassonne
1 pound = $0.24
or $1 = 4.17 pound
468: The Republic of T hailand
1 ruble = $0.24
or $1 = 4.17 ruble
469: The People's Republic of Chiyorando
1 Yen = $0.24
or $1 = 4.17 Yen
470: The Federal Republic of Lion858
1 catnip = $0.24
or $1 = 4.17 catnip
471: The Republic of P297
1 złoty = $0.24
or $1 = 4.17 złoty
472: The Republic of Maraewera
1 Bitcoin = $0.23
or $1 = 4.35 Bitcoin
473: The Republic of South Nevesia
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
474: The Grand Duchy of Torival
1 Golden Florin = $0.23
or $1 = 4.35 Golden Florin
475: The Kingdom of United-paradise
1 la peace = $0.23
or $1 = 4.35 la peace
476: The Kingdom of Isbardia
1 Livre = $0.23
or $1 = 4.35 Livre
477: The Republic of Kirkreich
1 Kirk = $0.23
or $1 = 4.35 Kirk
478: The Democratic Republic of Morusonia
1 Морусы = $0.23
or $1 = 4.35 Морусы
479: The Empire of Udryet
1 Gully = $0.23
or $1 = 4.35 Gully
480: The People's Republic of Imperial Elyj Mour
1 mark = $0.23
or $1 = 4.35 mark
481: The Republic of Comparisons
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
482: The Kingdom of The Kingdom Of Pinplar
1 Tack = $0.23
or $1 = 4.35 Tack
483: The Republic of P524
1 złoty = $0.23
or $1 = 4.35 złoty
484: The Holy Empire of Nation Nation Nation Nation Nation
1 Nation currency = $0.23
or $1 = 4.35 Nation currency
485: The Free Land of Kumul Khanate
1 qizil pul = $0.23
or $1 = 4.35 qizil pul
486: The Republic of Astariau
1 Dollar = $0.23
or $1 = 4.35 Dollar
487: The Disputed Territories of Host wingstein
1 Villston = $0.23
or $1 = 4.35 Villston
488: The Republic of Black Wood
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
489: The Confederacy of Testbednation3847935
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
490: The Republic of Plecotus sardus
1 Bat = $0.23
or $1 = 4.35 Bat
491: The Nomadic Peoples of Denys Arryn
1 peso = $0.23
or $1 = 4.35 peso
492: The Democratic Republic of Ravela
1 Raven = $0.23
or $1 = 4.35 Raven
493: The Empire of Foxdel
1 Foxel = $0.23
or $1 = 4.35 Foxel
494: The Federal Republic of Ingeonia
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
495: The United States of New Vargland
1 krona = $0.23
or $1 = 4.35 krona
496: The Holy Empire of Congo dance land
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
497: The Federal Republic of Spartart
1 baht = $0.23
or $1 = 4.35 baht
498: The Republic of A mericas
1 guilder = $0.23
or $1 = 4.35 guilder
499: The Kingdom of GROTZDERDAG
1 Gronterz = $0.23
or $1 = 4.35 Gronterz
500: The Empire of Union Tempe
1 dollar = $0.23
or $1 = 4.35 dollar
501: The Empire of The Nation of the Free People
1 coin = $0.23
or $1 = 4.35 coin
502: The Republic of Decongrancia
1 reales = $0.23
or $1 = 4.35 reales
503: The Democratic States of Joeng
1 Won = $0.23
or $1 = 4.35 Won
504: The Federal Republic of Lion1158
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
505: The Federal Republic of Lion1204
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
506: The Rogue Nation of Schalon
1 florin = $0.23
or $1 = 4.35 florin
507: The Federal Republic of Lion1318
1 catnip = $0.23
or $1 = 4.35 catnip
508: The Republic of Meownya151
1 glorymeow = $0.23
or $1 = 4.35 glorymeow
509: The Republic of Valen yams
1 Valen = $0.23
or $1 = 4.35 Valen
510: The Federal Republic of Lion1588
1 catnip = $0.22
or $1 = 4.55 catnip
511: The Republic of Mahawhiri
1 Rin = $0.22
or $1 = 4.55 Rin
512: The Republic of Samilands
1 pound = $0.22
or $1 = 4.55 pound
513: The Democratic Republic of Mudlandia
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
514: The Colony of Tostava Mys
1 bitcoin = $0.22
or $1 = 4.55 bitcoin
515: The Republic of Altlamina
1 yes = $0.22
or $1 = 4.55 yes
516: The Republic of GUARANDIA
1 Gg = $0.22
or $1 = 4.55 Gg
517: The Colony of Redest
1 Redar = $0.22
or $1 = 4.55 Redar
518: The Commonwealth of QyzylBairaq
1 tiyn = $0.22
or $1 = 4.55 tiyn
519: The Protectorate of Whistling heron
1 Food = $0.22
or $1 = 4.55 Food
520: The Republic of Ucral
1 Ucralian Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Ucralian Dollar
521: The United States of Flanst Ray
1 rupee = $0.22
or $1 = 4.55 rupee
522: The Nomadic Peoples of Uller
1 baht = $0.22
or $1 = 4.55 baht
523: The Federation of Daoit
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
524: The Kingdom of Kackstadt
1 Euro = $0.22
or $1 = 4.55 Euro
525: The Free Land of Tomfoolery and Shenanigans
1 Wooden Nickel = $0.22
or $1 = 4.55 Wooden Nickel
526: The Federal Republic of Island of Indonesia
1 Rbp = $0.22
or $1 = 4.55 Rbp
527: The Commonwealth of Celtry
1 Skir = $0.22
or $1 = 4.55 Skir
528: The Republic of The great state of Elephanti
1 mark = $0.22
or $1 = 4.55 mark
529: The People's Republic of Clanum
1 lira = $0.22
or $1 = 4.55 lira
530: The Democratic Republic of Malautria
1 malautries = $0.22
or $1 = 4.55 malautries
531: The Incorporated States of Witch Isle
1 florin = $0.22
or $1 = 4.55 florin
532: The Republic of ViceCityState
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
533: The Republic of Ellan
1 Bitty = $0.22
or $1 = 4.55 Bitty
534: The Commonwealth of Heaua
1 Heauan dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Heauan dollar
535: The Republic of Nacto
1 Yato = $0.22
or $1 = 4.55 Yato
536: The Kingdom of Williamaton
1 william = $0.22
or $1 = 4.55 william
537: The Republic of Rifriaminskyistan
1 Kwenuz = $0.22
or $1 = 4.55 Kwenuz
538: The Borderlands of Peophonas
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
539: The Theocracy of European Kingdom of God
1 Euro = $0.22
or $1 = 4.55 Euro
540: The Kingdom of Daggarpoint
1 torlay = $0.22
or $1 = 4.55 torlay
541: The Empire of Broken Tv
1 Dollars = $0.22
or $1 = 4.55 Dollars
542: The People's Republic of Transnixtria
1 transnixtrian ruble = $0.22
or $1 = 4.55 transnixtrian ruble
543: The Federation of State democratico americano
1 mrb = $0.22
or $1 = 4.55 mrb
544: The Most Serene Republic of Liwana
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
545: The Republic of P317
1 złoty = $0.22
or $1 = 4.55 złoty
546: The Kingdom of Holandle
1 guilder = $0.22
or $1 = 4.55 guilder
547: The Republic of PandaF10
1 chickenbucks = $0.22
or $1 = 4.55 chickenbucks
548: The Kingdom of Glavinna
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
549: The Republic of Maherangi
1 dollar = $0.22
or $1 = 4.55 dollar
550: The Republic of The geese fans
1 Goosebucks = $0.22
or $1 = 4.55 Goosebucks
551: The Empire of Kreigz
1 KRZ = $0.22
or $1 = 4.55 KRZ
552: The Republic of Ian Affleck
1 Dollar = $0.22
or $1 = 4.55 Dollar
553: The Community of Nice Buckingham
1 buck = $0.22
or $1 = 4.55 buck
554: The Federation of Sophia and the Herlands
1 krona = $0.22
or $1 = 4.55 krona
555: The Oppressed Peoples of Driht eht Salocin
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
556: The Republic of West Ceresia
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
557: The United Kingdom of Schardia
1 Schardics = $0.21
or $1 = 4.76 Schardics
558: The United Socialist States of Beldade
1 Vale-Trabalho = $0.21
or $1 = 4.76 Vale-Trabalho
559: The Empire of THE SIRIs
1 euro = $0.21
or $1 = 4.76 euro
560: The Republic of Taiharangi
1 Bitcoin = $0.21
or $1 = 4.76 Bitcoin
561: The Republic of Rayanation
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
562: The Federal Republic of Lion1795
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
563: The Democratic Republic of Its La Peace
1 La Peacean Dollar = $0.21
or $1 = 4.76 La Peacean Dollar
564: The Active Fluttery Faeries of StarSapphire
1 Money = $0.21
or $1 = 4.76 Money
565: The Federal Republic of Lion1820
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
566: The Federal Republic of Lion1886
1 catnip = $0.21
or $1 = 4.76 catnip
567: The Republic of Tainaranga
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
568: The Republic of Arsenal Site 134
1 florin = $0.21
or $1 = 4.76 florin
569: The Republic of MYARSA
1 crypto = $0.21
or $1 = 4.76 crypto
570: The Federal Republic of Cationia
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
571: The Republic of Taiwhiri
1 peso = $0.21
or $1 = 4.76 peso
572: The United Kingdom of Terie Homen
1 baht = $0.21
or $1 = 4.76 baht
573: The Republic of Hikochina
1 Hikara = $0.21
or $1 = 4.76 Hikara
574: The Republic of FanatiCal Card Farm 15
1 cards = $0.21
or $1 = 4.76 cards
575: The Federation of Arote
1 dinarovi = $0.21
or $1 = 4.76 dinarovi
576: The Empire of Martidas
1 Merti = $0.21
or $1 = 4.76 Merti
577: The Dominion of Ghaznavid Empire
1 dirham = $0.21
or $1 = 4.76 dirham
578: The Republic of Devonew
1 Shmekls = $0.21
or $1 = 4.76 Shmekls
579: The Republic of Taiwhare
1 Kauri ???? = $0.21
or $1 = 4.76 Kauri ????
580: The Federal Republic of Pasitania
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
581: The Nomadic Peoples of Gull Tower
1 mark = $0.21
or $1 = 4.76 mark
582: The Kingdom of Real Madrid JR
1 Madridian Euros = $0.21
or $1 = 4.76 Madridian Euros
583: The Dictatorship of Draxleria
1 drax = $0.21
or $1 = 4.76 drax
584: The Republic of BuCard 0013
1 card = $0.21
or $1 = 4.76 card
585: The Federal Republic of Reformed Deedearike
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
586: The Republic of Test 2 Sawainciatopia
1 franc = $0.21
or $1 = 4.76 franc
587: The Republic of HMA Leviathan
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
588: The Republic of Hastoland
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
589: The Federation of Colriastanta
1 Kygar = $0.21
or $1 = 4.76 Kygar
590: The Kingdom of Dirt by mta
1 Dirt = $0.21
or $1 = 4.76 Dirt
591: The Empire of New South TJPB
1 Dih = $0.21
or $1 = 4.76 Dih
592: The Sultanate of Iranian AzerbaijAnn
1 Azerbaijani Barrett = $0.21
or $1 = 4.76 Azerbaijani Barrett
593: The Republic of Ok114
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
594: The Republic of 218zxc-01
1 qaxs = $0.21
or $1 = 4.76 qaxs
595: The Free Land of Kaladoha
1 Palsta = $0.21
or $1 = 4.76 Palsta
596: The Holy Empire of Jesurando
1 drachma = $0.21
or $1 = 4.76 drachma
597: The Republic of Pittsburghian Armored Corps 12
1 Nukes = $0.21
or $1 = 4.76 Nukes
598: The Republic of Taehaura
1 denier = $0.21
or $1 = 4.76 denier
599: The Republic of NLCA 0505
1 ounce = $0.21
or $1 = 4.76 ounce
600: The Republic of Ok253
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
601: The Republic of Ok278
1 Skeins = $0.21
or $1 = 4.76 Skeins
602: The Kingdom of Baretanium
1 GBP = $0.21
or $1 = 4.76 GBP
603: The Republic of Greater Arcady
1 lira = $0.21
or $1 = 4.76 lira
604: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 136
1 pound = $0.21
or $1 = 4.76 pound
605: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 154
1 dollar = $0.21
or $1 = 4.76 dollar
606: The Republic of Meownya169
1 glorymeow = $0.21
or $1 = 4.76 glorymeow
607: The Republic of Meownya196
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
608: The Kingdom of Liaodongg
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
609: The Republic of C arolina Pantherz
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
610: The Republic of P500
1 złoty = $0.2
or $1 = 5.00 złoty
611: The Empire of Rawayaxi
1 Rax = $0.2
or $1 = 5.00 Rax
612: The Republic of Dhornaper94
1 guilder = $0.2
or $1 = 5.00 guilder
613: The Republic of Dhornaper107
1 lira = $0.2
or $1 = 5.00 lira
614: The Commonwealth of East Trebizond
1 solidus = $0.2
or $1 = 5.00 solidus
615: The Federal Republic of Lion1801
1 catnip = $0.2
or $1 = 5.00 catnip
616: The Republic of B uffalo billz
1 headpats = $0.2
or $1 = 5.00 headpats
617: The Republic of Aliter
1 Virtual coin = $0.2
or $1 = 5.00 Virtual coin
618: The Protectorate of Tricolored heron
1 Food = $0.2
or $1 = 5.00 Food
619: The Federal Republic of Paese Bello
1 Pax = $0.2
or $1 = 5.00 Pax
620: The Republic of WFV Dube
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
621: The Republic of Some of them are stories of madness
1 token = $0.2
or $1 = 5.00 token
622: The Republic of Aurigenic
1 headpats = $0.2
or $1 = 5.00 headpats
623: The Most Serene Republic of Breakstone Hill
1 peso = $0.2
or $1 = 5.00 peso
624: The Republic of Euderma maculatum
1 Bat = $0.2
or $1 = 5.00 Bat
625: The Republic of Test 1 The Empiand
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
626: The Federal Republic of Korinthie
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
627: The Principality of Sonnemonde
1 krenn = $0.2
or $1 = 5.00 krenn
628: The Federation of S4 Windows of The Hurricane 2
1 denier = $0.2
or $1 = 5.00 denier
629: The Dominion of Welington Steak
1 coins = $0.2
or $1 = 5.00 coins
630: The Republic of Van Der Sandt
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
631: The Republic of Ash-Shaam
1 pound = $0.2
or $1 = 5.00 pound
632: The Free Land of Valifton
1 Dorian = $0.2
or $1 = 5.00 Dorian
633: The Dictatorship of Mike coxlong
1 Cox = $0.2
or $1 = 5.00 Cox
634: The Republic of Eisengarde
1 ruble = $0.2
or $1 = 5.00 ruble
635: The Kingdom of Kambujadesa
1 riel = $0.2
or $1 = 5.00 riel
636: The Republic of TR-BYK
1 Türk Lirası = $0.2
or $1 = 5.00 Türk Lirası
637: The Emirate of Belledex
1 Corn = $0.2
or $1 = 5.00 Corn
638: The Empire of TRIOPHON
1 Bitcoin = $0.2
or $1 = 5.00 Bitcoin
639: The Empire of The sercet reich
1 Bolla = $0.2
or $1 = 5.00 Bolla
640: The Federal Republic of Briarford
1 Westral = $0.2
or $1 = 5.00 Westral
641: The Republic of Cards of Eagles 169
1 Paper Eagle = $0.2
or $1 = 5.00 Paper Eagle
642: The Federal Republic of Kyoto Federation
1 Federal Mon = $0.2
or $1 = 5.00 Federal Mon
643: The Federal Republic of Lion753
1 catnip = $0.2
or $1 = 5.00 catnip
644: The Constitutional Monarchy of Kaffeekuchen
1 Kaffee = $0.2
or $1 = 5.00 Kaffee
645: The Republic of Akivoliya
1 kolver = $0.2
or $1 = 5.00 kolver
646: The Grand Duchy of Otters Are Better Than Seals 5
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
647: The Republic of WFTS
1 dollar = $0.2
or $1 = 5.00 dollar
648: The Republic of Centipede
1 baht = $0.2
or $1 = 5.00 baht
649: The Republic of NLCA 0601
1 ounce = $0.2
or $1 = 5.00 ounce
650: The Republic of Sonnalpen
1 Sonnemark = $0.2
or $1 = 5.00 Sonnemark
651: The Republic of Mgengwana
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
652: The Republic of Thandazo
1 mark = $0.2
or $1 = 5.00 mark
653: The Republic of Crughcze Ogho
1 Yupoig = $0.2
or $1 = 5.00 Yupoig
654: The Republic of Ivory Reverie 374
1 Lies = $0.2
or $1 = 5.00 Lies
655: The Republic of Meownya162
1 glorymeow = $0.2
or $1 = 5.00 glorymeow
656: The Federal Republic of Lion1546
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
657: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 230
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
658: The Republic of Ivory Reverie 445
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
659: The Rogue Nation of Kethariath
1 guilder = $0.19
or $1 = 5.26 guilder
660: The Republic of Meownya195
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
661: The Kingdom of Eddard I Stark
1 golden dragon = $0.19
or $1 = 5.26 golden dragon
662: The Republic of Meownya204
1 glorymeow = $0.19
or $1 = 5.26 glorymeow
663: The Republic of Dhornaper92
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
664: The Oppressed Peoples of Coquenish
1 Dollar = $0.19
or $1 = 5.26 Dollar
665: The Republic of Kenari
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
666: The Quiet Republic of Sjo Colex
1 republik = $0.19
or $1 = 5.26 republik
667: The Free Land of Diosio
1 Tios = $0.19
or $1 = 5.26 Tios
668: The Timurid Realm of Gurkania
1 tanka = $0.19
or $1 = 5.26 tanka
669: The Protectorate of Dwarf bittern
1 Food = $0.19
or $1 = 5.26 Food
670: The Republic of 89 Dollar Footlong
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
671: The Rogue Nation of The Green Skin
1 Teef = $0.19
or $1 = 5.26 Teef
672: The Republic of A rknights y
1 headpats = $0.19
or $1 = 5.26 headpats
673: The Republic of A kuma z
1 headpats = $0.19
or $1 = 5.26 headpats
674: The Free Land of Akazem
1 Kine = $0.19
or $1 = 5.26 Kine
675: The Republic of Solvenor
1 Sol = $0.19
or $1 = 5.26 Sol
676: The Protectorate of Western reef heron
1 Food = $0.19
or $1 = 5.26 Food
677: The Most Serene Republic of Acorzia
1 Lira = $0.19
or $1 = 5.26 Lira
678: The Republic of Old perrv
1 bitcoin = $0.19
or $1 = 5.26 bitcoin
679: The Allied States of New New Relations and Tendencies
1 token = $0.19
or $1 = 5.26 token
680: The Free Land of Resindo
1 Grimm = $0.19
or $1 = 5.26 Grimm
681: The Republic of J Smitty LXXXV
1 10 Percent of Your Mo = $0.19
or $1 = 5.26 10 Percent of Your Mo
682: The Empire of Imperial Germania
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
683: The Republic of East Rivka
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
684: The Republic of The 2nd A in TRTHNBB
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
685: The Republic of The 2nd I in TRTHNBB
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
686: The Holy Empire of Faithdom
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
687: The Republic of Rose Falls
1 Delta Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Delta Eagle
688: The Republic of The 2nd G in TRTHNBB
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
689: The Kingdom of Lachia
1 Aripă = $0.19
or $1 = 5.26 Aripă
690: The Rogue Nation of Cadeizins
1 Talon = $0.19
or $1 = 5.26 Talon
691: The Republic of H N
1 Delta Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Delta Eagle
692: The Republic of Tweendina
1 bitcoin = $0.19
or $1 = 5.26 bitcoin
693: The Republic of FanatiCal Card Farm 3
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
694: The Republic of FanatiCal Card Farm 5
1 cards = $0.19
or $1 = 5.26 cards
695: The Kingdom of Saint Georges England
1 1 Pound Sterling = $0.19
or $1 = 5.26 1 Pound Sterling
696: The Republic of 243 Dollar Footlong
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
697: The Republic of 245 Dollar Footlong
1 fivedollars = $0.19
or $1 = 5.26 fivedollars
698: The Federation of Southern Arabia
1 Southern Arabian dinar = $0.19
or $1 = 5.26 Southern Arabian dinar
699: The Republic of Helem
1 Pound = $0.19
or $1 = 5.26 Pound
700: The Republic of Wonua
1 Pia = $0.19
or $1 = 5.26 Pia
701: The Republic of Junisi
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
702: The Kingdom of Shruanda
1 shrus = $0.19
or $1 = 5.26 shrus
703: The Dictatorship of Bodark
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
704: The Empire of Babylonea
1 Lyben = $0.19
or $1 = 5.26 Lyben
705: The Republic of Balochestan
1 Baloch rupee = $0.19
or $1 = 5.26 Baloch rupee
706: The Republic of Card collector of Shuora 57
1 krona = $0.19
or $1 = 5.26 krona
707: The Republic of Long Pig
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
708: The Republic of Ok139
1 Skeins = $0.19
or $1 = 5.26 Skeins
709: The Republic of Equality Matheo
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
710: The Republic of Somalilander Matheo
1 ruble = $0.19
or $1 = 5.26 ruble
711: The United Republics of Mountainous Caucasus
1 Mountainous ruble = $0.19
or $1 = 5.26 Mountainous ruble
712: The Republic of Cards of Eagles 52
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
713: The Republic of Purpnuk 123
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
714: The Republic of Cards of Eagles 101
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
715: The Republic of Cards of Eagles 126
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
716: The Republic of Cards of Eagles 170
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
717: The Republic of Cards of Eagles 181
1 Paper Eagle = $0.19
or $1 = 5.26 Paper Eagle
718: The Republic of Ivory Reverie 227
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
719: The Federal Republic of Lion718
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
720: The Republic of Taihuera
1 Roto ᜎᜓ = $0.19
or $1 = 5.26 Roto ᜎᜓ
721: The Grand Duchy of Otters Are Better Than Seals 4
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
722: The Grand Duchy of Notikali Yeleeled
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
723: The Holy Empire of Holy Oxall Empire
1 Imperial Ox = $0.19
or $1 = 5.26 Imperial Ox
724: The Republic of NLCA 0440
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
725: The Democratic Republic of Ry Cooder
1 cash = $0.19
or $1 = 5.26 cash
726: The Republic of Frog Devil
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
727: The Republic of Teslabergs
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
728: The Republic of NLCA 0549
1 ounce = $0.19
or $1 = 5.26 ounce
729: The Republic of Blikse
1 baht = $0.19
or $1 = 5.26 baht
730: The Republic of Sern Bobboodox
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
731: The Republic of Mapoma
1 mark = $0.19
or $1 = 5.26 mark
732: The Republic of Eternal 2
1 florin = $0.19
or $1 = 5.26 florin
733: The Republic of Preline
1 peso = $0.19
or $1 = 5.26 peso
734: The Oppressed Peoples of Provostia
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
735: The Most Serene Republic of Mianzo
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
736: The Incorporated States of Reformed Tellaniumittlaven
1 rupee = $0.19
or $1 = 5.26 rupee
737: The Most Serene Republic of Capitalbergs
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
738: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 58
1 lira = $0.19
or $1 = 5.26 lira
739: The Republic of Ivory Reverie 351
1 Lies = $0.19
or $1 = 5.26 Lies
740: The Federal Republic of Lion1279
1 catnip = $0.19
or $1 = 5.26 catnip
741: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 118
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
742: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 126
1 franc = $0.19
or $1 = 5.26 franc
743: The Kingdom of Rezant
1 dollar = $0.19
or $1 = 5.26 dollar
744: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 198
1 pound = $0.19
or $1 = 5.26 pound
745: The Republic of Meownya175
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
746: The Republic of Iskandaraa
1 denier = $0.18
or $1 = 5.56 denier
747: The Federal Republic of Argentan
1 Peso Argentan = $0.18
or $1 = 5.56 Peso Argentan
748: The Republic of Hattle
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
749: The Republic of Flyfishing Estate
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
750: The Republic of Meownya243
1 glorymeow = $0.18
or $1 = 5.56 glorymeow
751: The Commonwealth of Mudskipperington
1 Skips = $0.18
or $1 = 5.56 Skips
752: The Allied States of Tchaishelang
1 shwu̹ = $0.18
or $1 = 5.56 shwu̹
753: The Republic of Tizmania
1 darcy = $0.18
or $1 = 5.56 darcy
754: The Republic of N g ez
1 headpats = $0.18
or $1 = 5.56 headpats
755: The Federal Republic of Lion1975
1 catnip = $0.18
or $1 = 5.56 catnip
756: The Protectorate of Purple heron
1 Food = $0.18
or $1 = 5.56 Food
757: The Star of Mercedes
1 gold = $0.18
or $1 = 5.56 gold
758: The Community of Whim
1 cotton candy = $0.18
or $1 = 5.56 cotton candy
759: The Republic of Cexsopolis
1 Carolinos = $0.18
or $1 = 5.56 Carolinos
760: The Federal Republic of Tedowerturana
1 Euro = $0.18
or $1 = 5.56 Euro
761: The Republic of Lib Minanando
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
762: The Commonwealth of Takkaviita CXXXVII
1 euro = $0.18
or $1 = 5.56 euro
763: The Republic of Autibased
1 headpats = $0.18
or $1 = 5.56 headpats
764: The Republic of Television-Marquee Moon
1 headpats = $0.18
or $1 = 5.56 headpats
765: The Republic of Moses Moody
1 Games = $0.18
or $1 = 5.56 Games
766: The Republic of FanatiCal Card Farm 95
1 cards = $0.18
or $1 = 5.56 cards
767: The People's Republic of The College of William and Mary
1 Delta Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Delta Eagle
768: The Principality of Vulf Silemalsedemari
1 Delta Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Delta Eagle
769: The Republic of Ok30
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
770: The Constitutional Monarchy of Pax Ignescens
1 Delta Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Delta Eagle
771: The Allied States of Vhaskor
1 Vaskor Badtr = $0.18
or $1 = 5.56 Vaskor Badtr
772: The Fiefdom of Bissau-Guinean Duloc
1 shrek = $0.18
or $1 = 5.56 shrek
773: The Republic of Balaerus
1 Kroon = $0.18
or $1 = 5.56 Kroon
774: The Free Land of Novenion
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
775: The Republic of Ok93
1 Skeins = $0.18
or $1 = 5.56 Skeins
776: The Principality of Danceland great
1 Dancian Dollar = $0.18
or $1 = 5.56 Dancian Dollar
777: The Republic of L eague
1 bitcoin = $0.18
or $1 = 5.56 bitcoin
778: The Republic of Testnation2000
1 franc = $0.18
or $1 = 5.56 franc
779: The Republic of Pittsburgian Armored Corps 75
1 Nukes = $0.18
or $1 = 5.56 Nukes
780: The Republic of L2314ois
1 denier = $0.18
or $1 = 5.56 denier
781: The Republic of Cards of Eagles 103
1 Paper Eagle = $0.18
or $1 = 5.56 Paper Eagle
782: The Holy Empire of Holy kolistan
1 yen = $0.18
or $1 = 5.56 yen
783: The Federation of Bobokra
1 mark = $0.18
or $1 = 5.56 mark
784: The Republic of Ivory Reverie 173
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
785: The People's Republic of Baborch
1 ruble = $0.18
or $1 = 5.56 ruble
786: The Republic of NLCA 0446
1 ounce = $0.18
or $1 = 5.56 ounce
787: The Borderlands of Pitcairn-Bristol Island
1 pound = $0.18
or $1 = 5.56 pound
788: The Republic of PandaF33
1 chickenbucks = $0.18
or $1 = 5.56 chickenbucks
789: The Republic of Lunarbergs
1 franc = $0.18
or $1 = 5.56 franc
790: The Confederacy of Chiyr drines
1 Crown = $0.18
or $1 = 5.56 Crown
791: The Republic of Vegarynthe Strike Squad 95
1 baht = $0.18
or $1 = 5.56 baht
792: The Republic of Edravelle
1 Currency = $0.18
or $1 = 5.56 Currency
793: The Republic of Mirevane
1 Currency = $0.18
or $1 = 5.56 Currency
794: The Kingdom of Marillac
1 dollar = $0.18
or $1 = 5.56 dollar
795: The Republic of Ivory Reverie 411
1 Lies = $0.18
or $1 = 5.56 Lies
796: The Republic of Galiska
1 pound = $0.17
or $1 = 5.88 pound
797: The United States of United States of Nowhere
1 Gold = $0.17
or $1 = 5.88 Gold
798: The Republic of Dhornaper106
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
799: The Free Land of FreeFredLand
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
800: The Kingdom of Desmar
1 lira = $0.17
or $1 = 5.88 lira
801: The Republic of Roberi
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
802: The Republic of G iraffe z
1 headpats = $0.17
or $1 = 5.88 headpats
803: The Disputed Territories of Eleuthetia
1 percent shareholder va = $0.17
or $1 = 5.88 percent shareholder va
804: The Commonwealth of Norfolkius
1 Nr = $0.17
or $1 = 5.88 Nr
805: The Federal Republic of Adygeah
1 Pshat = $0.17
or $1 = 5.88 Pshat
806: The Kingdom of Selfless Brave and True
1 gold = $0.17
or $1 = 5.88 gold
807: The Free Land of Dreamland
1 sand = $0.17
or $1 = 5.88 sand
808: The Republic of FanatiCal Card Farm 2
1 cards = $0.17
or $1 = 5.88 cards
809: The Republic of FanatiCal Card Farm 94
1 cards = $0.17
or $1 = 5.88 cards
810: The Democratic Republic of South German Reichland
1 Deuths = $0.17
or $1 = 5.88 Deuths
811: The Republic of SONSONLAND
1 Pounds = $0.17
or $1 = 5.88 Pounds
812: The Empire of Repubilc of the mega colombia
1 pesos megacolmbianos = $0.17
or $1 = 5.88 pesos megacolmbianos
813: The Democratic Republic of Calgora
1 Shole = $0.17
or $1 = 5.88 Shole
814: The Republic of Secret Garden-
1 song = $0.17
or $1 = 5.88 song
815: The Kingdom of Dukedon
1 Money = $0.17
or $1 = 5.88 Money
816: The Community of Manareal
1 bitcoin = $0.17
or $1 = 5.88 bitcoin
817: The Dominion of Magtogoek
1 MGK pound = $0.17
or $1 = 5.88 MGK pound
818: The Constitutional Monarchy of Caltheera
1 Credits = $0.17
or $1 = 5.88 Credits
819: The Republic of Kalination
1 dollars = $0.17
or $1 = 5.88 dollars
820: The Empire of Maleshia
1 guilder = $0.17
or $1 = 5.88 guilder
821: The Federal Republic of Sakashi
1 kushi = $0.17
or $1 = 5.88 kushi
822: The Republic of L otr
1 ruble = $0.17
or $1 = 5.88 ruble
823: The Republic of Card collector of Shuora 49
1 lira = $0.17
or $1 = 5.88 lira
824: The Republic of Aethel Valley
1 coconut dollar = $0.17
or $1 = 5.88 coconut dollar
825: The Democratic Republic of Vandrista
1 kromer = $0.17
or $1 = 5.88 kromer
826: The Republic of Cards of Eagles 92
1 Paper Eagle = $0.17
or $1 = 5.88 Paper Eagle
827: The Republic of Funt Mis Aree
1 dollar = $0.17
or $1 = 5.88 dollar
828: The Republic of Random031
1 florin = $0.17
or $1 = 5.88 florin
829: The Republic of Nanuq
1 Piasse = $0.17
or $1 = 5.88 Piasse
830: The Emirate of REBD 181
1 krona = $0.17
or $1 = 5.88 krona
831: The Republic of Brisco
1 Briscanio = $0.17
or $1 = 5.88 Briscanio
832: The Federal Republic of Lion1387
1 catnip = $0.17
or $1 = 5.88 catnip
833: The Commonwealth of The Somnian League
1 Atlantean Dollar = $0.17
or $1 = 5.88 Atlantean Dollar
834: The Republic of Solvariaa
1 Currency = $0.16
or $1 = 6.25 Currency
835: The Federation of Sequenia
1 Stones = $0.16
or $1 = 6.25 Stones
836: The Democratic Republic of Grand Old Eden
1 Adam = $0.16
or $1 = 6.25 Adam
837: The Republic of Calendynia
1 vali = $0.16
or $1 = 6.25 vali
838: The Free Land of Airm
1 Dollar = $0.16
or $1 = 6.25 Dollar
839: The Constitutional Monarchy of Nerssepha-
1 Nerssalia = $0.16
or $1 = 6.25 Nerssalia
840: The Federal Republic of Dixie Serbia
1 bitcoin = $0.16
or $1 = 6.25 bitcoin
841: The Kingdom of Sain Unit Garderingl
1 pound = $0.16
or $1 = 6.25 pound
842: The Matriarchy of Hollow Faer
1 Petal = $0.16
or $1 = 6.25 Petal
843: The Confederacy of Redbay Pirates
1 Dollar = $0.16
or $1 = 6.25 Dollar
844: The Republic of Klargshfeer
1 Kshfer = $0.16
or $1 = 6.25 Kshfer
845: The Protectorate of Lev Davidovich Bronstein
1 lira = $0.16
or $1 = 6.25 lira
846: The Real Person of Porfloxonne
1 Popi = $0.16
or $1 = 6.25 Popi
847: The Federal Republic of Phoenix incarnate
1 Labor = $0.16
or $1 = 6.25 Labor
848: The Kingdom of Texaskan Colonies 35
1 krona = $0.16
or $1 = 6.25 krona
849: The Kingdom of Haika Norwan
1 Wan = $0.16
or $1 = 6.25 Wan
850: The Empire of Hellliestappectirde
1 I?m working = $0.16
or $1 = 6.25 I?m working
851: The Republic of Brezovia
1 Dinar = $0.16
or $1 = 6.25 Dinar
852: The Nomadic Peoples of Kay Chi Virkainchore
1 peso = $0.16
or $1 = 6.25 peso
853: The Republic of South Utopia
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
854: The Commonwealth of Yamato-Tejo
1 folha = $0.16
or $1 = 6.25 folha
855: The Matriarchy of Val Son Allan
1 unicorn horns = $0.16
or $1 = 6.25 unicorn horns
856: The Republic of WWSB
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
857: The Empire of Lucasrawl
1 lucanes = $0.16
or $1 = 6.25 lucanes
858: The Federation of Turane
1 dollar = $0.16
or $1 = 6.25 dollar
859: The Republic of XMathal
1 divider = $0.16
or $1 = 6.25 divider
860: The Republic of M inecraft z
1 mark = $0.15
or $1 = 6.67 mark
861: The Borderlands of Cheesso
1 Game piece = $0.15
or $1 = 6.67 Game piece
862: The Principality of Pqs
1 dollar = $0.15
or $1 = 6.67 dollar
863: The Federal Republic of Lion1962
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
864: The Confederacy of Svenskae
1 Svenskan Sertz = $0.15
or $1 = 6.67 Svenskan Sertz
865: The Republic of Culver-City
1 American Dollar = $0.15
or $1 = 6.67 American Dollar
866: The United Kingdom of Danastan
1 Pound = $0.15
or $1 = 6.67 Pound
867: The Federal Republic of Edeltraudia-Zieglerland
1 klossner = $0.15
or $1 = 6.67 klossner
868: The Disputed Territories of Marques Talvela
1 peso = $0.15
or $1 = 6.67 peso
869: The Republic of Akomania Yanadiantio
1 franc = $0.15
or $1 = 6.67 franc
870: The People's Republic of Weast Korea
1 Dogecoin = $0.15
or $1 = 6.67 Dogecoin
871: The Queendom of The Saturn Cats
1 Meows = $0.15
or $1 = 6.67 Meows
872: The People's Republic of Northwest Lands
1 northern dollar = $0.15
or $1 = 6.67 northern dollar
873: The Kingdom of SocEmer
1 ruble = $0.15
or $1 = 6.67 ruble
874: The Most Serene Republic of Meep Meep2
1 Gil = $0.15
or $1 = 6.67 Gil
875: The Republic of Mambo 292
1 izern = $0.15
or $1 = 6.67 izern
876: The Commonwealth of Thceps
1 free = $0.15
or $1 = 6.67 free
877: The Republic of Crinkle Fries
1 Fries = $0.15
or $1 = 6.67 Fries
878: The United States of Hensul
1 kuve = $0.15
or $1 = 6.67 kuve
879: The Republic of Mochi193
1 rice = $0.15
or $1 = 6.67 rice
880: The Republic of Tara mea
1 Leu = $0.15
or $1 = 6.67 Leu
881: The Federal Republic of Lion1215
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
882: The Federal Republic of Lion1474
1 catnip = $0.15
or $1 = 6.67 catnip
883: The Holy Empire of Authoritarian Afghanistan
1 empires = $0.14
or $1 = 7.14 empires
884: The Republic of Turkstate
1 Lira = $0.14
or $1 = 7.14 Lira
885: The Federal Republic of Lion1828
1 catnip = $0.14
or $1 = 7.14 catnip
886: The Republic of Dimethylnitrosamine 666
1 doll or action figure = $0.14
or $1 = 7.14 doll or action figure
887: The Republic of P527
1 złoty = $0.14
or $1 = 7.14 złoty
888: The Republic of P583
1 złoty = $0.14
or $1 = 7.14 złoty
889: The People's Republic of Sovieluvick
1 bitcoin = $0.14
or $1 = 7.14 bitcoin
890: The United States of Aurelia2337
1 Dollar = $0.14
or $1 = 7.14 Dollar
891: The Empire of The Uwu and Kawaii Islands
1 Nya = $0.14
or $1 = 7.14 Nya
892: The Commonwealth of Wichita meta
1 Delta Eagle = $0.14
or $1 = 7.14 Delta Eagle
893: The Democratic States of Chantrelles
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
894: The Kingdom of Awennartina
1 dollar = $0.14
or $1 = 7.14 dollar
895: The Republic of Republic of celestia
1 stars = $0.14
or $1 = 7.14 stars
896: The Grand Duchy of FEPCO23
1 rupee = $0.14
or $1 = 7.14 rupee
897: The Republic of 218zxc
1 qaxs = $0.14
or $1 = 7.14 qaxs
898: The Empire of MonsterHigh
1 Boo = $0.14
or $1 = 7.14 Boo
899: The Armed Republic of South Curazon
1 Curazon Pes? = $0.14
or $1 = 7.14 Curazon Pes?
900: The Republic of Anatolian Turkic State
1 Anatolian Lira = $0.14
or $1 = 7.14 Anatolian Lira
901: The Dictatorship of Ande Thunce Crokenee
1 Euro = $0.14
or $1 = 7.14 Euro
902: The Republic of PandaF86
1 chickenbucks = $0.14
or $1 = 7.14 chickenbucks
903: The Republic of Good Korea
1 1000 = $0.13
or $1 = 7.69 1000
904: The Republic of D uck Z
1 peso = $0.13
or $1 = 7.69 peso
905: The Republic of M across z
1 headpats = $0.13
or $1 = 7.69 headpats
906: The Commonwealth of Iravandum
1 peso = $0.13
or $1 = 7.69 peso
907: The Confederacy of Pyxidis
1 Or = $0.13
or $1 = 7.69 Or
908: The Republic of Jamaican order
1 pound = $0.13
or $1 = 7.69 pound
909: The Republic of Freaghaile
1 Euro = $0.13
or $1 = 7.69 Euro
910: The Free Land of Laaman
1 loms = $0.13
or $1 = 7.69 loms
911: The Colony of Woodstocks
1 Weed = $0.13
or $1 = 7.69 Weed
912: The Democratic Republic of Tipyforsk
1 denier = $0.13
or $1 = 7.69 denier
913: The Republic of Villemand
1 lira = $0.13
or $1 = 7.69 lira
914: The Federal Republic of Royanic
1 Steron = $0.13
or $1 = 7.69 Steron
915: The Republic of Baslavel
1 Dolar = $0.13
or $1 = 7.69 Dolar
916: The Empire of Thejohnnygreenland
1 tictacs = $0.13
or $1 = 7.69 tictacs
917: The Kingdom of Hyeina
1 dollar = $0.13
or $1 = 7.69 dollar
918: The Republic of 69 pelo
1 rupee = $0.13
or $1 = 7.69 rupee
919: The Republic of Arvy
1 Dooers = $0.13
or $1 = 7.69 Dooers
920: The Allied States of Babic
1 Nakkuras = $0.13
or $1 = 7.69 Nakkuras
921: The Free Land of JeffsToasterLand
1 Taco = $0.13
or $1 = 7.69 Taco
922: The Federal Republic of Lion1001
1 catnip = $0.13
or $1 = 7.69 catnip
923: The Federal Republic of Lion1760
1 catnip = $0.12
or $1 = 8.33 catnip
924: The Dominion of Dethland
1 Memento = $0.12
or $1 = 8.33 Memento
925: The Federation of North Tvekka
1 Nak = $0.12
or $1 = 8.33 Nak
926: The People's Republic of Casiopeia
1 paiz = $0.12
or $1 = 8.33 paiz
927: The Federal Republic of Lion1959
1 catnip = $0.12
or $1 = 8.33 catnip
928: The Republic of Serowo
1 dollar = $0.12
or $1 = 8.33 dollar
929: The Republic of Melittta
1 Euro = $0.12
or $1 = 8.33 Euro
930: The Holy Empire of Omfg
1 Watermellon = $0.12
or $1 = 8.33 Watermellon
931: The Protectorate of Guild Son
1 guilder = $0.12
or $1 = 8.33 guilder
932: The Federal Republic of Vocoba Guko
1 bitcoin = $0.12
or $1 = 8.33 bitcoin
933: The Republic of Seven WTC
1 WTC = $0.12
or $1 = 8.33 WTC
934: The People's Republic of Hornik
1 bitcoin = $0.12
or $1 = 8.33 bitcoin
935: The United Kingdom of Megh land
1 denier = $0.12
or $1 = 8.33 denier
936: The United Kingdom of Gwuw
1 66666666 = $0.12
or $1 = 8.33 66666666
937: The Holy Empire of Chantalis
1 Spar = $0.12
or $1 = 8.33 Spar
938: The Republic of Smoggrad
1 Blood Spilled = $0.12
or $1 = 8.33 Blood Spilled
939: The Confederacy of Diddystania
1 bitcoin = $0.12
or $1 = 8.33 bitcoin
940: The Theocracy of Saurjaland
1 paliord = $0.12
or $1 = 8.33 paliord
941: The Democratic States of Unistaame
1 Reserve = $0.12
or $1 = 8.33 Reserve
942: The Oppressed Peoples of The Framespace Factory
1 NCR = $0.11
or $1 = 9.09 NCR
943: The Free Land of Luxidesia
1 florin = $0.11
or $1 = 9.09 florin
944: The Empire of Imeicland empire
1 Shekel = $0.11
or $1 = 9.09 Shekel
945: The United Kingdom of Potato39
1 1000 = $0.11
or $1 = 9.09 1000
946: The Protectorate of Lamastan
1 mark = $0.11
or $1 = 9.09 mark
947: The Dictatorship of Mazraya
1 Qadir = $0.11
or $1 = 9.09 Qadir
948: The United States of United States of America 1A
1 Dollar = $0.11
or $1 = 9.09 Dollar
949: The Dictatorship of Luisterra
1 peseta = $0.11
or $1 = 9.09 peseta
950: The Empire of Dark Osiris
1 Dollar = $0.11
or $1 = 9.09 Dollar
951: The Republic of Hoshin
1 Hoshinese Okane = $0.11
or $1 = 9.09 Hoshinese Okane
952: The Dominion of MORITYESTERICKY
1 Realiste = $0.11
or $1 = 9.09 Realiste
953: The Queendom of AVID49
1 ruble = $0.1
or $1 = 10.00 ruble
954: The Federal Republic of Lion1925
1 catnip = $0.1
or $1 = 10.00 catnip
955: The Federal Republic of Verpleyland
1 pound = $0.1
or $1 = 10.00 pound
956: The Democratic States of Soralia
1 Peso = $0.1
or $1 = 10.00 Peso
957: The Republic of Arsenal Site 166
1 ruble = $0.1
or $1 = 10.00 ruble
958: The Holy Empire of The Great Infernal
1 Infernal coins = $0.1
or $1 = 10.00 Infernal coins
959: The Republic of Vbghznk dbj
1 Crowns = $0.1
or $1 = 10.00 Crowns
960: The Commonwealth of United Reforong Cal
1 dollar = $0.1
or $1 = 10.00 dollar
961: The Most Serene Republic of Arcadian Realm
1 peso = $0.1
or $1 = 10.00 peso
962: The Emirate of Enternal empire
1 Hoang anh = $0.1
or $1 = 10.00 Hoang anh
963: The Republic of Bassisi
1 fish = $0.1
or $1 = 10.00 fish
964: The Empire of Xemlanaco
1 florin = $0.1
or $1 = 10.00 florin
965: The Republic of Uzdivir
1 Zmn = $0.1
or $1 = 10.00 Zmn
966: The Republic of Outer Moall Propotionomiat
1 lira = $0.09
or $1 = 11.11 lira
967: The Republic of 234987579848754738
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
968: The Commonwealth of Dominion of Newfoundland
1 Newfoundland dollar = $0.09
or $1 = 11.11 Newfoundland dollar
969: The Armed Republic of Rage bait nation
1 dollar = $0.09
or $1 = 11.11 dollar
970: The Dictatorship of Gria Deles
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
971: The Kingdom of New Bravostan
1 denier = $0.09
or $1 = 11.11 denier
972: The Kingdom of United Poland and affiliate territories
1 Zloty = $0.09
or $1 = 11.11 Zloty
973: The Protectorate of Permament Interim Administration
1 mark = $0.09
or $1 = 11.11 mark
974: The People's Republic of Ludhaiskarikas 26th Logistics Wing
1 ghaltinam = $0.09
or $1 = 11.11 ghaltinam
975: The Allied States of Maratisia
1 bell = $0.08
or $1 = 12.50 bell
976: The Colony of Ozatar
1 Lire = $0.08
or $1 = 12.50 Lire
977: The Republic of Fon Innis Shalgi
1 denier = $0.08
or $1 = 12.50 denier
978: The Republic of Ekurna
1 Серебро = $0.08
or $1 = 12.50 Серебро
979: The Republic of Arsenal Site 155
1 florin = $0.08
or $1 = 12.50 florin
980: The Kingdom of Yeppers this is a pand alp alt
1 bitcoin = $0.08
or $1 = 12.50 bitcoin
981: The Empire of Hezric
1 Hezric Fondic = $0.08
or $1 = 12.50 Hezric Fondic
982: The Holy Empire of Trestovakia
1 Trestovak Crown = $0.08
or $1 = 12.50 Trestovak Crown
983: The Dictatorship of Nacjonalistyczne Panstwo Polskie
1 Nowa Marka Polska = $0.08
or $1 = 12.50 Nowa Marka Polska
984: The Republic of Czechmon
1 Damn = $0.08
or $1 = 12.50 Damn
985: The Dictatorship of Toranica
1 Vocairos = $0.08
or $1 = 12.50 Vocairos
986: The Disputed Territories of REBD 180
1 ruble = $0.08
or $1 = 12.50 ruble
987: The Community of Kiuquuq
1 ivory = $0.07
or $1 = 14.29 ivory
988: The Republic of Six-40
1 peso = $0.07
or $1 = 14.29 peso
989: The Republic of Puppetlandia
1 puppet = $0.07
or $1 = 14.29 puppet
990: The Kingdom of Allordia
1 allord = $0.07
or $1 = 14.29 allord
991: The Fiefdom of The Poolach
1 lira = $0.07
or $1 = 14.29 lira
992: The Confederacy of The Xhep Latos Islands
1 Xhepi Coin and Latoin = $0.07
or $1 = 14.29 Xhepi Coin and Latoin
993: The Democratic States of Queenya
1 Crownz = $0.07
or $1 = 14.29 Crownz
994: The Republic of Therond
1 rupee = $0.07
or $1 = 14.29 rupee
995: The Dictatorship of Brovelm
1 Brovelmian Dollar = $0.07
or $1 = 14.29 Brovelmian Dollar
996: The Federation of Win Holen Sappz
1 Franbs = $0.07
or $1 = 14.29 Franbs
997: The Democratic Republic of Terafi
1 Tera = $0.06
or $1 = 16.67 Tera
998: The Federal Republic of Lion1766
1 catnip = $0.06
or $1 = 16.67 catnip
999: The Matriarchy of Deities divine state unions
1 rin = $0.06
or $1 = 16.67 rin
1000: The Republic of Rayker
1 ruble = $0.06
or $1 = 16.67 ruble
1001: The Nomadic Peoples of The nation of nature
1 dollar = $0.06
or $1 = 16.67 dollar
1002: The Republic of Maries Jand
1 krona = $0.06
or $1 = 16.67 krona
1003: The Democratic States of Kenche
1 R$ = $0.06
or $1 = 16.67 R$
1004: The Republic of Megatropoliss
1 Dogend = $0.06
or $1 = 16.67 Dogend
1005: The People's Republic of Great Patriotic War
1 franc = $0.06
or $1 = 16.67 franc
1006: The Federal Republic of Nurhakia
1 Tessen = $0.06
or $1 = 16.67 Tessen
1007: The Republic of Aethelgard Prime
1 Credit = $0.06
or $1 = 16.67 Credit
1008: The Constitutional Monarchy of Ubuky
1 Chopbycs = $0.06
or $1 = 16.67 Chopbycs
1009: The Kingdom of Trylmior
1 tryl = $0.06
or $1 = 16.67 tryl
1010: The United Socialist States of Albelsland
1 florin = $0.06
or $1 = 16.67 florin
1011: The Federation of Rodinarussia
1 ruble = $0.05
or $1 = 20.00 ruble
1012: The Dictatorship of Passinia
1 Passinio = $0.05
or $1 = 20.00 Passinio
1013: The Borderlands of Zhenghua
1 zhenguan = $0.05
or $1 = 20.00 zhenguan
1014: The Dictatorship of Market street
1 V-bucks = $0.05
or $1 = 20.00 V-bucks
1015: The Holy Empire of HPFC
1 GBPlays = $0.05
or $1 = 20.00 GBPlays
1016: The Federation of Kareliyansk
1 Kromer = $0.04
or $1 = 25.00 Kromer
1017: The Republic of Sirior
1 Siriorian Peso = $0.04
or $1 = 25.00 Siriorian Peso
1018: The Incorporated States of Carolunashtek
1 ruble = $0.04
or $1 = 25.00 ruble
1019: The Democratic Republic of Brandenburg the second
1 Brandenburger Mark = $0.04
or $1 = 25.00 Brandenburger Mark
1020: The Democratic Republic of Khazanistan
1 khazani = $0.04
or $1 = 25.00 khazani
1021: The Republic of Mochi154
1 rice = $0.04
or $1 = 25.00 rice
1022: The Republic of Westwellreach
1 avent = $0.04
or $1 = 25.00 avent
1023: The Free Land of Midnight Has Come And Gone
1 night light = $0.03
or $1 = 33.33 night light
1024: The Theocracy of Uniandia
1 Unimark = $0.03
or $1 = 33.33 Unimark
1025: The Queendom of Raging Axolotl
1 the Lotl = $0.03
or $1 = 33.33 the Lotl
1026: The People's Republic of Nova Nowhere
1 Credit Score = $0.03
or $1 = 33.33 Credit Score
1027: The Republic of Arsenal Site 133
1 peso = $0.03
or $1 = 33.33 peso
1028: The Republic of Manionia
1 Monies = $0.03
or $1 = 33.33 Monies
1029: The Kingdom of Horse penetrated tribe
1 Horse sperm = $0.03
or $1 = 33.33 Horse sperm
1030: The Federation of Jekyeo
1 Yedo = $0.03
or $1 = 33.33 Yedo
1031: The Empire of Madi nerk
1 national = $0.03
or $1 = 33.33 national
1032: The Community of Fatamogana
1 Shared work = $0.03
or $1 = 33.33 Shared work
1033: The United Kingdom of Onion Pacific
1 Coal = $0.03
or $1 = 33.33 Coal
1034: The People's Republic of Ulotra
1 Jeck = $0.03
or $1 = 33.33 Jeck
1035: The Federal Republic of Ministry of Bureaucracy
1 bureau = $0.02
or $1 = 50.00 bureau
1036: The Porflox of Porflox of Porflox2
1 Popi = $0.02
or $1 = 50.00 Popi
1037: The People's Republic of Manlinistan
1 Manlins Dollar = $0.02
or $1 = 50.00 Manlins Dollar
1038: The Federal Republic of Xitopia
1 euros = $0.02
or $1 = 50.00 euros
1039: The Republic of Authoritarian but Democracy
1 DA = $0.02
or $1 = 50.00 DA
1040: The Protectorate of Luxte
1 Laut = $0.02
or $1 = 50.00 Laut
1041: The Theocracy of Poseiia
1 denier = $0.02
or $1 = 50.00 denier
1042: The United Socialist States of Tuffborea
1 sour chitlin = $0.02
or $1 = 50.00 sour chitlin
1043: The Federal Republic of West Sojarbitas Uniant
1 dollar = $0.02
or $1 = 50.00 dollar
1044: The Commonwealth of Morvath
1 Morvathian Mark = $0.02
or $1 = 50.00 Morvathian Mark
1045: The Republic of Zaity Virda
1 ruble = $0.02
or $1 = 50.00 ruble
1046: The Borderlands of The Cuboan Unity
1 Unit = $0.02
or $1 = 50.00 Unit
1047: The Empire of Red-Eyes Black Fullmetal Dragon
1 steel ingot = $0.02
or $1 = 50.00 steel ingot
1048: The People's Republic of South Slokovia
1 Slokovian Dollars = $0.02
or $1 = 50.00 Slokovian Dollars
1049: The Republic of Krill18
1 fge = $0.02
or $1 = 50.00 fge
1050: The Colony of The Infinite Gyre
1 denier = $0.02
or $1 = 50.00 denier
1051: The Democratic Republic of East Rizia
1 Aurum = $0.02
or $1 = 50.00 Aurum
1052: The Republic of East Fontesia
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1053: The Republic of Gravesian Commonwealth
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1054: The Republic of Gravesia and Southern Grimesia
1 krona = $0.01
or $1 = 100.00 krona
1055: The Kingdom of Gravesian Kingdom
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1056: The Republic of Greater Cales
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1057: The Federation of Grimeso-Gravesian Livian Commonwealths
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1058: The United Socialist States of 1st Sector Engineers Committee
1 Labour Dividend = $0.01
or $1 = 100.00 Labour Dividend
1059: The Republic of North Hawkesia
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1060: The Republic of Upper Gravesia
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1061: The Republic of Upper Zephyrine
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1062: The Republic of St Naomi
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1063: The United Socialist States of Iwlond
1 scilling = $0.01
or $1 = 100.00 scilling
1064: The Federation of Haynesian States
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1065: The People's Republic of Whine Raus
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1066: The Republic of North Lynesia
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1067: The Republic of Greater Loberta
1 guilder = $0.01
or $1 = 100.00 guilder
1068: The Republic of Saint Ila
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1069: The Republic of Sor-Azalea
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1070: The Federation of Azalean Kingdoms
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1071: The People's Republic of EASR
1 liber = $0.01
or $1 = 100.00 liber
1072: The United Socialist States of Tookie Dela Creme
1 Creamy Dela Creme = $0.01
or $1 = 100.00 Creamy Dela Creme
1073: The Kingdom of Daskein
1 thaler = $0.01
or $1 = 100.00 thaler
1074: The Confederacy of Greater Azalean Confederacy
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1075: The People's Republic of United Balkan State
1 Dinar = $0.01
or $1 = 100.00 Dinar
1076: The Nomadic Peoples of New Oktordondorentiaolio
1 dirt = $0.01
or $1 = 100.00 dirt
1077: The Most Serene Republic of Serena Gomez
1 Gomey = $0.01
or $1 = 100.00 Gomey
1078: The Kingdom of Beend Neziane
1 ruble = $0.01
or $1 = 100.00 ruble
1079: The Free Land of Noritrezonkan
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1080: The United Socialist States of The Germanic Commune
1 labour voucher = $0.01
or $1 = 100.00 labour voucher
1081: The Queendom of Krokotopia
1 coin = $0.01
or $1 = 100.00 coin
1082: The Republic of Lilo-Leslian God-Republic
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1083: The United Socialist States of Ophidionesia
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1084: The Federation of North Leslian Republics
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1085: The Republic of North Rivca
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1086: The Republic of West Rivca
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1087: The Republic of Nova Saskia
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc
1088: The Republic of Western Saskia
1 mark = $0.01
or $1 = 100.00 mark
1089: The People's Republic of Carszaracieseic
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1090: The Republic of North Amelia
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1091: The Republic of North Sykesia
1 bitcoin = $0.01
or $1 = 100.00 bitcoin
1092: The Republic of Western Grimesia
1 pound = $0.01
or $1 = 100.00 pound
1093: The Federation of Saint Esmeralda and the Pomelines
1 dollar = $0.01
or $1 = 100.00 dollar
1094: The Republic of Thirteen United Pomelines
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1095: The Armed Republic of Rosarius
1 Rosa = $0.01
or $1 = 100.00 Rosa
1096: The Federation of St Sophie and St Anastasia
1 lira = $0.01
or $1 = 100.00 lira
1097: The Democratic Republic of Aveliora
1 Sol = $0.01
or $1 = 100.00 Sol
1098: The Federal Republic of Pandacan
1 Liza = $0.01
or $1 = 100.00 Liza
1099: The Matriarchy of Thelica
1 Butterfly = $0.01
or $1 = 100.00 Butterfly
1100: The Kingdom of Greater Melina
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1101: The Kingdom of ARDDAL
1 ducat = $0.01
or $1 = 100.00 ducat
1102: The United Socialist States of Saint Tha Barridraordia
1 bitcoin = $0.01
or $1 = 100.00 bitcoin
1103: The People's Republic of Tom pearl 67
1 tom pearl dollar = $0.01
or $1 = 100.00 tom pearl dollar
1104: The Rogue Nation of Elliz
1 Elliz Bucx = $0.01
or $1 = 100.00 Elliz Bucx
1105: The People's Republic of Socialist Grenada
1 Eastern Caribbean doll = $0.01
or $1 = 100.00 Eastern Caribbean doll
1106: The People's Republic of Opnia
1 Time = $0.01
or $1 = 100.00 Time
1107: The People's Republic of Raytraxia
1 Raytraxian Ruble = $0.01
or $1 = 100.00 Raytraxian Ruble
1108: The Empire of Greater Arkadian God-Empire
1 florin = $0.01
or $1 = 100.00 florin
1109: The Democratic Republic of Chung North Korea
1 Won = $0.01
or $1 = 100.00 Won
1110: The Empire of REBD 38
1 black coin = $0.01
or $1 = 100.00 black coin
1111: The Republic of Costa Tierra
1 credit = $0.01
or $1 = 100.00 credit
1112: The Republic of East Marques Cavalcante
1 Marques = $0.01
or $1 = 100.00 Marques
1113: The Republic of Greater Zeferina
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1114: The Republic of Valmi
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1115: The Republic of Arkish
1 denier = $0.01
or $1 = 100.00 denier
1116: The Republic of South Peresia
1 franc = $0.01
or $1 = 100.00 franc

I'm in the right Region, but I can't see My Nation?

Nation States implies tax rates, and conditions for the standard of living in your Nation. Sometimes other countries will no longer accept your moneis because your taxes are too high, you don't make anything of worth, or waste it all. Check back tomorrow, depending on how you legislate, it could change...

How Do I increase my Exchange Rate?

Exchange rates are a product of the calculations here.
Returns to standard Version:
| FAQ | About | About |
660,662,426 uses since September 1, 2011.
Version 3.69 HTML4.
Valid HTML 4.01 Transitional
Valid CSS!
V 0.7 is HTML1.
Like our Calculator?
Tell your friends for us...

Carcassonne NS Economy Statistics.
Nation States Economy Calculator v3.69